Не коректен потребител

Какво, къде и как мога да намеря? Справочник на Форд Фена.
Отговори
svilen_82
потребител
потребител
Мнения: 8
Регистриран: 01 май 2012, 20:44
Модел на автомобила: ford fokus
Status: Извън линия

Не коректен потребител

Мнение от svilen_82 » 18 май 2012, 21:15

Колеги не купувайте авточасти от колегата (lubcata)Защото закупих от него маховик феродов диск притискателен диск лагер помпа пластмасовото допълнение покрай CD то и едно гумено съединение от интеркулера към турбото.Всичко това е за ford fokus tddi.Маховикът който ми прати беше посинял износен и с счупени зъби на венеца и на всичкото отгоре не стана за моята кола защото отворите които са нарязани на маховика не съвпадат и датчика който чете отворите за полужението на коляновият вал дава грешна информасия и не ще да запали.феродовият диск не ставаше за нищо беше износен опечен(пален)и със спукана пластина.притискателният диск посинял и също неравномерно износен.лагер помпата лагерът като го търнеш на рька и шуми.добавката за CDто счупена и лепена с някаква тел и тя не ми свърши работа защото беше залепена на криво и CDто ми не влиза.а гуменото съединение така и не го прати после обеща че ще го намери и ще го прати безплатно но аз вече си го бях платил.за всичко това аз заплатих 250лв и 32лв доставка от дупница до русе макар че имаше и с 50лв по евтини части той успя да ме обеди че неговите части са перфектни работещи.и така се набутах с 250лв 32лв доставка друг феродув диск с наковаване 70лв майстори 200лв които още не сам дал и не мога да си взема колата от сервиза разпиляна и с350лв в багажника(хубавият му съединител)и като му звъннах ми вика звънни по късно че имам работа после не сам на работа след това щял да говори с колегата си и после вика оправяй се да не си ги вземал.за това реших да ви предпазя от него да не се набутвате и вие.може би има и други които така гадно е набутал.Не искам да КЪЛНА но на всеки се връща тъпкано рано или късно има някой който ни гледа от горе.Запомнете го това.Да видим сега като прочете това как ще реагира нашия човек дали ще се заяжда или ще се скрие някъде или пък може да усъзнае грешката и да се разберем нещо.Общо взето си имам боклуци за бая пари баси как ме набута тоя.Внимавайте с измамника много е хитър.

Потребителски аватар
ASRock
потребител
потребител
Мнения: 88
Регистриран: 12 яну 2012, 23:22
Модел на автомобила: Форд Ескорт
Местоположение: Димитровград
Status: Извън линия

Re: Не коректен потребител

Мнение от ASRock » 18 май 2012, 21:36

svilen_82 написа:Колеги не купувайте авточасти от колегата (lubcata)Защото закупих от него маховик феродов диск притискателен диск лагер помпа пластмасовото допълнение покрай CD то и едно гумено съединение от интеркулера към турбото.Всичко това е за ford fokus tddi.Маховикът който ми прати беше посинял износен и с счупени зъби на венеца и на всичкото отгоре не стана за моята кола защото отворите които са нарязани на маховика не съвпадат и датчика който чете отворите за полужението на коляновият вал дава грешна информасия и не ще да запали.феродовият диск не ставаше за нищо беше износен опечен(пален)и със спукана пластина.притискателният диск посинял и също неравномерно износен.лагер помпата лагерът като го търнеш на рька и шуми.добавката за CDто счупена и лепена с някаква тел и тя не ми свърши работа защото беше залепена на криво и CDто ми не влиза.а гуменото съединение така и не го прати после обеща че ще го намери и ще го прати безплатно но аз вече си го бях платил.за всичко това аз заплатих 250лв и 32лв доставка от дупница до русе макар че имаше и с 50лв по евтини части той успя да ме обеди че неговите части са перфектни работещи.и така се набутах с 250лв 32лв доставка друг феродув диск с наковаване 70лв майстори 200лв които още не сам дал и не мога да си взема колата от сервиза разпиляна и с350лв в багажника(хубавият му съединител)и като му звъннах ми вика звънни по късно че имам работа после не сам на работа след това щял да говори с колегата си и после вика оправяй се да не си ги вземал.за това реших да ви предпазя от него да не се набутвате и вие.може би има и други които така гадно е набутал.Не искам да КЪЛНА но на всеки се връща тъпкано рано или късно има някой който ни гледа от горе.Запомнете го това.Да видим сега като прочете това как ще реагира нашия човек дали ще се заяжда или ще се скрие някъде или пък може да усъзнае грешката и да се разберем нещо.Общо взето си имам боклуци за бая пари баси как ме набута тоя.Внимавайте с измамника много е хитър.
Добре де, не ти ли ги прати с опция " Отвори преди да платиш ( или както е :D: :D: ) ".

Отговори

Върни се в “АВТОЧАСТИ И АКСЕСОАРИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 61 госта