Надявам се скоро да е тук

Всички въпроси свързани с вашия автомобил, за които няма конкретна тема.
Потребителски аватар
liquid
потребител
потребител
Мнения: 35
Регистриран: 03 окт 2006, 13:46
Модел на автомобила: 2001 ford cougar 2.0, 2006 ford explorer 4.0
Status: Извън линия

Надявам се скоро да е тук

Мнение от liquid » 03 окт 2006, 13:50

Здравейте,
Надявам се скоро тук да има снимка и инфо за Форд Кугър - новата ми кола живот и здраве.
Преди това обаче някои да има някакви впечатления за този автомобил?
Плюсове, минуси, цени за поддръжка, абе всичко което знаете ще ми е полезно, най вече от собствен опит ако имате, не толкова от това което пише в рекламите за колата по интернет.

Много мерси!!

petkoff_pl
потребител
потребител
Мнения: 1581
Регистриран: 07 окт 2005, 16:18
Модел на автомобила: Dacia Sandero Stepway 2021
Местоположение: Благоевград
Status: Извън линия

Мнение от petkoff_pl » 03 окт 2006, 14:59

Добре дошъл в отбора на ФОРД.
Под есенната картинка има бутони третия от ляво на дясно е бетона ТЪРСЕНЕ. Натискаш го и написваш в полето търсене по думи ПУМА. После натискаш търси и ти излизат темите в който присъства думата ПУМА. Така може да го използваш и по нататъка при търсене на информация от архива на форума. ето ти една от темите открити по този начин http://www.clubford.org/forum/viewtopic ... F%F3%EC%E0" onclick="window.open(this.href);return false;

Потребителски аватар
Brock
потребител
потребител
Мнения: 2226
Регистриран: 15 фев 2005, 11:49
Модел на автомобила: Mondeo 1.6 16V - 94г. - комби АГУ
Местоположение: София, Гео Милев
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от Brock » 03 окт 2006, 15:28

Колега,
местя ти темата в друг раздел, защото тук е само за снимки на колите. Като я вземеш и снимаш, не се притеснявай да пуснеш нова тема в "Моята кола" - всички ще се радваме да видиме твоето съкровище :wink:

:twisted:

Потребителски аватар
liquid
потребител
потребител
Мнения: 35
Регистриран: 03 окт 2006, 13:46
Модел на автомобила: 2001 ford cougar 2.0, 2006 ford explorer 4.0
Status: Извън линия

не точно пума

Мнение от liquid » 03 окт 2006, 17:24

petkoff_pl написа:Добре дошъл в отбора на ФОРД.
Под есенната картинка има бутони третия от ляво на дясно е бетона ТЪРСЕНЕ. Натискаш го и написваш в полето търсене по думи ПУМА. После натискаш търси и ти излизат темите в който присъства думата ПУМА. Така може да го използваш и по нататъка при търсене на информация от архива на форума. ето ти една от темите открити по този начин http://www.clubford.org/forum/viewtopic ... F%F3%EC%E0" onclick="window.open(this.href);return false;
Мерси колега,
Погледнах и там, но почти нищо не сте говорили за този модел във форум-а. Едно важно уточнение, аз говоря за Кугър а не за малката му сестричка Пума.
Надявам се скоро да публикувам снимки, ако се окаже успешна сделката

Потребителски аватар
Gate
потребител
потребител
Мнения: 553
Регистриран: 25 авг 2006, 19:58
Модел на автомобила: MONDEO MK 1 - 2.0GHIA ; 1.8 16v;
SierraXR4 2.0I;
Местоположение: София
Status: Извън линия

Мнение от Gate » 03 окт 2006, 17:34

Не съм одавна тук,ма единственото нещо което съм мяркал за Кугар във форума е една обява за катастрофирал такъв!А пък по мое лично мнение са доста малко в България!Но се си мисля ,че ще излезне от някъде някой съ-моделец!

:wink:

Потребителски аватар
liquid
потребител
потребител
Мнения: 35
Регистриран: 03 окт 2006, 13:46
Модел на автомобила: 2001 ford cougar 2.0, 2006 ford explorer 4.0
Status: Извън линия

Мнение от liquid » 03 окт 2006, 17:39

Gate написа:Не съм одавна тук,ма единственото нещо което съм мяркал за Кугар във форума е една обява за катастрофирал такъв!А пък по мое лично мнение са доста малко в България!Но се си мисля ,че ще излезне от някъде някой съ-моделец!

:wink:
да, този катастрофиралия на сливница и още един са вече в една автоморга. Има четири здрави в БГ, единия от които се продава, доста е рядък модела, затова ми трябва и информация за него

racer11
потребител
потребител
Мнения: 836
Регистриран: 11 окт 2005, 16:26
Модел на автомобила: ескорт '96 1.8 115 к.с.
Местоположение: София
Status: Извън линия

Мнение от racer11 » 04 окт 2006, 10:08

един познат кара кугар 2.0 от 4 години и е много доволен. аз съм го карал веднъж и според мен по-добрия вариант е големия мотор 2.5, не че с 2.0 не върви но все пак е спортна кола. дизайна е уникален, пътното поведение е доста добро, купето е сравнително просторно. за надеждност не мога да коментирам - моя приятел му е направил не повече от 25 000 км за 4 години, така че не е обективен пример.

Потребителски аватар
Svetlix
потребител
потребител
Мнения: 524
Регистриран: 21 сеп 2006, 18:38
Модел на автомобила: Nissan Almera SRi 1.6, 16V
Местоположение: Моето гето е д`гето
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от Svetlix » 04 окт 2006, 10:22

racer11 написа:........... купето е сравнително просторно. ...........
Тук можем да поспорим ... за пътниците отзад въобще не са помислили. За по-високите пътници отзад съществува риск като затваряш багажника да ги удариш по главата. Там пространството което са оставили е твърде малко :roll:
Но все пак кой си купува такава кола, че да вози някой отзад ;)

racer11
потребител
потребител
Мнения: 836
Регистриран: 11 окт 2005, 16:26
Модел на автомобила: ескорт '96 1.8 115 к.с.
Местоположение: София
Status: Извън линия

Мнение от racer11 » 04 окт 2006, 10:37

Svetlix написа:
racer11 написа:........... купето е сравнително просторно. ...........
Тук можем да поспорим ... за пътниците отзад въобще не са помислили. За по-високите пътници отзад съществува риск като затваряш багажника да ги удариш по главата. Там пространството което са оставили е твърде малко :roll:
Но все пак кой си купува такава кола, че да вози някой отзад ;)
като казах "сравнително просторно" имах предвид стандартите в класа, естествено че в сравнение с мондео например мястото е доста по-малко. пробвай да се качиш в пума отзад (аз съм 1.90 и съм пробвал :x ) и тогава кугара ще ти се стори като с-класа. а иначе има и просторни спорти автомобили - S8, M5, E63 AMG но са в маааааалко по-друг ценови сегмент :D

Потребителски аватар
HACKO
Модератор
Модератор
Мнения: 13097
Регистриран: 24 май 2006, 21:22
Модел на автомобила: FORD
FOCUS 00г/1.6/КОМБИ/ Х 7003 КА
FOCUS 04г/1.6/ X 4696 KK
SUBARU LEGACY 10г/2.0/ СВ 6292 ВК
Местоположение: ХАСКОВО
Status: Извън линия

Мнение от HACKO » 04 окт 2006, 13:14

Виждал съм катастрофирал Кугар- беше отсякъл две дървета, разбил баничарница и се беше спрял в стълба на тролея. Водача го нямаше на местопроизшествието не се появи и в спешна помощ- явно нищо не му е имало.Вратите се отваряха и затваряха все едно нищо не се е случило а пък въздушните му възглавници бяха с размерите на чувал. Други впечатления от Кугара нямам.

Потребителски аватар
liquid
потребител
потребител
Мнения: 35
Регистриран: 03 окт 2006, 13:46
Модел на автомобила: 2001 ford cougar 2.0, 2006 ford explorer 4.0
Status: Извън линия

Мнение от liquid » 05 окт 2006, 11:39

racer11 написа:един познат кара кугар 2.0 от 4 години и е много доволен. аз съм го карал веднъж и според мен по-добрия вариант е големия мотор 2.5, не че с 2.0 не върви но все пак е спортна кола. дизайна е уникален, пътното поведение е доста добро, купето е сравнително просторно. за надеждност не мога да коментирам - моя приятел му е направил не повече от 25 000 км за 4 години, така че не е обективен пример.
Изпратих ти ЛС за координатите на твоя познат, не е лошо малкото хора с този модел да поддържаме връзка

Отговори

Върни се в “ДРУГИ ВЪПРОСИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта