СЕРВИЗ НА "ПАНАГЮРИЩЕ" 37 СОФИЯ - НЕ ХОДЕТЕ!!!

Кой къде си е изпатил
Отговори
Потребителски аватар
pepy1
Модератор
Модератор
Мнения: 4778
Регистриран: 18 май 2005, 22:38
Модел на автомобила: бивш форд ескорт 1.6i 16v zetec Ghia Combi'96
бившо пежо 306 комби 1,9 ТД пак комби и Сеат ибиза 3 цилиндров 1.4 дизел
Местоположение: шоп от Младост-4
Контакти:
Status: Извън линия

СЕРВИЗ НА "ПАНАГЮРИЩЕ" 37 СОФИЯ - НЕ ХОДЕТЕ!!!

Мнение от pepy1 » 27 сеп 2011, 20:22

просто предпазна мярка
ARomeo написа:Здравейте,
Не карам Пежо, но се регистрирах тук за да ви предпазя от един сервиз в София намиращ се на "ПАНАГЮРИЩЕ" 37 СОФИЯ!!!
Ще обясна защо - ремонтирах си там колата (двигател - сегменти, гумички, и т.н.) преди две години като уж обещаха, че са добри, а и мой приятел работи там. След ремонта колата започна да пуши и да харчи по 1.5 литра масло на 1000км. Казаха ми, че било нормално. Да ама след 15000км. тя си продължаваше. Попитах ги какво става, а те ми отговориха, че колата ми била за основен ремонт на блока и т.н. Вчера разглобих колата - Алфа156 1.8TS 16V 2001г. в друг сервиз и ще ви кажа какво заварихме с приятелите - от 16 гумички на клапаните 15 бяха изпаднали. Ключовете на сегментите и на 4-те цилиндъра бяха В ЕДНА ЛИНИЯ!!! Клапаните не бяха напасвани като хората - и леглата и клапаните бяха лъскави. Човекът, дето сглобяваше двигателя, Максим (баш "майсторът"), беше натягал всичко на ръка, без динамометричен ключ. Едвам отвихме болтовете на главата, на биелните лагери, на разпределителните валове... Ужас!!! А самият той казваше, че ръката му била динамометричен ключ. Бях занесъл чисто нови ремъци DAYCO. Сега ремъците бяха с други надписи и дърти на кокъл. Гарнитурата на главата беше старата, но залепена със силикон. Новата, дето я бях занесъл - приватизирана явно.
Та не ходете там !!! И предупредете и приятелите си.
Телефонът им е 9311179
времето е като парите-никога не стига

BGtop
потребител
потребител
Мнения: 13
Регистриран: 20 юни 2011, 21:22
Модел на автомобила: ford mondeo 1.8
Status: Извън линия

Re: СЕРВИЗ НА "ПАНАГЮРИЩЕ" 37 СОФИЯ - НЕ ХОДЕТЕ!!!

Мнение от BGtop » 02 окт 2011, 20:21

Може проблема с гумичките да е от самите гумички. Все пак живеем в България.

gogo-xr4i
потребител
потребител
Мнения: 73
Регистриран: 21 фев 2011, 09:57
Модел на автомобила: ford sierraxr4i-2.8
Status: Извън линия

Re: СЕРВИЗ НА "ПАНАГЮРИЩЕ" 37 СОФИЯ - НЕ ХОДЕТЕ!!!

Мнение от gogo-xr4i » 04 ное 2011, 12:31

Ако това е е както го казва колегата проблема си е живо във кирташките майстори няма какво,стара гарнитура на главата не би сложил никой дори и в оскъдните времена на кумонизма.А виж за претегнатите болтове по- добре така отколото хлабави, там вече щеше да се наложи смяна на мотора.Аве както го казва момчето настрана от такива майстори,аз лично познавам един такъв тук в Пловдив който на гаранционни коли не им сменя маслото ами си го згъва долното копеленце.По точно на марката SUZUKI.

Отговори

Върни се в “НЕ ходете там”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта