ДИАНА- ЦЕНТЪР ЗА ГУМИ гр. София, Ботевградско шосе №350

Кой къде си е изпатил
Отговори
Потребителски аватар
Bonso
потребител
потребител
Мнения: 631
Регистриран: 09 мар 2006, 17:27
Модел на автомобила: Ford Capri '79 2.8i V6
Volvo S60R '04 2.5 turbo AWD
Местоположение: Sofia
Status: Извън линия

ДИАНА- ЦЕНТЪР ЗА ГУМИ гр. София, Ботевградско шосе №350

Мнение от Bonso » 22 окт 2012, 21:53

Имах доста неприятна случка преди две седмици в ДИАНА на "Ботевградско шосе"!
Отивам с Волвото и питам за гуми размер 235/40 18. Каква марка ще ми препоръчат и натъртвам да бъдат с нов и не по- стар от една година DOT.
"Няма проблеми" ... "Имаме Bridgestone произведени в края на 2011-та". Казвам "Добре", "Ако са с нов DOT ще ги взема".
Изкараха една гума. Видях, че е нова и ги платих. Монтираха ги, погледнах предна лява и задна лява. Всичко беше наред.
Каква беше изненадата ми след няколко дни, когато забелязах, че от дясната страна са ми монтирали / пробутали гуми на по две години и половина. Връщам се в сервиза бесен.
"Ами ние от къде да сме сигурни, че не сте ги сменили?' .. Мооля? .."Искам да говоря с шефа ви!" .
Говорих с господина, който започна да ме убеждава, че нямало проблем. Каучука до петата година бил о.к. Да, може и да няма проблем, но аз изрично ги помолих да ми дадат нови гуми и им казах, че ако са стари - няма да ги купя.
Накрая се съгласиха. Щели да ми ги сменят! До тук горе- долу добре, но после се оказа, че нямали повече гуми в наличност от тази марка и този модел. Били последните и нямало как да поръчат... Трагедия. Можело да ми направят отстъпка за да си закупя други гуми. Да, но аз не искам повече да стъпвам там. Майната му! Станах и си тръгнах. Не беше коректно от тяхна страна и то въобще!!!

JFS
потребител
потребител
Мнения: 90
Регистриран: 01 авг 2012, 15:39
Модел на автомобила: Ford Focus Mk3 1.6TDCi 95hp Sedan
Status: Извън линия

Re: ДИАНА- ЦЕНТЪР ЗА ГУМИ гр. София, Ботевградско шосе №350

Мнение от JFS » 23 окт 2012, 09:01

Ами те на това са разчитали - да си тръгнеш. Мамка им, те от трези твои пари няма да забогатеят, но със сигурност са те загубили като клиент завинаги.

Отговори

Върни се в “НЕ ходете там”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта