Автомивка infinit

Кой къде си е изпатил
Отговори
Eastbourne
потребител
потребител
Мнения: 901
Регистриран: 18 юни 2014, 10:14
Модел на автомобила: Focus c-max 1.8
Status: Извън линия

Автомивка infinit

Мнение от Eastbourne » 04 авг 2014, 14:05

Тотално съм разочарован от автомивка инфинит в Дружба-София

Преди време купих ваучер за цялостно измиване на колата на стойност 56 лева главно с идеята да ми се изпере салона (седалки+под) и да се пастира. Тези процедури са част от пакета, в който включват.

След процедурата и няколко дни съхнене забелязах че, петната (не бяха упорити или нещо мазно преди да я закарам,а просто зацапани с течение на времето от ежедневно ползване) по седалките не бяха измити. Забелязах и че на две места в краищата на колата липсваше лаковото покритие около 5 сантиметра.

Да беше за 10 лева да си кажа е голяма работа за толкова пари такъв резултат,но 56 не са малко, още повече че имам и щети по боята.

То така стана, че където и да си караш колата (сервиз, автомивка, да ти сменят гумите, ГТП и къде ли още не) тръпнеш и се надяваш нещо да не и се случи

*banned*

Потребителски аватар
ЯЛТА
Потребител
Потребител
Мнения: 10831
Регистриран: 22 юли 2010, 14:52
Модел на автомобила: FORD MONDEO 1.8 TD, 90 hp., GHIA, ENDURA D, SW, MK-2, 2000 year.
***********************
Ford Puma, 1.6, 2002 year, 103 hp.
http://clubford.org/forum/viewtopic.php ... __________
АМБИЦИЯТА Е ПОСЛЕДНОТО УБЕЖИЩЕ НА НЕУДАЧНИКА. О.Уайлд
Местоположение: СОФИЯ, и чат пат на луната.
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Автомивка infinit

Мнение от ЯЛТА » 06 май 2021, 09:57

Тая автомивка преди години мих Вектрата на зет ми, и после една седмица я третирахме за бълхи, защото се беше напълнила вътре-салона. Повече не съм стъпил там.
Мисли ГЛОБАЛНО действай ЛОКАЛНО

F Focus
потребител
потребител
Мнения: 1189
Регистриран: 25 сеп 2020, 17:56
Модел на автомобила: Форд Фокус 1.8 бензин 125к.с., 2006г.
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Автомивка infinit

Мнение от F Focus » 06 май 2021, 11:45

Заради гореизброените причини ползвам авто-мивките за левче, а на друга, и то само една ходя само за прахосмукачка, че са им силни машините. Вътрешното пране също си го правя сам-ще обменя опит на Събора :wink:
По-лошото е, че при сервизите нещата, като цяло се скапват-аз, например още не мога да взема колата две седмици след като ме изтряска един миндил отзад, като щяла да е готова за една...поставих ултиматум да е готова до 13-ти, заради Събора! Нямало проблем-дано!
Майсторът, като разбра за Събора, каза, че ще намине, че имал вила наблизо...Дано не се наложи да дойда с Голф-петицата на жената! :evil:
Много автомати-слаби резултати!

Отговори

Върни се в “НЕ ходете там”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта