Въпрос отосно компютър(ремап) за Форд Фокус mk3

Всички въпроси свързани с вашия автомобил, за които няма конкретна тема.
pushilka61
потребител
потребител
Мнения: 1
Регистриран: 30 окт 2018, 19:25
Местоположение: Dobrich
Status: Извън линия

Въпрос отосно компютър(ремап) за Форд Фокус mk3

Мнение от pushilka61 » 30 окт 2018, 19:35

Здравейте колеги! Имам въпрос ако е удобно и някой е компетентен да помогне! Колата е 1.6тдци 95 коня 2014г искам да и сложа чип , но компа е сименс и трябва да се свали било голяма занимавка!(провериха компа) Можете ли да ме насочите към някой от Варненска област, който да свърши работата или ще стане ли да си купя комп от по мощен дизел , който ще пастне! Благодаря!! Поздрави

ivo_63
Потребител
Потребител
Мнения: 1260
Регистриран: 07 авг 2007, 10:35
Модел на автомобила: ford mondeo MK1 1.8 TD ex
ford focus 2 1.6 tdci 2007
Местоположение: ruse
Status: Извън линия

Re: Въпрос отосно компютър(ремап) за Форд Фокус mk3

Мнение от ivo_63 » 31 окт 2018, 18:37

Никакъв чип не се слага , прави се ремап , софтуерно и става за 15 минути , но под 300 лв. трудно ще намериш кадърен майстор. Не знам за какво ти е ремапа на тоя мотор , можеш ако си толкова навит да ползваш VrPerfomans в Русе, трябва да звъннеш , да кажеш , че си от друг град и да си вземеш ден и час. Мое мнение - не бих ремапнал тоя мотор , първо добре си върви , второ ще натовариш и мотора и най-вече турбината. За ремап се иска въпросните агрегати да са в кондиция / проверява се преди ремапа с тест драйв/. Турбините са доста нежни на 1.6 ...и скъпи. С комп от друг автомобил трудно ще стане, променя се надува на турбото, впръскване на горивото и т.н. Не става с плъг/плей.

Отговори

Върни се в “ДРУГИ ВЪПРОСИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта