Табло за фиеста с оборотомер

Екстериор и интериор.
Потребителски аватар
b_bojilov
потребител
потребител
Мнения: 32
Регистриран: 21 сеп 2005, 13:06
Модел на автомобила: Форд Фиеста 1.1 Джиа '91г. /vw passat b4 1.8 ABS combi/
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Табло за фиеста с оборотомер

Мнение от b_bojilov » 16 фев 2006, 08:41

Колеги, качвам готово за принт табло на фиеста с оборотомер. Аз си направих таблото и мисля,че е станало супер, размера е 1 към 1. Може да го видите в "Моята кола" - black-и на b_bojilov. Взех дебело фолио бяло,изрязах лист формат А4 и на принтера. Има повече играчка при залепването,докато се нагласят стрелките,но няма начин трябва и да се рискува с "Направи си сам". Надявам се да съм помогнал на някой - за без пари толкова :lol: УСПЕХ ! :wink:
Прикачени файлове
ff tablo.doc
(339.5 KБ) Свален 514 пъти

Потребителски аватар
licho
потребител
потребител
Мнения: 505
Регистриран: 17 юли 2005, 13:19
Модел на автомобила: Форд Фиеста 1.1 mi, 1992, Черна лимунзина с три врати
Фиат Браво 1.2 1999, Черна лимунзина с три врати
Status: Извън линия

Re: Табло за фиеста с оборотомер

Мнение от licho » 16 фев 2006, 09:51

b_bojilov написа:Колеги, качвам готово за принт табло на фиеста с оборотомер. Аз си направих таблото и мисля,че е станало супер, размера е 1 към 1. Може да го видите в "Моята кола" - black-и на b_bojilov. Взех дебело фолио бяло,изрязах лист формат А4 и на принтера. Има повече играчка при залепването,докато се нагласят стрелките,но няма начин трябва и да се рискува с "Направи си сам". Надявам се да съм помогнал на някой - за без пари толкова :lol: УСПЕХ ! :wink:
http://www.sirusconsultants.pwp.blueyon ... dials.html" onclick="window.open(this.href);return false;
тук също има във psd формат за photoshop
:) Човек това звучи гордо, но всичко може да се очаква от него!

Отговори

Върни се в “КУПЕ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта