Мото-Пфое Люлин

Кой къде си е изпатил
Отговори
Потребителски аватар
red
потребител
потребител
Мнения: 888
Регистриран: 04 окт 2005, 10:36
Модел на автомобила: Mondeo 2.0L 16 combi mkII GHIA GAZ
Местоположение: На изток от рая :)
Контакти:
Status: Извън линия

Мото-Пфое Люлин

Мнение от red » 16 май 2017, 17:04

Сега ми идва да се смея, но тези нистина не стават.
Не могат да продадат една чистачка!
За другото не искам да мисля!
Искам да си сменя задната чистачка на комбито - знаето колко е къса. Знаете че цената при тях е сериозна. Отивам при момчето на щанда, казвам му марка, модел, години. Той ме поглежда и кава, че му трябва ВИН: "За да не стане грешка".
Принтира ми някаъв лист, бута го към мен (без изобщо да спомене цена, но това не ми прави впечатление, защото я видях на листа и си знаех, че ще е висока) и ме праща на касата. Докато се върна вече е донесъл красива кутия и мълчаливо ми я побутва. Казвам му: "Тази кутия ми изглежда голяма". Отговор:"Е, то вътре е малка". Без много да вярвам отивам до колата и я отварям - вътре чистачка за предно стъкло!? Връщам се със свалена задна чистачка и тук изненада! Момъкът започва спор! Грешката била вярна - програмата разбирала повече от мен! Той ми бил дал правилната чистачка!?....
Всеки, който ги е виждал може да направи разликата и по размер и по ширина и по захват....
Няма да ви занимаван нататък, но при тях и купуването на чистачка може да е приключение!?!?

Потребителски аватар
ЯЛТА
Потребител
Потребител
Мнения: 10831
Регистриран: 22 юли 2010, 14:52
Модел на автомобила: FORD MONDEO 1.8 TD, 90 hp., GHIA, ENDURA D, SW, MK-2, 2000 year.
***********************
Ford Puma, 1.6, 2002 year, 103 hp.
http://clubford.org/forum/viewtopic.php ... __________
АМБИЦИЯТА Е ПОСЛЕДНОТО УБЕЖИЩЕ НА НЕУДАЧНИКА. О.Уайлд
Местоположение: СОФИЯ, и чат пат на луната.
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Мото-Пфое Люлин

Мнение от ЯЛТА » 16 май 2017, 17:54

Изглежда само ти не знаеш че във фирмен сервиз/магазин, се пазарува по VIN №................
Мисли ГЛОБАЛНО действай ЛОКАЛНО

Потребителски аватар
red
потребител
потребител
Мнения: 888
Регистриран: 04 окт 2005, 10:36
Модел на автомобила: Mondeo 2.0L 16 combi mkII GHIA GAZ
Местоположение: На изток от рая :)
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Мото-Пфое Люлин

Мнение от red » 27 сеп 2017, 20:46

грешен текст
Последна промяна от red на 27 сеп 2017, 20:52, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
red
потребител
потребител
Мнения: 888
Регистриран: 04 окт 2005, 10:36
Модел на автомобила: Mondeo 2.0L 16 combi mkII GHIA GAZ
Местоположение: На изток от рая :)
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Мото-Пфое Люлин

Мнение от red » 27 сеп 2017, 20:51

Именно!!! по ВИН не можа да го намери и даде предна!!! И не различава по размери предна от задна чистачка! Абсолютно безполезен сервиз. Да не ви разправям как ми обясняваха, че не може да се ъпдейтне софта на скоростите а трябвало целия!? Не знам кой ги е лицензирал, но без тях марката щеше да се продава много по-добре!

Потребителски аватар
drazhev
потребител
потребител
Мнения: 50
Регистриран: 28 юли 2016, 17:05
Модел на автомобила: Ford C-MAX 2015- (CEU), 2.0L Duratorq (110kW/150PS), Frozen White
Местоположение: Варна
Status: Извън линия

Re: Мото-Пфое Люлин

Мнение от drazhev » 03 ное 2017, 10:38

red написа:
27 сеп 2017, 20:51
Не знам кой ги е лицензирал, но без тях марката щеше да се продава много по-добре!
Спокойно! Много скоро МП ще звучи с японски акцент...

Mondeicho
потребител
потребител
Мнения: 90
Регистриран: 26 дек 2014, 21:14
Модел на автомобила: Ford Mondeo, 2.0 Tdci, 96 kW, 2004 г.
Status: Извън линия

Re: Мото-Пфое Люлин

Мнение от Mondeicho » 30 яну 2019, 12:06

То японците бързо се побългариха :lol:
Няма развитие в положителна посока. Ходих при същите юнаци за една скоба на кората под двигателя. Гледа вин, гледа програмата и казва няма такова нещо :shock: Казвам, че колата е тук и ако я вдигнете на крик ще видите скобата от другата страна (едната от двете беше налична). След половин час умуване ми казаха, че приличала на една за кората на тавана :shock: :shock: :shock:
Естествено, че нямаше нищо общо. Тръгнах си без резултат :lol:

freeway
потребител
потребител
Мнения: 536
Регистриран: 26 дек 2016, 23:08
Местоположение: sofia
Status: Извън линия

Re: Мото-Пфое Люлин

Мнение от freeway » 30 яну 2019, 19:53

Аз пък миналата година ходих в МП-Люлин(София) да търся О-ринг уплътнение за тръбата за ниско налягане на хидравликата и то за Фокус от далечната 1999г.Любезно момче ме почерпи с бонбони(имал повод) и за няма и 2мин. идентифицира тази джъвчка, каза че я имат и ме "застреля" с цена от 1,20лв./бр.Като информация каза че тръбата заедно с маркуча струва 120лв. и я имат налична.Случайно по обява намерих втора употреба за 10лв., иначе щях да я взема.

Отговори

Върни се в “НЕ ходете там”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост