Морги-Пловдив?

Какво, къде и как мога да намеря? Справочник на Форд Фена.
Отговори
Потребителски аватар
drinkin_park
потребител
потребител
Мнения: 10
Регистриран: 07 яну 2012, 23:26
Модел на автомобила: Fiesta 1996
Местоположение: Пловдив
Контакти:
Status: Извън линия

Морги-Пловдив?

Мнение от drinkin_park » 08 яну 2012, 21:53

Както споменах в тази тема - имам си Фордче Фиеста от преди няколко дена и по неразбираеми за мен причини вече имам цилиндрична пукнатина на предния прозорец. Прилича като хвърлен камък, но може и да е хвръкнало случайно камъче. Разбрах, че шофиране с такова стъкло е наказуемо, за това се опитвам да намеря най-евтиния вариант от там и въпросът ми - къде в Пловдив има морга, където мога да си намеря предно стъкло за Фиест 1996 и какво да гледам при избора на такова (не е важно, но би ми било полезно ценовия диапазон) и къде бихте ми препоръчали да го сменят.

Благодаря ви

Потребителски аватар
_bioHAZArd_
потребител
потребител
Мнения: 286
Регистриран: 28 мар 2008, 13:09
Модел на автомобила: Ford Focus 1.8 TDCI, Ford Mondeo 1995 2.0 136 hp 16V Ghia ГИ Фобос
Местоположение: Габрово
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Морги-Пловдив?

Мнение от _bioHAZArd_ » 08 яну 2012, 21:58

Доста често цената за монтаж на втора ръка стъкло + самото стъкло втора ръка, е много близка до цената на чисто ново стъкло. При мен разликата беше 20-30 лв. Сменях при автостъкла "Кобра". Не знам дали в Пловдив имат представителство.
Една страна, един народ, единна вяра, нов живот!

Потребителски аватар
drinkin_park
потребител
потребител
Мнения: 10
Регистриран: 07 яну 2012, 23:26
Модел на автомобила: Fiesta 1996
Местоположение: Пловдив
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Морги-Пловдив?

Мнение от drinkin_park » 08 яну 2012, 22:01

за тези ли става въпрос: http://www.autoglass.bg/" onclick="window.open(this.href);return false; - те имат клон в Пловдив

Потребителски аватар
drinkin_park
потребител
потребител
Мнения: 10
Регистриран: 07 яну 2012, 23:26
Модел на автомобила: Fiesta 1996
Местоположение: Пловдив
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Морги-Пловдив?

Мнение от drinkin_park » 22 яну 2012, 12:47

вчера отидох да сменят стъклото там - 105 лв ми излезе всичко, от 9 до 12, за да изсъхне лепилото, имам една малка забележка, но не е нещо фрапиращо.
Хората издават гаранция за монтажа, стъклото е китайско (след всичко, което прочетох, реших, че китайското ще е по-добро от турското). И се отказах от стъкло от морга.

mitaksn
потребител
потребител
Мнения: 3
Регистриран: 02 фев 2012, 13:50
Модел на автомобила: Mondeo 93-96 sedan
Status: Извън линия

Re: Морги-Пловдив?

Мнение от mitaksn » 02 фев 2012, 15:42

Можеше да провериш първо на пещерско на кръстовището на Чадърите в дясно и там в една уличка има едни пичове които на мен ми лепнаха близо 15 см пукнатина и нямаше и спомен от нея и ми взеха 20 лв.Та те можеше да те спасят от смяната ноооо..... другия път

Отговори

Върни се в “АВТОЧАСТИ И АКСЕСОАРИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта