Смяна на колата

Всички въпроси свързани с вашия автомобил, за които няма конкретна тема.
chaikatabs
потребител
потребител
Мнения: 61
Регистриран: 15 окт 2011, 00:46
Модел на автомобила: Форд Фокус 1.6 / 74kw / 2000
С Газ
Местоположение: Бургас
Status: Извън линия

Смяна на колата

Мнение от chaikatabs » 05 сеп 2018, 14:25

Здравейте колеги, от 2011г съм с Фокус1,хечбек,1.6, но смятам,че е време за друга. Като цяло харесвам Мондео комби,след 2007г. Само че масово са 2.0TDCI, а на мен ми се ще пак да си в бензин/газ. Иначе ми казаха,че тоя мотор бил хубав за Форд и за това нафтовите били повече. Някой има ли такава кола на бензин/газ? И всъщност какво бихте ме посъветвали :) Смятам да търся нещо до/около 10000лв. За тия пари Фокуси има доста,но ми се ще Мондеото :) Като фургон е отзад, а аз направо си се измъчих с това мини багажниче на моята.

Д И М
потребител
потребител
Мнения: 10
Регистриран: 20 авг 2018, 21:35
Местоположение: русе
Status: Извън линия

Re: Смяна на колата

Мнение от Д И М » 06 сеп 2018, 01:16

Аз пък смених фокус комби мк1 , 1.6 , 100к.с бензин със ........същия. Но .... появи се пробем. Досега плащах 20лв.данък на година, а сега отивам на 20 за оставащите три месеца. КАТ не с посочили Евростандарт, а според местния официален представител на Форд автомобила бил с ЕВРО 2. Така му излизало по номера на рамата и двигателя. Ако може някой да помогне ще съм много благодарен.

Потребителски аватар
S_C
потребител
потребител
Мнения: 4597
Регистриран: 05 юни 2008, 23:00
Модел на автомобила: Mondeo`95 2.0
Marea`01 1.6
Caravelle JX
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Смяна на колата

Мнение от S_C » 06 сеп 2018, 15:13

Най-вероятно наистина е Е2.
Това КАТ какво и как пишат в талоните...е въпрос, от който никой по света не се интересува. Хората правилно си гледат ВИН-а, а това как е регистрирана колата в Зимбабве или в някоя ЕВРОБананова република им е доста страничен въпрос.
Не говоря с непознати. Никога не се знае кой от двама ни ще се окаже психопат!

Отговори

Върни се в “ДРУГИ ВЪПРОСИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта