Не ходете в Мото-пфое Благоевград

Кой къде си е изпатил
Потребителски аватар
pepy1
Модератор
Модератор
Мнения: 4777
Регистриран: 18 май 2005, 22:38
Модел на автомобила: бивш форд ескорт 1.6i 16v zetec Ghia Combi'96
бившо пежо 306 комби 1,9 ТД пак комби и Сеат ибиза 3 цилиндров 1.4 дизел
Местоположение: шоп от Младост-4
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Не ходете в Мото-пфое Благоевград

Мнение от pepy1 » 07 юни 2011, 23:03

DigiPro написа:
petkoff_pl написа:Още една Голяма Похвала за съответният сервиз.
Така е в по-малките градове! И в Търново са така. Борят се за всеки клиент, а и цените са по-ниски от Софийските.
да така е ,аз живея в Младост и разбира се се обаждам в МП Младост с въпроси и евентуално час за преглед-познайте какво стана ?
не познахте ,пратиха ме в МП Люлин-което е на другия край на София и за репатрак ми искат 40 лв.
времето е като парите-никога не стига

Потребителски аватар
bard
потребител
потребител
Мнения: 95
Регистриран: 13 авг 2007, 17:21
Модел на автомобила: Ford Focus 1.6 16V 101к.с. 2003г. ГИ Фобос
Status: Извън линия

Re: Не ходете в Мото-пфое Благоевград

Мнение от bard » 20 яну 2012, 20:35

Lyubo_Toshev написа:Kакъв е извода???

Колега bard извода, който правя, лично за себе си, е че отиваш в МП с едно искане, от което очакваш някакви последствия, които не се оправдават и за това обвиняваш хората в МП.
Целта обаче на цялото това нещо е била съвсем друга и аз не виждам никаква логига както в твоите действия - така и добре си подвел изглежда и ответната страна, за което май вината за съжаление е и не малко и твоя.
Сам виждаш, че самата смяна на въпросния датчик не е нещо кой знае и колко сложна, щом си успял сам да върнеш стария......... интересно ми е, ако сам си беше сложил по същия начин и новия в началото на колата ...... кой щеше да е виновен???


Щом си поръчал въпросния датчик по талон ....... по номера му спокойно можеш да го провериш и навсякъде дали е за твоя автомобил. Не е в това работата.
Интересува ме дали е запознат въпрония "диагностик" с първата диагностика, в която те насочва към това да го смениш въпросния датчик за цената му изобщо ... която предполагам, че не е и малка ..... и за резултата от смяната му.


След направена диагностика с новия датчик ми казват, че всичко си работи и че симптомите, които им казвам са много "странни". След още един час обикаляне на двама така наречени монтьори и един измислен приемчик около колата, стигнаха до извода, че термостата отвалрял късно

Какви симптоми им описа, за да ги оприличат на "странни"?


За мен вината на МП в случая е в това, че не са ти се обадили, че датчика ти е пристигнал и да идеш да си го закупиш. Ти сам ли пожела те да ти го сменят или те ти предложиха?

Интересно ми е да знам, защото им се очертавах да съм им клиент!?
Здравейте, случайно попаднах на темата и реших да пиша какъв беше проблема, и най-вече за колегата Lyubo_Toshev, който явно има някаква връзка със въпросния "сервиз".
Значи, проблема с придърпването се оказа, че е от заминала бобина. И за да бъда правилно разбран искам да кажа, че не обвинявам сервиза за неправилно поставена диагностика, а за продаденият ми от тях термодатчик, който определено не е за моята кола и за това, че след поставянето му не искаха да си признаят грешката. Та мисълта ми е че след като един термодатчик не могат да улучат, какво остава за нещо по-сериозно. Добре че не им се подведох да сменям термостат, и кой знае още какви други неща щяха да измислят.

Отговори

Върни се в “НЕ ходете там”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта