Не купувайте..

Кой къде си е изпатил
Отговори
Потребителски аватар
snaiperisto
потребител
потребител
Мнения: 963
Регистриран: 11 мар 2006, 22:59
Модел на автомобила: Мондео , Ескорт кабрио...и Honda CBR 600F3
Местоположение: София-Кв. Бенковски
Status: Извън линия

Не купувайте..

Мнение от snaiperisto » 04 окт 2006, 23:56

водни помпи за Мондео ТД по около 70 лв. ментета са , след мойте приключения с превъртялата ми помпа (описани надълго преди време) си купих нова от магазина на "Козлодуй" (май беше на яко рекламираната фирма"Йовал") и умря за около 7000 км. , преобрази се на водопад.

Е , аз понеже съм гаден мазохист си купих днес същата от съседния магазин , за 68лв. , надявам се да изкара повече от 7000 , ама ако и тая атане водопад ще си купя "скъпа".
...дрън-дрън...мноо важно...

Потребителски аватар
Rick
потребител
потребител
Мнения: 660
Регистриран: 18 сеп 2005, 03:36
Модел на автомобила: SCORPIO 2.9 V6 Ghia '93 FOCUS 1.6 Trend '08
Местоположение: Пловдив
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от Rick » 05 окт 2006, 02:38

Колега миналата зима сменях водната помпа и аз, след смяна на атифриза, и струваше 98 лв, и това е за Сиера... как очакваш за Мондео да е по-евтина и да е качествена, тая държава е пълна с боклуци...
Един познат таксиджия си купи за Меган 2002 за 44 лв помпа и вече година кара с нея, извода е че има и хубави боклуци, ама няма гаранция че ще попаднеш на тях, затуй припкай в МП-то и се чувствай като собственик на Майбах :lol: :wink:

Потребителски аватар
nikolovvd
потребител
потребител
Мнения: 4952
Регистриран: 15 май 2006, 16:18
Модел на автомобила: Mitsubishi X
Местоположение: Видин
Status: Извън линия

Мнение от nikolovvd » 05 окт 2006, 09:15

То зависи и от карането. Аз правя 7 000 км за 2-3 години, а Снайпера сигурно максимум за 2-3 месеца.

Потребителски аватар
snaiperisto
потребител
потребител
Мнения: 963
Регистриран: 11 мар 2006, 22:59
Модел на автомобила: Мондео , Ескорт кабрио...и Honda CBR 600F3
Местоположение: София-Кв. Бенковски
Status: Извън линия

Мнение от snaiperisto » 05 окт 2006, 10:10

Бе 7000 са си 7000 , независимо за колко време...ама Господ да ги убие тия цървули дето ги продават тия боклуци...па и ние сме си мизерници , затова се хвърляме на най ефтиното.


А в МП вече съм се чувствал като собственик на Майбах , позната ми е тръпката.
...дрън-дрън...мноо важно...

Потребителски аватар
chains
потребител
потребител
Мнения: 1161
Регистриран: 08 мар 2005, 23:25
Модел на автомобила: Mondeo 1.8 TDI `94 CLX Turnier & Focus 1.6 V16 `00 Turnier
Местоположение: Sofia
Status: Извън линия

Мнение от chains » 05 окт 2006, 10:35

Е радвай се, че все пак е станала - защото преди две години търсех бензинова помпа за волвото /механична/ - и си нямаш и на идея какви неща ми предлагаха /добре че си носех ориг. с мене/ - еми те просто бяха толкова нефелно направени, че дори видимо бха различни /абе имаше разминавания в местоположението на дупките с които се захваща за блока - е това е алуминии ми викат ще пилнеш малко и ще стане/ - накрая купих най-евтината и си саморециклирах оригиналната!

Отговори

Върни се в “НЕ ходете там”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта