Бензиностанциите на магистралата Димитровград-Хасково

Кой къде си е изпатил
Отговори
1.8d
потребител
потребител
Мнения: 1156
Регистриран: 19 яну 2006, 20:07
Модел на автомобила: БМВ Е46 320d Комби 2001г 136к.с
Местоположение: Стара Загора
Status: Извън линия

Бензиностанциите на магистралата Димитровград-Хасково

Мнение от 1.8d » 22 юли 2006, 12:15

Не зареждайте там.Заредих там за 10 лв. - 5.5 литра,колкото да се прибера до Ст.Загора и ми изпозапушиха всичко каквото може да се запуши по горивната с-ма.Незнам каква нафта сипват(Всеобщото мнение е че е корабно гориво).Последствията са:Трудно палене;прекъсва,тресе и гасне на ниски обороти;ниските обороти постоянно играят,турбото включва когато си поиска,най-често след 3 500 об/мин.
До тук свалих резервоара и го почистих основно;2 пъти смених горивният филтър;изтърбуших катализатора,защото се задръсти;направих няколко промивки на нафтовата помпа с Кастролската добавка;
Горе-долу стабилизирах работата,ниските обороти си дойдоха,но не мога да накарам все още турбото да се включва когато трябва и да пали без да подавам газ.Сега тези дни ще ходя на диагностика и да видим какво ще правим още.Абе направо ми разказаха играта на колицата.И до тук разходите по почистването достигнаха вече 170 лв.а колко още предстои да се оръся докато се оправи(и дали ще може) нацяло един господ знае :evil: :evil: :evil:
Изображение
.....Защо съм с ТУРБОДИЗЕЛ,когато няма да се заяждам....

Clamp
потребител
потребител
Мнения: 10
Регистриран: 21 окт 2006, 13:48
Модел на автомобила: mondeo
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от Clamp » 03 фев 2007, 17:27

на коя по точно бензиностанция и в коя посока ? че там няма само 1. 2 3 4 са някаде

едит: а ти си казал димитровград хасково и се пак там няма само 1 коя по точно ?

Отговори

Върни се в “НЕ ходете там”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта