И аз с Фокус и въпроси

Всички въпроси свързани с вашия автомобил, за които няма конкретна тема.
super_s
потребител
потребител
Мнения: 25
Регистриран: 14 яну 2015, 21:14
Модел на автомобила: Ford Fokus 1.8 2000
Status: Извън линия

Re: И аз с Фокус и въпроси

Мнение от super_s » 20 фев 2015, 20:39

А колега с мнозинство се отхвърля предложението :lol: :lol:

super_s
потребител
потребител
Мнения: 25
Регистриран: 14 яну 2015, 21:14
Модел на автомобила: Ford Fokus 1.8 2000
Status: Извън линия

Re: И аз с Фокус и въпроси

Мнение от super_s » 21 фев 2015, 13:27

Днес и аз по примера на колегата разглобих почистих и събрах цирка на парното.Усеща се промяна в работата му но ще го видим някоя студена сутрин как ще сработи,защото тогава имах проблеми.Упражнението е много лесно.Единия болт на моторчето е малко въртел ако нямаш подходящ инструмент.

Като цяло след Фиата до момента всичко което съм бутал по Форда ми изглежда като детска игра. :twisted:

Потребителски аватар
ФордБългария
потребител
потребител
Мнения: 854
Регистриран: 10 яну 2014, 23:22
Модел на автомобила: Ford Focus mk1 1.6 16v
Status: Извън линия

Re: И аз с Фокус и въпроси

Мнение от ФордБългария » 21 фев 2015, 22:15

Има един колега с фокус комби, но с 16-ки - стои супер, но според мен му идват в повече на комбито, и ако още се чудиш за размера, 15-ки ти е идеален. _friends_

Потребителски аватар
Besniq
потребител
потребител
Мнения: 152
Регистриран: 21 дек 2012, 15:16
Модел на автомобила: фокус mk2.5 Duratec и W203 - C180 kompressor
Местоположение: Видин
Контакти:
Status: Извън линия

Re: И аз с Фокус и въпроси

Мнение от Besniq » 22 фев 2015, 13:33

super_s написа:Бесния ..
Форда ти е уникален.Много ми харесва.А и с тази промяна на фаровете направо супер много ми харесва.Да те питам на бронята мигачите си ги оставил но си ги сменил с бели така ли?Аз много го харесвам харесвам хечбека ама на мен ми е малка затова си взех комби.Планувам доста промени по него, само да е здрав и налято започвам декорациите :)

Благодаря на всички за мненията.Получих отговори на въпросите си.Обощено ; ще е с 14 или 15 цолови джанти каквито си харесам,ще си намеря брони от каквото мога, маслото ще е тънко,щеката ще я погледнем с колеги от Русе а таблото утре ще светне :)
Радвам се, че ти харесва !
Да само мигачите съм сменял, а мигачите във фара ги направих да светят като габарит, става супер !
В сравнение с Фиат, Форда е много по кадърно замислен и се работи много лесно по него ( това го знаят тези които са имали Фиат )
Джанти, съветвам те минимум "16, ( с повече търсене се намират на доста добри пари ) арките на калниците са доста големи, "14, "15 седят неестествено малки, просто не и отиват !
Ако имаш други въпроси ще помагаме колкото можем .
[url=http://besniq30.snimka.bg/automobiles/ford-focus-mk1-1-8-tddi.802865.34892879][img]http://media.snimka.bg/s1/4324/034892879-thumb.jpg?r=0[/img][/url]

Отговори

Върни се в “ДРУГИ ВЪПРОСИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта