Съвет за закупуване на Форд Мондео 3 2.0 TDCI автоматик

Всички въпроси свързани с вашия автомобил, за които няма конкретна тема.
orlie
потребител
потребител
Мнения: 6
Регистриран: 07 сеп 2014, 01:36
Модел на автомобила: Mondeo?
Status: Извън линия

Re: Съвет за закупуване на Форд Мондео 3 2.0 TDCI автоматик

Мнение от orlie » 09 сеп 2014, 12:03

koinov_bg написа:Провери в МотоПфое нямат ли някой върнат от лизинг или някой който познават,тоест с РЕАЛНА сервизна история.

МотоПфое продават, но цените са доста по-високи естествено.

Само да допълня,че съм много протиф авроджамбазките истории.Сервизна книжка от чужбина ти правят за 20-30 евра.
И другото което що пък не ризкуваш и поогледаш за няква такава кола от германия или швайцария,от обява от човек.Палиш рейса за 16-18 часа си там намираш техен вестник с обяви за автомобили и действаш.Ако не кеф ти мобиле.де кеф ти аутоскаут.Поне гледаш колата ква е снимки реални км реални и не е залежала в някой тамошна морга от кадето ги извлачат наще джамбази.
Ако мислиш, че там автоджамбазите са по-различни... В Германия масово са балкански, руски, или арабски субекти, които правят същите номера като нашите.
Аз познавам един българин, който има авто къща в Германия, купува от там катастрофирали скъпи коли, предимно джипове и мерцедеси и беемвета, закарва ги на автовоз в БГ и после ги връща нагласени и напудрени да ги продава в Германия. От където нищо неподозиращи източно европейци и често пак българи ги купуват и ги карат в България. Ако се обадиш по телефона във фирмата ще ти отговори немец и няма как да разбереш че БГ мошеник върти далаверата. Чувал съм, че подобно нещо правят италианци, испанци и др., т.е. купуват ги евтино от Италия и Испания в ужасно състояние и ги продават в Германия, уж като немски за да се продаде по-скъпо.
Иначе цените на колите там не са толкова ниски, особено ако не е катастрофирала и човек сам си продава колата. За по-висок клас кола си струва, но за някое фордче дето струва 1-3 000 евро, стойността на транспорта до България ти е 1/4 до 1/5 от стойността. А и е много опасно, ако колата не е наистина перфектна.

Потребителски аватар
koinov_bg
потребител
потребител
Мнения: 975
Регистриран: 24 дек 2009, 10:39
Модел на автомобила: Форд Сиера мк1 2.0 115к.с
Местоположение: София.Люлин
Status: Извън линия

Re: Съвет за закупуване на Форд Мондео 3 2.0 TDCI автоматик

Мнение от koinov_bg » 09 сеп 2014, 12:39

Ако прочетеш по нагоре съм написал от човек не от джамбази,това което си написал го знам.
Както тук частни лица продават коли такива има и там.
Поздрави.
По добре мъртъв,но пич от колкото жив,но педал *159*

DTM
потребител
потребител
Мнения: 1526
Регистриран: 05 мар 2006, 14:18
Модел на автомобила: *
Местоположение: Варна
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Съвет за закупуване на Форд Мондео 3 2.0 TDCI автоматик

Мнение от DTM » 12 сеп 2014, 20:30

Колега, кажи какво по-точно те интересува за въпросната кола? Аз карам такава вече 5 години и около 60000км.
Последните две години съм минал само 15000км с Мондеото. Имам и друга лична кола, както и служебна която е при мен постоянно и не мога да ги карам и трите едновременно. Но, винаги като се кача на Мондеото с този автоматик ми доставя най-голямо удоволствие да я карам.
С коя ск.кутия е тази която си гледал с 4-тири или 5 степенна? Има голямо значение. Питай нещо конкретно ще помагам, ако не си се разубедил все още :).

Поздрави!

Отговори

Върни се в “ДРУГИ ВЪПРОСИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта