Колеги ВНИМАВАЙТЕ по пътищата

Кой къде си е изпатил
Отговори
Потребителски аватар
killname
потребител
потребител
Мнения: 17
Регистриран: 17 дек 2011, 10:26
Модел на автомобила: Ford Mondeo 1.6i `94
Местоположение: Бургас
Status: Извън линия

Колеги ВНИМАВАЙТЕ по пътищата

Мнение от killname » 21 яну 2012, 00:53

Бих искал първо да кажа че се радвам че съм тук и че ви пиша.Другото е да ви помоля да бъдете по внимателни по пътищата понеже днес разбрах какво е то радост от живота.Докато пътувах по пътя Бургас-Карнобат по магистралата някъде около 128-мия километър ми изскочи някакво диво животинче.За да не го блъсна натиснах леко спирачките понеже то беше на около 30-40 метра от колата.Но това натискане ми коства загуба на управлението,удряне в дясната мантинела,завъртане по таван и спиране в лявата мантинела.Скоростта ми беше 110-115 клм.От служебната кола - Рено Канго може би вече нищо няма да стане но аз продължавам да се радвам на живота вече по друг начин.Бъдете внимателни колеги и задължително слагайте коланите
Което днес не може Сатаната , ще го възложи утре на жената !

Изображение

Потребителски аватар
Дмитарчо
потребител
потребител
Мнения: 187
Регистриран: 03 окт 2009, 19:56
Модел на автомобила: Ford Mondeo Estate MK3 Ghia /2003/ 131 Hp
Местоположение: Габрово
Status: Извън линия

Re: Колеги ВНИМАВАЙТЕ по пътищата

Мнение от Дмитарчо » 21 яну 2012, 06:19

Добре, че ти няма нищо ;) Жив и здрав да си още дълги години ;)
За внимаването .. то който си внимава си си внимава - който не го слуша главата ... неможеш с фуния да му налееш акъл в главата ;)

Потребителски аватар
momo76
потребител
потребител
Мнения: 533
Регистриран: 21 окт 2006, 16:11
Модел на автомобила: Фиеста 1.25 2001г.
Местоположение: Sofia
Status: Извън линия

Re: Колеги ВНИМАВАЙТЕ по пътищата

Мнение от momo76 » 21 яну 2012, 07:40

Явно този модел Рено има влечение към животинчета. Преди години и аз с едно Канго ударих диво прасе - търкаляне през таван и разни други пируети. Кангото - таталка, аз само с сцепена вежда. Голям късмет извадих.

Потребителски аватар
baidido
потребител
потребител
Мнения: 1254
Регистриран: 22 фев 2008, 08:39
Модел на автомобила: Форд Мондео 2.0 TDDI Ghia 2002
Местоположение: Варна
Status: Извън линия

Re: Колеги ВНИМАВАЙТЕ по пътищата

Мнение от baidido » 22 яну 2012, 08:53

Добре, че ти се е разминало, на ламарините майната им. Аз преди години също щях да съм пътник, на магистралата, вечерта камион натоварен с дървени трупи без задни светлини обвит в облак изгорели газове кара "мъжката" с 10 км/ч. Аз се движа по ограничението, но го виждам буквално на 30 м. пред мене и въпроса ми беше"Каква е тази мъгла" и за мили от секундата разбрах откъде е и успях да извия рязко вляво и да го размина. Добре, че мондеото тогава(същото като твоето от профила.) е достатъчно стабилна кола иначе 4 човека нямаше да да разберат кой кой е. Всъщност стана толкова бързо, че до мен човека ми каза, че камиона е бил с дървени трупи натоварен. После 3 дена ходих като сомнамбул, сам си говорех, че съм жив, ям и не усещам вкуса на храната. Ляха ми куршум и се оправих, ако при тебе има нещо такова, иди да ти излеят и на тебе, дори и да не вярваш на такива неща. _friends_
Който кара Форд е горд!

Потребителски аватар
killname
потребител
потребител
Мнения: 17
Регистриран: 17 дек 2011, 10:26
Модел на автомобила: Ford Mondeo 1.6i `94
Местоположение: Бургас
Status: Извън линия

Re: Колеги ВНИМАВАЙТЕ по пътищата

Мнение от killname » 22 яну 2012, 16:10

Принципно не вярвам но се замислям .... даже ми се струва че треа да ходя при ходжа че последните 6 месеца направих 3 птп-а и само каръщини ми се случват ........
Което днес не може Сатаната , ще го възложи утре на жената !

Изображение

Grisha_Kovachki
потребител
потребител
Мнения: 2
Регистриран: 04 юни 2012, 10:34
Модел на автомобила: fiesta 1.1
Status: Извън линия

Re: Колеги ВНИМАВАЙТЕ по пътищата

Мнение от Grisha_Kovachki » 04 юни 2012, 10:38

Абе майната им на колата, важното е, че на теб нищо ти няма

Отговори

Върни се в “НЕ ходете там”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта