ЛЕД КРУШКИ ЗА ФАРОВЕ

Всички въпроси свързани с вашия автомобил, за които няма конкретна тема.
Потребителски аватар
Alex86
потребител
потребител
Мнения: 40
Регистриран: 02 апр 2018, 09:26
Модел на автомобила: Ford Mondeo MK3 2.0 146PS Petrol Sedan (2001)
Ford Focus MK1 1.8TDCI 115PS Turnier (2002)
[ПРОДАДЕНА: Audi S3 Quattro (8L) 1.8T 225PS Hatchback (2002)]
Audi A6 4F2 3.0TFSI Quattro Sedan (2008)
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: ЛЕД КРУШКИ ЗА ФАРОВЕ

Мнение от Alex86 » 19 юли 2022, 00:22

След проба на няколко модела LED крушки установих само едни, които имат горе-долу същия сноп светлина като халогените Philips Xtreme vision, с които беше колата на майка ми до сега (Mondeo MK3 2.0 бензин, преди фейс). Тези свършиха работа за късите. Пробвах 3 модела китайски и винаги светеха много над старите като сноп (мерих на стената в гаража), та сменях докато попадна на сносни. Не знам още колко ще карат обаче. След като видях, че изглеждат добре в гаража ги смених и застанахме един срещу друг на улицата от 15-20м на къси. Не ме заслепиха докато си бях в моята кола. Като сравнение с фабричния ксенон на А6 С6 фейс е горе-долу сходно, но с по-ниска и размита горна граница (Мондеото е с рефлектори, а Аудито с лупи). Общо взето е окей, много над халогените и мина ГТП без ядове (забележки имаха към ръждите обаче :(, но това е друга тема... )
За дълги сложих едни noname-ки, но те и с предишните вадеха очи така или иначе. Там не съм мерил и сравнявал снопове, само гледах да са по-силни :shock:
ПП: На Аудито халогените пак са по-силни, но не с много (но са 2х по-скъпи). Цената е оправдана определено за силата, само да видим колко ще изкарат... Старите Philips Xtreme vision изкараха над 5 години и не са направили проблем (малко километри, но много старт-стоп цикли).

Отговори

Върни се в “ДРУГИ ВЪПРОСИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 22 госта