САС Инженеринг Варна

Кой къде си е изпатил
Отговори
scarper
потребител
потребител
Мнения: 10
Регистриран: 19 фев 2012, 13:40
Модел на автомобила: FORD KA
Status: Извън линия

САС Инженеринг Варна

Мнение от scarper » 04 май 2012, 16:30

Не ходете в този сервиз. Става дума за Бош сервиза до СИМА и детски център Рая срещу КАТ ВАрна.
В сервиза на САС инженеринг имах неблагоразумието да си сменя маслото на колата. Цените им са високи, но това е друга тема. 200 км. след смяната на маслото ми изби картерната гарнитура и се оказа, че причината е налято масло с 500 грама в повече от максимално допустимото количество. Не съм се разправял с хората от сервиза защото знам,че смисъл няма то бития си е бит, а е....я си е е..н. Просто Ви споделям за да предпазя накого от проблеми в бъдеще. Да не говорим , че вкарах колата за смяна на едно и за уговорена определена сума, а впоследствие се оказа,че смененото е съвсем друго и то за двойна сума, защото това било наложително да се смени. Както и да е -просто внимавайте с тия момци да не берете ядове после.

Tabakov
потребител
потребител
Мнения: 1
Регистриран: 10 ное 2015, 17:48
Модел на автомобила: Ford Focus 1.6
Местоположение: Варна
Status: Извън линия

Re: САС Инженеринг Варна

Мнение от Tabakov » 10 ное 2015, 18:05

И аз си изпатих там преди време. Имах проблем с климатика на фокуса. Стоя цял ден колата там. Само са долели фреон и готово. Платих 140лв. Не охлаждаше както трябва, върнах се да се разправям. Пред мен я за качиха да видя температурите, уж бяха добре. Поглеждам отдолу компресора омазнен, тече си жълтеникава течност от него. Какво е това? - Аз ги питам. Двигателно масло било, течало върху компресора. Пълни глупости. Те много добре знаеха, че това си е от фреона. Както и да е след 3-4 дни я закарах при един майстор за автоклиматици в кв. "Чайка". В система бяха останали само 200-300 гр. Човекът свали компресора и смени уплътнението, което беше проблемно. След това зареди фреон и вече повече от 3 години няма никакъв проблем. И ми струваше само 80 лв.

Отговори

Върни се в “НЕ ходете там”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта