Съвет за продажба на катастрофирала кола

Всички въпроси свързани с вашия автомобил, за които няма конкретна тема.
borisy
потребител
потребител
Мнения: 26
Регистриран: 21 юни 2015, 20:07
Модел на автомобила: Fiesta 1.6 16V 2002 г.
Местоположение: София
Status: Извън линия

Съвет за продажба на катастрофирала кола

Мнение от borisy » 02 май 2016, 13:29

Голям екшън беше, но всички сме здрави, обаче Фиестата я отписах, т.е. няма да я ремонтирам. Естествено най-лесно би ми било да я продам цялата, вместо само да я продавам част по част, но от 2 седмици имам публикувана обява и никой не се е свързвал с мен. Някой от вас има ли опит за продаването на кола в такова състояние? Може би някъде изкупуват цели коли?

Какво точно е изправно в нея не мога да кажа, защото се блъснахме в близост до Ямбол и я оставих при мои роднини и нямах време да я огледам какво й е в ред и какво не. Най- серозната повреда е в предния мост, защото предните гуми поеха по-голямата част от удара и май вече не са свързани към колата. Двигателя мисля, че е наред - радиатора и казанчето за течността за чистачки са счупени, но други щети не можах да забележа тогава (удара не беше челен, илезнахме от пътя и офроуда потроши колата, както и една ограда).

Следващия уикенд ще ходя към Ямбол да я огледам какво й е в ред и какво не, но до тогава бихте ли ме посъветвали къде мога да се оттърва от нея? Звънях по морги, но най-добрата оферта, която получих беше за 600лв. Какви други алтернативи има?

MZ ES
потребител
потребител
Мнения: 25
Регистриран: 19 юли 2014, 18:59
Модел на автомобила: Ford Fiesta Mk6
Status: Извън линия

Re: Съвет за продажба на катастрофирала кола

Мнение от MZ ES » 02 май 2016, 19:36

Направи малко повече снимки, включително и на интериора. Така публикуваната обява според мен не е достатъчно информативна за проява на интерес.Аз примерно бих проявил интерес към някои неща от интериора,пода на багажника и т.н.

borisy
потребител
потребител
Мнения: 26
Регистриран: 21 юни 2015, 20:07
Модел на автомобила: Fiesta 1.6 16V 2002 г.
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Съвет за продажба на катастрофирала кола

Мнение от borisy » 02 май 2016, 21:23

Съгласен съм - обявата може да се подобри.

Започнах темата по-скоро за да потърся информация по какъв друг начин мога да я продам (освен част по част). Има ли някакви хора/фирми, които купуват удерени коли?

Отговори

Върни се в “ДРУГИ ВЪПРОСИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта