Сервиз Фино, ул. Любляна

Кой къде си е изпатил
Отговори
Потребителски аватар
valboy
потребител
потребител
Мнения: 1476
Регистриран: 20 фев 2005, 16:12
Status: Извън линия

Сервиз Фино, ул. Любляна

Мнение от valboy » 23 ное 2006, 12:41

http://forum.fishing-mania.com/viewtopic.php?t=10830" onclick="window.open(this.href);return false;
*****

Пуснато на: Сря Ное 22, 2006 12:40 pm Заглавие: Жена+ремонт на кола=?

Та значи, нали съм жена и лесно ме меткат по сервизите решавам че ще отида в сервиз който са ми препоръчали като СУПЕР... Отивам, запазвам си час за след 4 дни и в уреченото време цъфвам там щастлива и доволна. Идеята е че нещо колата не пали както трябва - ще и спретнат една компютърна диагностика и ще оправят колата - ще пали като слънце.
Оставам колата - скачам до офиса и започвам да чакам обаждане... е няма и няма... звъня - не били готови...а аз трябва да си взема хлапето от градина в 18.00часа. Та значи отивам там в 18.00 и почвам да чакам... така до 20.05... получих си колата - сменили някакъв маркуч и някакви кабели - 150 лева Ядосвам се ама айде - прибирам се замръзнала и сополива...
И... ей сега става готино.... Карам си аз след 2-3 дена по правия път към Банкя на гости... возя си хлапето на задната седялка...да не казвам с каква скорост карам и ХОП... педала на газта ми остава натиснат.... олеееееееее а колата пред мен почти ще я настигна.... прас на свободна - спирачки и тем подобни... КОШМАР... КОШМАР...КОШМАР...
Узприщих се...полудях.... абе сънувах кошмари...
И така се почва на ден по 4-5 пъти педала не се връща като го натисна... Мъжлето ми удари една кавга и взе колата да и сменя маслото и да види кво става с този пусти педал....
И кво да става...Ето тва
Изображение
ИДЕОТИТЕ от сервиза ми счупили пружината която връща педала и сложили ЛАСТИЦИ...за коса... които почнали вече да се късат...
ТЪПАЦИИИИИИИИИИИИИ... за 150 лева ще ми убият хлапето...
Вдигнах див скандал... ама защо....
Завариха ми пружина - мъжлето ги наблюдава... ама сега ще ходя да паля свещичка...

Затова не ходете НИКОГА... НИКОГА... в сервиз ФИНО на Любляна - ако ви е мил живота...
*****

Потребителски аватар
nikolovvd
потребител
потребител
Мнения: 4952
Регистриран: 15 май 2006, 16:18
Модел на автомобила: Mitsubishi X
Местоположение: Видин
Status: Извън линия

Мнение от nikolovvd » 23 ное 2006, 13:06

Еми аз за какво казвам да ги гледате в ръцете и да искате фактури! *00200*

Anton Tonchev
потребител
потребител
Мнения: 65
Регистриран: 28 ное 2006, 21:03
Модел на автомобила: Нисан Примера
Status: Извън линия

Мнение от Anton Tonchev » 15 сеп 2007, 22:34

апа по-голяма тъпотия не съм чувал ,кой малоумник заварява пружина ?мале и един от тези ми е бил колега ,добре че само 2-3 седмици

dan_koloff
Status: Извън линия

Re: Сервиз Фино, ул. Любляна

Мнение от dan_koloff » 26 сеп 2007, 16:29

valboy написа:http://forum.fishing-mania.com/viewtopic.php?t=10830
*****

Пуснато на: Сря Ное 22, 2006 12:40 pm Заглавие: Жена+ремонт на кола=?

Та значи, нали съм жена и лесно ме меткат по сервизите решавам че ще отида в сервиз който са ми препоръчали като СУПЕР... Отивам, запазвам си час за след 4 дни и в уреченото време цъфвам там щастлива и доволна. Идеята е че нещо колата не пали както трябва - ще и спретнат една компютърна диагностика и ще оправят колата - ще пали като слънце.
Оставам колата - скачам до офиса и започвам да чакам обаждане... е няма и няма... звъня - не били готови...а аз трябва да си взема хлапето от градина в 18.00часа. Та значи отивам там в 18.00 и почвам да чакам... така до 20.05... получих си колата - сменили някакъв маркуч и някакви кабели - 150 лева Ядосвам се ама айде - прибирам се замръзнала и сополива...
И... ей сега става готино.... Карам си аз след 2-3 дена по правия път към Банкя на гости... возя си хлапето на задната седялка...да не казвам с каква скорост карам и ХОП... педала на газта ми остава натиснат.... олеееееееее а колата пред мен почти ще я настигна.... прас на свободна - спирачки и тем подобни... КОШМАР... КОШМАР...КОШМАР...
Узприщих се...полудях.... абе сънувах кошмари...
И така се почва на ден по 4-5 пъти педала не се връща като го натисна... Мъжлето ми удари една кавга и взе колата да и сменя маслото и да види кво става с този пусти педал....
И кво да става...Ето тва
Изображение
ИДЕОТИТЕ от сервиза ми счупили пружината която връща педала и сложили ЛАСТИЦИ...за коса... които почнали вече да се късат...
ТЪПАЦИИИИИИИИИИИИИ... за 150 лева ще ми убият хлапето...
Вдигнах див скандал... ама защо....
Завариха ми пружина - мъжлето ги наблюдава... ама сега ще ходя да паля свещичка...

Затова не ходете НИКОГА... НИКОГА... в сервиз ФИНО на Любляна - ако ви е мил живота...
*****
Аз затова не използвам сервизи. Оправям се сам!!! Е не всичко мога да оправа но 90% поне, мога.:) Ако има и необходимите инструменти мога и основен ремонт на двигателя да и направя...:) А тия от сервизите да го д***т особено в Мото Пфое!!! Искаха ми 150 лв. за смяна на маслото на двигателя само за работа отделно консумативите. Аз ги питах информативно де, смених си го сам...:)

Отговори

Върни се в “НЕ ходете там”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта