Ламбда сонда за Форд Ка 1999

Какво, къде и как мога да намеря? Справочник на Форд Фена.
Отговори
Bogdana
потребител
потребител
Мнения: 1
Регистриран: 19 юли 2010, 19:41
Модел на автомобила: Ford ka
Status: Извън линия

Ламбда сонда за Форд Ка 1999

Мнение от Bogdana » 19 юли 2010, 20:36

Здравейте,
Колата ми - Форд Ка - 1999, започна да изгасва по време на движение и я заведох на диагностика - останови се проблем с Ламбда сондатата...и казаха, че трябва да бъде сменена с нова. Казаха ми, че цената на новата ще е 192лв.
Имате ли някаква информация тази цена добра ли е? Къде се продават ламбда сонди...и какво трябва да търся. Разбрах, че универсалните не са добри..
Благодаря :)

Gruber
потребител
потребител
Мнения: 1
Регистриран: 16 авг 2010, 01:58
Модел на автомобила: AR146
Status: Извън линия

Re: Ламбда сонда за Форд Ка 1999

Мнение от Gruber » 16 авг 2010, 02:03

Привет.

Понеже търсих информация за Lambda сонди за Ford Ka и попаднах на тази тема,ето макар и по-късен отговор.

Ламбда сонда може да се намери из "интернет" на по-ниска цена от това,специално за посоченият модел автомобил.

Към датата на постване на отговора, актуалната цена от ebay.de включително доставка до България е 52 Евро. ( продавачът е с висок рейтинг, покупките са защитени чрез Paypal ).

Не бих искал да посочвам конкретни линкове ( да не се счита като реклама, въпреки,че нямам изгода от директен линк,не съм обвързан с ebay ),но бързо търсене за "lamba sensor ford ka" дава резултати с цени, доста по-ниски от българските магазини ( това важи и за други марки автомобили, тъй като и за тях май трябва да сменям ).

Недостатъка - чакането. А дали са "оригинални" части - също колкото са оригинални и тук.

Дали ще се "робува" на тукашните магазини с техните надценки или човек ще търси алтернативни източници - зависи от самият него :)

Отговори

Върни се в “АВТОЧАСТИ И АКСЕСОАРИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 48 госта