Проблем с багажника

Всички въпроси свързани с вашия автомобил, за които няма конкретна тема.
cooladdicted
потребител
потребител
Мнения: 1
Регистриран: 19 окт 2014, 21:11
Модел на автомобила: Ford Fiesta titanium 2010
Status: Извън линия

Проблем с багажника

Мнение от cooladdicted » 19 окт 2014, 21:26

Здравейте имам 2 проблема с които не мога да се справя. Карам форд фиеста модел 2008-2013. Закупен е от Италия и гласовите команди са на италиански. Четох че трябва да си ъпдейтна аудиото чрез вайлове качени на флашка . За съжаление не мога да ги намеря тея файлове . Дали някой може да помогне. Другия проблем е с ключалката на багажника . При затворен багажник компютъра отчита че е отворен , понякога като мина през някоя дупка започва да пищи че е затворен после пак че е отворен. Проблема е , че алармата не ми се включва след като си заключа вратите ,защото компютъра вижда, че колата е отворена . Още още по- голям е проблема ако си заключа колата в момент в който компютъра е отчел багажника като затворен защото тогава алармата си се активира както трябва но няколко секунди по късно колата отчита че багажника е отворен и апармата започва да пищи. Ужас

Drake
потребител
потребител
Мнения: 123
Регистриран: 23 мар 2006, 22:48
Модел на автомобила: Focus 1.6 2011
Местоположение: София/Стара Загора
Status: Извън линия

Re: Проблем с багажника

Мнение от Drake » 31 окт 2014, 12:53

Привет,

Езикът на гласовите команди е вграден във voice control модула и за съжаление не подлежи на смяна. За английски език ти трябват модул като някой от тези. Доколкото си спомням се гледа предпоследната буква на серийния номер. "A"значи английски, но ако се навиеш да купуваш, провери дали това е наистина така.
Аз сменях въпросния модул за да се сдобия с USB и съм описал смяната тук. Ако новият модул е бил в кола от друг модел е необходимо да се препипат настройките на модула като се зададе желаният модел, иначе гласовите команди не работят

Отговори

Върни се в “ДРУГИ ВЪПРОСИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта