Питане

Всички въпроси свързани с вашия автомобил, за които няма конкретна тема.
Потребителски аватар
hari36
потребител
потребител
Мнения: 64
Регистриран: 31 дек 2006, 18:11
Модел на автомобила: ford mondeo комби 2.0 97 година
Местоположение: Asenovgrad
Status: Извън линия

Питане

Мнение от hari36 » 01 яну 2007, 11:30

Здравейте казвам се Христо и съм от Асеновград.Мисля да си копувам Форд Мондео хечбек или комби 94-97 година и искам някмой да ми даде мнениетоси за тази кола колко върви на пазара ,скъпа ли е подръжката и,какво да търся.

maikalllll
потребител
потребител
Мнения: 25
Регистриран: 07 сеп 2006, 22:25
Модел на автомобила: FORD mondeo 1.8 tdi 95 год.
Status: Извън линия

отговор

Мнение от maikalllll » 01 яну 2007, 19:44

значи колега, избора ти е добър, за скромна сума вземаш автомобил от доста добър клас, обаче имай напредвид че се качваш в горния клас автомобили и това е свързано с по големи разходи по подръжката, колта си е супер има комфорт возия, всичко заслужава си но се приготви за по сериозни суми за кунсумативи и всичко но не се плаши, нормално е тва, значи съветвам те да се насочиш към дизела ще останеш доволен аз лично се очаровах от възможностите на дизеловия автомобил ,спокойно си се движи sas140-150 и доста бензинови коли ще видят зор да постигнат това вървене :), но обърни внимание на ходоват част не прави мойта грешка :), значи давам пример шарнир със два тампона на стабилизиращат щанга ми излезе с ремонта 100 лв. , отзад има едни бялетки едни щангички обърни внимание на тях защото повечето хора гледат предницата а отзад..... и после став лошо давш излишни пари :) но не се разочаровай попадне ли ти добър екземпляр вземеи го и се кефи на комфорта заслужава си парите за всичко което те интересува за модела разгледай форума и ще намериш всичко което ти трябва съвета ми е ,, купуваж ,,дано да съм бил полезен с нещо

Отговори

Върни се в “ДРУГИ ВЪПРОСИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 70 госта