Ключ от eBay

Какво, къде и как мога да намеря? Справочник на Форд Фена.
Отговори
Потребителски аватар
Evgeny
потребител
потребител
Мнения: 54
Регистриран: 11 яну 2011, 21:42
Модел на автомобила: Ford Mondeo 1.8TD
Местоположение: Сандански
Контакти:
Status: Извън линия

Ключ от eBay

Мнение от Evgeny » 01 апр 2011, 13:51

Добър Ден!
Искам да си купя ключ от Ebay,но едно момче ми каза,че когато пристигне стоката ти казват по-висока цена от тази в сайта.По-високата цена не е от доставката,защото в самия сайт си пише и стойността на доставката.Може би е някаква гранична такса нз....Та искам да знам дали някой си е поръчвал нещо от там...А м/удругото искам такъв ключ. :) _friends_
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/2007-For ... ccessories" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false; или такъв http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayI ... item=#shId" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Поздрави,Evgeny.
Изображение

Потребителски аватар
Pyrhel
потребител
потребител
Мнения: 1559
Регистриран: 12 авг 2010, 20:51
Модел на автомобила: няколко други марки +
Mondeo Titanium X 2.2 TDCi
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Ключ от eBay

Мнение от Pyrhel » 01 апр 2011, 13:55

Няма такова нещо, няма как да стане. Ти плащаш в началото преди стоката да бъде изпратена. Ако продавача се направи на задник - chargeback. Поръчвал съм и все още поръчвам. По-често поръчвам по нета отколкото ходя в магазина. +/- по доставка на ден имам.

Ти хубаво искаш такива ключове, но за Мондеото ти няма да станат :) Ключа ти е цилиндричен, а тия са паралелепипедни. И това не е първоаприлска шега :)

Потребителски аватар
Evgeny
потребител
потребител
Мнения: 54
Регистриран: 11 яну 2011, 21:42
Модел на автомобила: Ford Mondeo 1.8TD
Местоположение: Сандански
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Ключ от eBay

Мнение от Evgeny » 01 апр 2011, 14:24

Мерси колега!За това с Мондеото не се бях замислял.Найстина е цилиндричен и няма да стане,но аз главно го искам може би като ключодържател.Има един човек,който колекционира такива ключове и ме запали ;)
Изображение

Отговори

Върни се в “АВТОЧАСТИ И АКСЕСОАРИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта