автосервиз в Горна баня -ул."Николай Хрелков" 2

Кой къде си е изпатил
Отговори
maradona
потребител
потребител
Мнения: 2
Регистриран: 18 авг 2010, 16:24
Модел на автомобила: mondeo
Status: Извън линия

автосервиз в Горна баня -ул."Николай Хрелков" 2

Мнение от maradona » 23 ное 2010, 18:26

Категорично не ходете там.Така наречения майстор се казва Емил-около 40 г.,леко плешив.
За спукан капак на главата на разпределителните валове на Мондео ТДЦИ 2005 ми даде съвет да сменя целия двигател,който естествено той ми достави от Италия.
След което не можа да го запали,защото се оказа,че новото желязо е 115 коня , а не 130 какъвто беше оригиналния двигател.
Майсторът- менте бъкел не разбира от компютри и електроника и постоянно ме лъжеше и заблуждаваше,че ей сега утре-вдругиден колата ще запали.
Колата му я оставих на 9 август 2009 и си я взех в неработещо състояние на 24 септември 2010 г.-13 месеца и половина по-късно!!!!!!!
Освен това лъже за извършени ремонти.Източихме маслото и се оказа ,че в картера имаше не повече от 2 литра-при заплатени от мен 6 литра,както е документ.
Не си давайте колите там-сервиза се намира в Горна баня на улица Николай Хрелков 2-срещу спирката на автобуса-на около 200 метра по главната улица след като минеш под жп моста след Лукойл

noface
потребител
потребител
Мнения: 567
Регистриран: 28 юли 2005, 10:40
Модел на автомобила: Sierra
Местоположение: Sofia
Контакти:
Status: Извън линия

Re: автосервиз в Горна баня -ул."Николай Хрелков" 2

Мнение от noface » 27 ное 2010, 11:32

Не е хубаво това което ще те посъветвам,но тоя когато и да го запалиш,все ще късно,но пък на много след теб ще направиш добро.
Децата са наследствени.Ако родителите ти не са имали деца,няма да ги имаш и ти :P

Потребителски аватар
baidido
потребител
потребител
Мнения: 1254
Регистриран: 22 фев 2008, 08:39
Модел на автомобила: Форд Мондео 2.0 TDDI Ghia 2002
Местоположение: Варна
Status: Извън линия

Re: автосервиз в Горна баня -ул."Николай Хрелков" 2

Мнение от baidido » 27 ное 2010, 11:41

Абе тука някой е балъка, но кой по-точно не се знае. Ние ли дето четем тия глупости, че някой може да си остави колата за повече от година при някой пишман майстор. Айде бе, не на мен тия, няма здравомислещ човек, който да направи подобно нещо!
Който кара Форд е горд!

Отговори

Върни се в “НЕ ходете там”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта