РЕНО ЕСПАЙС

Всички въпроси свързани с вашия автомобил, за които няма конкретна тема.
asalmaasalma
Мнения: 0
Регистриран: 30 сеп 2009, 23:40
Модел на автомобила: FORD
Status: Извън линия

РЕНО ЕСПАЙС

Мнение от asalmaasalma » 02 окт 2009, 22:27

Ето че можело да се разберем ---- колеги---
От 4 /5 дена се мъча да си направя регистрация във Рено клуба ОБАЧЕ явно са по глупави и от колите които карат защото нищоне става (затова опитах при вас )-за което не съжелявам .
Не искам обаче да обидя и тези които се возят и на РЕНО ЕСПАЙС доста комфортно возило -- а само администраторите натехния сайт---
Благодаря на пича който даде доста обстоен отговор на двата въпроса ( АКО Е БЛИЗО ДО ПЛОВДИВ ДА КАЖЕ ЧЕ ДА ПОЧЕРПЯ ) ейтака защото съм обищал .
А сега отговор НА двата въпроса за ФОРД които ви зададох -------- За първия завод на ФОРД е във Англия (той и до днес няма нищо общо със ФОРД САЩ )
След няколко успешни серии на купе М се установява в ГЕРМАНИЯ и става 100% конкурент на МЕРЦEДЕС 111 , 119 ,123 , А със модела СКОРПИО направо заби в земята тяхната 124 .
Може би повечето от вас са доста малки и не помнят как Турските гастер байтери които минаваха през България караха само ФОРДОВЕ купе М лимузина.
Караха и Мерцидеси но бяха малко .
ФОРД КОНСУЛ е първата лимозина от клас С за която отзивите на Германците езашеметяваща , след доста преговори между Англия и Германския фелиал на ФОРД , купето на КОНСУЛ започва да се произвежда в ГЕРМАНИЯ под модела ГРЕНАДА ( затова има купета които са еднакви а моделите различни )
Ако погледнете ГРЕНАДАТА от зад е почти същата като 123 на Мерцедес --- от доло диференциалите и задното окачване също е еднакво---
За ФОРД 15 М само ще кажа че е във два варианта и е със предно предаване и е V 1500 кб. Малко останаха ТАУНУСИТЕ със V 1700кб , V 2000,V 2300 .
Моята ГРЕНАДА беше V 2300 и още е жива и здрава кара я един дядо дето сигурно ще е завещае И НА ВНУЦИТЕ СИ (още си е бегачка хвали се той )
Та такива ми ти работи за истинският автомобил ( рендето ми е подарак от майками , не можах да откажа )
На 42 години съм и помня отзивите за ФОРД през 80те
За РЕНДЕТО - и двете устройства ги няма , има само електронния превключвател на газ който исключва инжекцията --- пука игърми през фюлтара все едно е нова година , абе ужас .

Потребителски аватар
madboy
Администратор
Администратор
Мнения: 7254
Регистриран: 20 юли 2005, 09:59
Модел на автомобила: ex. Fiesta 1.1`86
Ford Ka I coupe
Ford Focus 2.0 mk1
You'll Never Walk Alone!
„Душевно болен, но духовно богат!“ "Морално дезоориентиран."
Местоположение: West Park, Blood green
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Сдружение "Клуб Форд България"

Мнение от madboy » 03 окт 2009, 10:36

[quote="asalmaasalma"]Ето че можело да се разберем ---- колеги---
От 4 /5 дена се мъча да си направя регистрация във Рено клуба ОБАЧЕ явно са по глупави и от колите които карат защото нищоне става (затова опитах при вас )-за което не съжелявам .
..............[/quote]
Аз имам регистрация техния форум, не си спомням да съм имал проблем.
Провери да не би да бъркаш нещо при регистрацията, както бъркаш разделите в този форум.

Потребителски аватар
The seven
потребител
потребител
Мнения: 1107
Регистриран: 16 яну 2005, 13:39
Модел на автомобила: Punto 75 1,2 MPI ELX '96
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: РЕНО ЕСПАЙС

Мнение от The seven » 03 окт 2009, 13:37

asalmaasalma написа: ...
Колега преместил съм ти темата тук, пускай мнения и теми в коректните раздели, за да не се налага местенето им.
Поздрави
Изображение

Потребителски аватар
foxy
потребител
потребител
Мнения: 330
Регистриран: 25 юни 2008, 21:17
Модел на автомобила: Ford Ka'97, ENDURA EFI 1.3i
Местоположение: София, Дружба 2
Status: Извън линия

Re: РЕНО ЕСПАЙС

Мнение от foxy » 10 окт 2009, 17:46

asalmaasalma написа:Благодаря на пича който даде доста обстоен отговор на двата въпроса ( АКО Е БЛИЗО ДО ПЛОВДИВ ДА КАЖЕ ЧЕ ДА ПОЧЕРПЯ ) ейтака защото съм обищал .
Надявам се да съм била полезна, само да уточня, че съм пич, ама от женски пол. Ако минавам скоро през Пловдив задължително ще се огледам за гърмящ Еспейс за да си изпрося почерпката...
Компютърна поддръжка, VOIP и сервиз за компютри и друга техника

Отговори

Върни се в “ДРУГИ ВЪПРОСИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 48 госта