Помощ при покупка на Ford S-Max

Всички въпроси свързани с вашия автомобил, за които няма конкретна тема.
Didkot0
потребител
потребител
Мнения: 1
Регистриран: 20 окт 2017, 19:30
Местоположение: Sofia
Status: Извън линия

Помощ при покупка на Ford S-Max

Мнение от Didkot0 » 20 окт 2017, 20:11

Здравейте колеги,

Първо искам да ви поздравя за прекрасния форум, както е видимо и ясно аз съм съвършено нов потребител на форума и евентуален бъдещ собственик на Ford S-Max 2.2 Дизел.

Преди всичко искам да ви се представя като цяло до този момент съм минал през не малка част от Audi VW групата но от повече от 10г. карам Peugeot различни модели. факт обаче е че в момента съм много раздвоен между Peugeot 5008 и Ford S-Max за да стане по ясно за вас каква точно кола Ford съм гледал ще приложа линк към обявата ( надвам се модераторите да не ме порежат веднага и да се размина като новобранка в форума :lol: ) http://www.cars.bg/offer/c2300123

Та след тази леко дълга увертюра да стигна и до същината на въпроса, понеже прекрасното ми семейство се увеличи с още един член наскоро и станахме вече 4 ма решихме че ще имаме нужда от по голяма кола ( линка по горе е един от изборите ни ) молбата ми е ако някой има желание да помогне с информация като слаби места проблемни възли, за какво трябва да се внимава при покупка след таква и тн. Предполагам че най вероятно тук из форума има някоя и друга таква тема и знам че ще има хора които ще ме подхванат за търсачката ( след 10 годишен опит в форума на Peugeot знам едно друго :twisted: ) но все се надвам че ще има и хора които да помогнат със систематизиране на инфото от което имам нужда. Решил съм че в неделя ще ходя да я видя на живо колата, та времето ми е ограничено покрай работата семейство и търсенето на нашият нов автомобил :D

Потребителски аватар
m_fokus
потребител
потребител
Мнения: 163
Регистриран: 14 юли 2010, 14:19
Модел на автомобила: Ford Fokus 1,6 ZETEC SE
Ford Focus C-MAX 2.0 TDCI
Местоположение: Бургас
Status: Извън линия

Re: Помощ при покупка на Ford S-Max

Мнение от m_fokus » 24 окт 2017, 07:31

Изглежда добре автомобила, салона е добре, темпомат, навигация. Това че е ръчка, мисля че е добре, че с автоматика май риска е голям.
По-голям късмет е да попаднеш на читав майстор, отколкото на читава жена :lol:

Eastbourne
потребител
потребител
Мнения: 901
Регистриран: 18 юни 2014, 10:14
Модел на автомобила: Focus c-max 1.8
Status: Извън линия

Re: Помощ при покупка на Ford S-Max

Мнение от Eastbourne » 27 окт 2017, 19:31

Волана е яко мазан с боя, което означава, че е бил изтъркан и километрите няма да са толкова...но това едва ли някой го подлага под съмнение

Отговори

Върни се в “ДРУГИ ВЪПРОСИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта