ДИЗЕЛОР МОШЕНИЦИ

Кой къде си е изпатил
Отговори
Lukanov73
потребител
потребител
Мнения: 22
Регистриран: 10 мар 2016, 23:29
Местоположение: Плевен
Status: Извън линия

ДИЗЕЛОР МОШЕНИЦИ

Мнение от Lukanov73 » 26 авг 2016, 01:29

Нека и аз да допълня една фирма "СУПЕР МОШЕНИЦИ" . Фирмата се казва- ДИЗЕЛОР-СОФИЯ бул РОЖЕН 80 ремонт на ГНП и дюзи. Имам кола форд фюжън дизел. Преди 2 месеца се наложи ремонт на дюзите.Пратих ги във тази фирма и след 2 дни ми се обадиха че ремонта е за 4 дюзи и цената на дюза е 150 лв. Тоест 600 лв. Но понеже ремонта е за целият комплект ми правят отстъпка на 550 лв. Гаранция 1 год. Съгласих се и след 2 дни си получих дюзите по ЕКОНТ. Направи ми впечатление че получих само касов бон за сумата. Обадих се и ми казаха че касовият бон бил вид гаранция. Платих си сумата и ми ги монтираха. Платих си за това 150 лв. Изминаха точно 700 км и колата пак започна да гасне. Пак при същия майстор за диагностика и се оказа че дюзите пак не работят. Обадих се пак и ми казват няма проблем да ги видят. Пак ги пращам и след 3 дни получавам sms от ЕКОНТ че имам пратка и сума за плащане 560 лв. Свързах се със онези ИЗРОДИ и ги питам нали има 1 год гаранция и какви са тези пари. Отговорът беше че съм зареждал със нафта менте и гаранцията не се зачита. Да съм си прочетат гаранционната карта преди да съм и досаждал. А аз такава не съм получавал. ГОЛЕМИ МОШЕНИЦИ. Ще си закупуван нови дюзи. НЕ ХОДЕТЕ ВЪВ ДИЗЕЛОР.

Потребителски аватар
Lancer
потребител
потребител
Мнения: 366
Регистриран: 07 окт 2012, 06:06
Модел на автомобила: Ford Focus '99
Местоположение: Варна
Status: Извън линия

Re: ДИЗЕЛОР МОШЕНИЦИ

Мнение от Lancer » 31 авг 2016, 06:44

Според мен, при наличие на касов бон трябва да се обърнеш към КЗП. По тоя начин ще изклатят всеки.
Сокол скитник

Потребителски аватар
autobg
потребител
потребител
Мнения: 211
Регистриран: 03 авг 2009, 19:45
Модел на автомобила: Ford Focus 1.8 TDCI 2002 с летни жанки
Местоположение: Софето
Status: Извън линия

Re: ДИЗЕЛОР МОШЕНИЦИ

Мнение от autobg » 12 ное 2017, 10:03

Дизелор не е сервиз. Дизелор е едно разхвърляно дворче, в което работят едни мръсни, некъпани и невъзпитани хора, чиято единствена цел е да ви вземат парите. Жал ми е за хората, които си бях оставили колите за "ремонт" при тях...

Хайде със здраве.

bobi555555
потребител
потребител
Мнения: 1
Регистриран: 09 дек 2018, 08:24
Модел на автомобила: ФОРД ТРАНЗИТ 350
Местоположение: sofi
Status: Извън линия

Re: ДИЗЕЛОР МОШЕНИЦИ

Мнение от bobi555555 » 09 дек 2018, 08:30

ДИЗЕЛОР СА МУШЕНИЦИ НЕ ХОДЕТЕ ТАМ mechanic-smile

Потребителски аватар
dmastard
потребител
потребител
Мнения: 239
Регистриран: 10 апр 2014, 01:11
Модел на автомобила: Ford Focus 1.6 tdci '06
Status: Извън линия

Re: ДИЗЕЛОР МОШЕНИЦИ

Мнение от dmastard » 09 дек 2018, 21:34

Колега, преди да дадеш още пари по дюзите вижте за наличие на стружки в сегашните. Да не се окаже че проблемът е в помпата.

Отговори

Върни се в “НЕ ходете там”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта