Проблем със стъклата

Екстериор и интериор.
cecoto
потребител
потребител
Мнения: 2
Регистриран: 22 юли 2005, 12:32
Модел на автомобила: haskovo
Местоположение: mondeo
Status: Извън линия

Проблем със стъклата

Мнение от cecoto » 22 юли 2005, 13:27

Помогнете колеги! При вдигане на предните стъкла те клюмат напред и спират. Налага се да ги подпирам при вдигането. Проблемът е в механизма за вдигане. Знае ли някой от къде мога да намеря такива механизми защото в МОТОПФОЕ искат да мо отрежат главата , а в автоморгите продават само цели врати.[/b]

Потребителски аватар
Brock
потребител
потребител
Мнения: 2226
Регистриран: 15 фев 2005, 11:49
Модел на автомобила: Mondeo 1.6 16V - 94г. - комби АГУ
Местоположение: София, Гео Милев
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от Brock » 22 юли 2005, 14:12

Това за моргите ми се вижда малко невероятно - все едно да искаш да си купиш стартер и те да ти продадат целия двигател :shock:

:idea: Пробвай да попиташ в повече автоморги. Провери малките обяви в http://www.mobile.bg" onclick="window.open(this.href);return false; за мондеа на части - ударени и други подобни.


:twisted:

tr@jan
потребител
потребител
Мнения: 22
Регистриран: 08 юни 2005, 15:34
Модел на автомобила: SOFIA
Местоположение: MONDEO
Status: Извън линия

Мнение от tr@jan » 25 юли 2005, 11:45

СПОРЕД МЕН СА ИЗНОСЕНИ ПЛАСТМАСОВИТЕ ДЪРЖАЧИ НА СТЪКЛАТА И ПРИ ВДИГАНЕ СЕ ПОЛУЧАВА УСУКВАНЕ В НАПРАВЛЯВАЩИТЕ. ИМАЛ САМ ПОДОБЕН ПРОБЛЕМ НА ПРЕДИШНАТА СИ КОЛА. КУПИ СИ ЕДИН ВЕСТНИК ПОЗВЪНЕТЕ И ВИЖ В ОБЯВИТЕ ЗА АВТОЧАСТИ ТАМ СТОИ ДЕЖУРНА ЕДНА ОБЯВА ЗА МАШИНКИ ЗА СТЪКЛА ВТОРА УПОТРЕБА И ОТРЕМОНТИРАНЕ НА ПОВРЕДЕНИ. АДРЕСА БЕШЕ НЯКЪДЕ ИЗ ЛОЗЕНЕЦ НО НЕ ПОМНЯ ТОЧНО КЪДЕ. СМЯТАМ ЧЕ НЯМА СМИСЪЛ ДА СЕ БОРИШ САМ ЗАЩОТО ВСЯКО ДРУГО РЕШЕНИЕ ЩЕ Е ДОСТА ВРЕМЕННО. УСПЕХ.

Отговори

Върни се в “КУПЕ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта