Смяна на интериорни панели и лаисни на Фокус Мк1, какво може да се обърка?

Екстериор и интериор.
FocusnikBlyat
потребител
потребител
Мнения: 4
Регистриран: 25 юли 2018, 15:16
Местоположение: Варна
Status: Извън линия

Смяна на интериорни панели и лаисни на Фокус Мк1, какво може да се обърка?

Мнение от FocusnikBlyat » 25 юли 2018, 16:06

Здравейте колеги, нов съм във форума, горд притежател на Фокус Мк1! Надявам се тук е правилното място за такъв маловажен въпрос като моя.

Имам план като събера пари да заменя някои интериорни части на Фокуса със съответните такива от Ghia, които са имитация на махагон. Обяви бол, единствено се опасявам за 4 части дали ще паснат, конкретно махагоновите лаисни на вратите. Доколкото забелязах, стоят над малкото декоративен текстил и се закрепят някак за кората. Идеята ми е ще стане ли при мен, понеже моята кола не е Ghia и не е имала никакви такива декоративни лаисни и съответно не знам дали трябва да има дупки за тяхното закрепяне на кората, или дали мога сам да ги направя? Що се отнася за малката махагонова част около скоростния лост, тя отпада понеже трябва да сменям цялата централна конзола, за панела около радиото и управлението на климатика съм почти сигурен че няма да има спънки, но поправете ако има някакви разлики в частите от Ghia и обикновения Фокус.

Потребителски аватар
ФордБългария
потребител
потребител
Мнения: 854
Регистриран: 10 яну 2014, 23:22
Модел на автомобила: Ford Focus mk1 1.6 16v
Status: Извън линия

Re: Смяна на интериорни панели и лаисни на Фокус Мк1, какво може да се обърка?

Мнение от ФордБългария » 27 юли 2018, 09:21

Няма разлика, еднакви са, амс тия лайсните по вратите са малко странни, и може да ти трябва цялата кора. Дръжки на Джив също са различни(никелирани).

Отговори

Върни се в “КУПЕ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта