Смяна на контактен ключ + ключалки

Всички въпроси свързани с вашия автомобил, за които няма конкретна тема.
dreamer
потребител
потребител
Мнения: 16
Регистриран: 18 ное 2014, 22:02
Модел на автомобила: Форд мондео
Status: Извън линия

Смяна на контактен ключ + ключалки

Мнение от dreamer » 30 дек 2014, 09:57

Здравейте отново на всички. Предварително се извинявам ако темата не е в правилният раздел.
Преди да започна бих искал да честитя изминалите и предстоящите празници с пожелания за повече здраве, щастие и късмет през новата година и по малко ходене по мъките :)
Запитването ми е относно смяна на стартер + ключалки тъй като си загубих 2-ия ключ и се притеснявам някой да не ми задигне колата. Бихте ли ме посъветвали какво е най-удачно да направя и най-вече къде. За момента ми предложиха да отида при един човек който има офис след кръговото на сточна гара посока лъвов мост от дясно и той ми обяви че за смяна на ключалки 5( 4 врати + багажник) по 25лв. + стартер(май и той е 25 лв.) + втори ключ( 80лв ) всичко щяло да ми излезне към 200 200 и нещо. Съвети ? Редно ли е да сменям ключалки + стартер или само стартер е достатъчно ? Също така ако някой може да посъветва къде мога да ги сменя на по изгодна цена ?

P.S. Нека поясня че автомобилът е форд мондео 2002 година и няма да стане с препрограмиране на ключ-а до колкото знам.

Хубав ден на всички.
Последна промяна от HACKO на 30 дек 2014, 16:41, променено общо 1 път.
Причина: Заглавието

Потребителски аватар
Didibao
потребител
потребител
Мнения: 1769
Регистриран: 03 юни 2008, 01:08
Модел на автомобила: Focus ST170
Местоположение: Перник
Status: Извън линия

Re: Смяна стартер + ключалки

Мнение от Didibao » 30 дек 2014, 12:22

Ако ключа е с бутони, най лесно е да бъде изтрит ключа за да не работи централното като за начало, а не вярвам някой да ходи на ред и да пробва на кой форд ще стане този ключ.
Изображение

Отговори

Върни се в “ДРУГИ ВЪПРОСИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта