Сервиз Амбелино Асеновград

Кой къде си е изпатил
Отговори
Djitboy
потребител
потребител
Мнения: 4
Регистриран: 09 окт 2013, 21:37
Модел на автомобила: Ford Mondeo
Status: Извън линия

Сервиз Амбелино Асеновград

Мнение от Djitboy » 22 ное 2013, 01:34

Преди време ходих в сервиз Амбелино Асеновград (до цеха за торти Амбелино ) имах проблем с пукане в дясно и майстора каза сменяме пружините заедно с тях тампони и лагери , смени ги излизам аз от сервиза и чувам пак пукане оставих я при него...след няколко дни се обажда и вика ,,момче извинявай но като ти изкарвах колата за стенд (без да те питам ) ти счупих бронята без да искам,, та от там сам си пое разходите оправия но след няколко дена отново радостна новина обажда се той ,, момче оправях колата на един човек от София и без да искам маи съм изпуснал ключовете ти в колата му но след няколко дена ще се върне и ще ти ги върна след няколко седмици лъгане че човека ще се върне и че от София бил във Варна Пловдив ми предложи да ми купи нови ключове... след още седмици лутане и лъгане по телефона близо 1 месеца отивам при него а той сменил шарнир каре тампони торсионна щанга ?! Питам го майсторе ти пита ли ме мен имам ли пари и дали въобще искам да сменям тези части отговора му беше ,,ми нямаше как,, и му викам не съм те карал няма да ти плащам и ми дай пари за нови ключове а той с цялата си наглост ми казва Ще ти приспадна парите от карето и шарнира (понеже ключа е с имобилаизер) труда от мен и айде по живо по здраво...и в крайна сметка не намери проблема.
Последна промяна от Djitboy на 23 ное 2013, 00:56, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
essex
потребител
потребител
Мнения: 2401
Регистриран: 28 окт 2008, 14:15
Модел на автомобила: Форд Фокус СТ170
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Сервиз Амбелино Асеновград

Мнение от essex » 22 ное 2013, 10:10

Незнам как хората като теб след като видят че нещата не са наред и така наречения "маистор" си прави както иска и чакаш 2-3 месеца въобще не вземат мерки, еи хора света се променил всеки гледа да дере и да лъже, ако сами си давате г*зовете под наем, а не се пазите няма кой да ви помогне. Колеге не ме разбирай грешно просто се дразня като ти сам не поемаш нещата в твойте ръце а онзи те врътка как си иска :)
По-добре 10мин закъснял, но поне жив и здрав.

Потребителски аватар
mrdds
потребител
потребител
Мнения: 3127
Регистриран: 23 фев 2006, 12:26
Модел на автомобила: S max 2.0 Diratec HE 2007 titanium
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Re: Сервиз Амбелино Асеновград

Мнение от mrdds » 22 ное 2013, 15:00

Да бе,тая история ми звучи повече от абсурдна.
Нещо по-реално не можа ли да измислиш..?!

Djitboy
потребител
потребител
Мнения: 4
Регистриран: 09 окт 2013, 21:37
Модел на автомобила: Ford Mondeo
Status: Извън линия

Re: Сервиз Амбелино Асеновград

Мнение от Djitboy » 23 ное 2013, 00:41

Не си измислям!!! essex всеки ден ходих при този но беше добър лъжец,това да ми е за урок. 8)

Отговори

Върни се в “НЕ ходете там”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта