Задна броня Скорпио

Екстериор и интериор.
KPETEH
потребител
потребител
Мнения: 43
Регистриран: 02 ное 2006, 20:53
Модел на автомобила: ford scorpio
Контакти:
Status: Извън линия

Задна броня Скорпио

Мнение от KPETEH » 30 дек 2006, 18:03

Здравейте,
С прости думи - мога ли да карам без задна броня? Просто нямам :lol: - полицията?

п.с.
То иначе, единия ми калник е червен, а цялото скорпио зелено

Потребителски аватар
la4o
потребител
потребител
Мнения: 2269
Регистриран: 19 яну 2005, 10:59
Модел на автомобила: Mondeo '07 2.0 TDCi
Местоположение: София, център
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от la4o » 30 дек 2006, 18:14

аз карах известно време без задна броня. Имаше няколко опита да ме глобяват за това... веднъж "неугледен външен вид", веднъж "Технически неизправен автомобил". И двата опита приключиха без проблем след кратък културен спор с полицаите в който аз твърдях, че е тенически изправен и че не съм могъл да намеря в закона за движение по пътищата дефиниция за неугледен външен вид... вероятно и двата опита бяха в стил, "виж кво, наказанията са много сурови, дай да не се наказваме толкова страшно ами да решим проблема тук" и след като видяха, че точно с мен няма да ги огрее ме оставиха на мира.

Все пак, добре е да не прекаляваш... Обяснението "преди седмица ме одариха и бронята ми е на ремонт" няма да може да мине повече от веднъж пред едни и същи полицаи :D

Поздрави,
la4o

Потребителски аватар
100jan
потребител
потребител
Мнения: 157
Регистриран: 22 ное 2006, 19:52
Модел на автомобила: продаден форд ескорт 1.6 16v EFI
Местоположение: софия
Status: Извън линия

без броня

Мнение от 100jan » 30 дек 2006, 18:53

по принцип - могат да те цакат"преустроил си МПС-то",заводски е с броня,нали.при разни преустройства на мпс ,има една фирма на г.Искър"Технотест" .та те издават сертификат за безопастност.минавал съм няколко коли там.например Мохер с дизелов ДВГ-перкингс/от мотокар/Голф 2 -стана товарен а-л /без задни седалки/ и една Астра комби.Нея не е сертифицираха-беше за 6+1,но не достигнаха некакви си сантиметри.та в общи линии си в нарушение.

KPETEH
потребител
потребител
Мнения: 43
Регистриран: 02 ное 2006, 20:53
Модел на автомобила: ford scorpio
Контакти:
Status: Извън линия

полицията

Мнение от KPETEH » 27 фев 2007, 13:15

Значи знам, че темата е стара, но отдавна не съм влизал в форума и сега като я видях реших, че тряя да напиша кво се случи още на следващия ден, пътуваики за Добринище.
Та значи караме си ние вкупом 3 колици, тиграта отпред аз по средата и една тойотка. И глеаме след Дупница, неква полиция и тоя пазител на реда, сигурно некав робот беше точно мен ме спря. Как виде калника незнам. Ще ка4а снимка след малко :)
И почна к'во става, що е такъв калника? Задна броня нямаш и си минал преглед? Аз: Еми то скоро стана, едвам я позакърпих да идем на хижа :oops: Той: Едновременно и отпред и отзад я удари а? Аз си мълча. После видя, че мигача е без стъкло и направо с ръката през прозореца бърка и го включва, аз от там веднага контакт и му викам - Бачка. Погледа ме още малко и вика: Абе незнам с т'ва бъги по полето ли се возите? Ако е така вика там си го карай, оо той и на някаква фондация се води... Я да ти видя книжката. Давам му я аз ама си трая, че нямам талон(синия). Той само я пипна и вика ае бегай и след празниците да я оправяш. Евала на полицая, не се заяждаше. То аз си бях в нарушение ама.... Новогодишно настроение...
За съжаление нямам снимка, нещо съм ги затрил... тя колата още си е така, ще направя нови. :lol:
мерси за отговорите по-горе.
Колкото до технотест, май по друг повод ще ходя там ама след лятото, мисля да сменя купето на скорпиона с нещо по-леко :twisted:

cecipi4a
потребител
потребител
Мнения: 133
Регистриран: 19 яну 2006, 22:34
Модел на автомобила: FORD SIERRA 1.8TD...Opel Vectra.-Skoda Favorit
Местоположение: bulgaria,kozloduy
Status: Извън линия

задна броня

Мнение от cecipi4a » 27 фев 2007, 19:12

Абе попаднал си на свестен полицаи.

Отговори

Върни се в “КУПЕ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта