Всичко за ДЕВЕТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР НА КЛУБ ФОРД БЪЛГАРИЯ-спам

... но може да са полезни
Заключена
Потребителски аватар
nikolovvd
потребител
потребител
Мнения: 4952
Регистриран: 15 май 2006, 16:18
Модел на автомобила: Mitsubishi X
Местоположение: Видин
Status: Извън линия

Всичко за ДЕВЕТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР НА КЛУБ ФОРД БЪЛГАРИЯ-спам

Мнение от nikolovvd » 17 авг 2011, 12:59

Всяка година става така!
Като се почне още от Април - Май с въпросите от сорта, "ще има ли среща", "ама кога ще има" и други подобни.
Човек ще си помисли, че поне 500 човека желаещи има, а като дойде време за записване - пълно мълчание.
До преди 3-4 години без подобни изцепки едва се събирахме на паркинга, дори месните (тези на 30-40 км от мястото на срещата) не се записваха, за да има място за другите от по-далечните краища на страната.
Сега места има, но на някой май му трябва външна причина и търси "под вола теле".

Потребителски аватар
OhljovchO
потребител
потребител
Мнения: 207
Регистриран: 15 дек 2007, 20:04
Модел на автомобила: Ford Focus МК2 1.6 Duratec 100HP, 2005г. с газов инжекцион
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Всичко за ДЕВЕТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР НА КЛУБ ФОРД БЪЛГАРИЯ

Мнение от OhljovchO » 17 авг 2011, 19:58

Ето АЗ не съм член на клуба! И се записах и ще бъда в Търново.
Изобщо не си прав колега, ако искаш да дойдеш - ела.
Ако нещо не те кефи мястото, хората или организацията не идвай - твоя воля. Ама недей писа глупости.

Потребителски аватар
Alexi
потребител
потребител
Мнения: 1559
Регистриран: 18 май 2008, 22:50
Модел на автомобила: '06 Mondeo 2.2 TDCI Ghia ,'08 Transit Connect 1.8 TDCI
Местоположение: Шумен
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Всичко за ДЕВЕТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР НА КЛУБ ФОРД БЪЛГАРИЯ

Мнение от Alexi » 17 авг 2011, 20:54

nikolovvd написа:Всяка година става така!
Като се почне още от Април - Май с въпросите от сорта, "ще има ли среща", "ама кога ще има" и други подобни.
Човек ще си помисли, че поне 500 човека желаещи има, а като дойде време за записване - пълно мълчание.
До преди 3-4 години без подобни изцепки едва се събирахме на паркинга, дори месните (тези на 30-40 км от мястото на срещата) не се записваха, за да има място за другите от по-далечните краища на страната.
Сега места има, но на някой май му трябва външна причина и търси "под вола теле".
Ръководството трябва да се замислите защо това е така - защо примерно няма програма ,някакви конкурси да речем за ретро или най запазена кола по модели ,никой не го интересува гала вечерята на 2 страници ,и дали ще е пилешка пържола или свинска ...

Потребителски аватар
la4o
потребител
потребител
Мнения: 2269
Регистриран: 19 яну 2005, 10:59
Модел на автомобила: Mondeo '07 2.0 TDCi
Местоположение: София, център
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Всичко за ДЕВЕТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР НА КЛУБ ФОРД БЪЛГАРИЯ

Мнение от la4o » 17 авг 2011, 21:24

Alexi, ти си прав принципно.

Но нека да припомним, че на Форд Феста, на който имаше програма, имаше състезания и т.н дойдоха значително по-малко хора.

Това, че тази година посещаемостта е по-ниска, отдавам на няколко причини.

1. За много хора се оказаха неудобни дните. Разговарях с поне 10 човека, които имат други резервации/планове/ангажименти
2. Заради мястото на което се намираме 7-10 човека, ще присъстват само на вечерята, защото живеят на по-малко от 10 км. от мястото на срещата.
3. Няколко човека споделиха, че не могат да дойдат по финансови причини - разбираемо :-d

Определено не мисля, че тенденцията е намаляваща, напротив - ще спомена за огромната заслуга на Дани, която ни осигури първото чуждестранно присъствие!

Още веднъж искам да подчертая, че никой от нас, не отрича организирането на "спортни" мероприятия. Просто не сме намерили формулата по която да направим такава организация рентабилна. Каквото и да си говорим, няма как да субсидираме събитие, просто защото нямаме необходимите средства, или смятаме че има по-разумни начини да ги изразходваме.

Някой от горните мнения, са породени от коренно различни страсти, желания, интереси и настроения. Нека за пореден път кажем, че това, което правим е такъв тип сбирка, не претендираме за разновидност, която се опитват да ни припишат и обвинят че не сме успели да постигнем. Аз лично с удоволствие бих се срещал с ПРИЯТЕЛИТЕ които намерих от другите градове и повече от веднъж годишно. Дори за по бира. Alexi, сигурен съм, че ако дойдеш и ти ще намериш хора с които с удоволствие би се срещал и за напред. Това е което целим с тази среща. Не целим друго, защото осъзнаваме, че нямаме сили да го направим.

Чувал съм, че "Който иска намира начин, който не иска търси причина". Аз самия търся начин да се случи това събитие, което ще е значително по-добре от това да не се случи нищо, няколко човека усилено търсят начини да ми помогнат това да стане факт, а много хора, включително и в тази тема, си намериха причини ;)

Повече от това не бих искал да говоря :)

с най-добри чувства,
la4o

Потребителски аватар
HACKO
Модератор
Модератор
Мнения: 13097
Регистриран: 24 май 2006, 21:22
Модел на автомобила: FORD
FOCUS 00г/1.6/КОМБИ/ Х 7003 КА
FOCUS 04г/1.6/ X 4696 KK
SUBARU LEGACY 10г/2.0/ СВ 6292 ВК
Местоположение: ХАСКОВО
Status: Извън линия

Re: Всичко за ДЕВЕТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР НА КЛУБ ФОРД БЪЛГАРИЯ

Мнение от HACKO » 17 авг 2011, 21:34

la4o написа:.......
Още веднъж искам да подчертая, че никой от нас, не отрича организирането на "спортни" мероприятия. Просто не сме намерили формулата по която да направим такава организация рентабилна. Каквото и да си говорим, няма как да субсидираме събитие, просто защото нямаме необходимите средства, или смятаме че има по-разумни начини да ги изразходваме.

.......
la4o
Що бе, има начин, тези дето мрънкат стават клубни членове и почват да плащат членски внос (засега само Пърхела е такъв), за да се съберат достатъчно пари членския внос става 50лв. Желаещи за участие, които не са клубни членове заплащат такса от 100лв.
Ха сега да ги видим :mrgreen:
Въздържайте се от излишни цитати, има бутон "ОТГОВОРИ", ще заключвам! *0030*

Потребителски аватар
ЯЛТА
Потребител
Потребител
Мнения: 10848
Регистриран: 22 юли 2010, 14:52
Модел на автомобила: FORD MONDEO 1.8 TD, 90 hp., GHIA, ENDURA D, SW, MK-2, 2000 year.
***********************
Ford Puma, 1.6, 2002 year, 103 hp.
http://clubford.org/forum/viewtopic.php ... __________
АМБИЦИЯТА Е ПОСЛЕДНОТО УБЕЖИЩЕ НА НЕУДАЧНИКА. О.Уайлд
Местоположение: СОФИЯ, и чат пат на луната.
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Всичко за ДЕВЕТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР НА КЛУБ ФОРД БЪЛГАРИЯ

Мнение от ЯЛТА » 17 авг 2011, 22:27

Много бла бла бла, всеки иска да пили гуми, да дрифтва и тн., но всичко това си има цена, и тези които го упражняват редовно знаят това, знаят и цената му ! Всеки сам си решава как да си ХАРЧИ излишъците, карайки и пренапъвайки си колата, пиейки с приятели, обменяйки опит и знания, или по друг начин. И не е чудно че има недоволни от статуквото на организацията на деветия национален събор на Клуб Форд България, защото повечето от членовете-разумни хора нямащи желание, или пък възможности да си чупят колите за десетминутно удоволствие на пистата, предпочитат според мен, да се видят, обменят мнения, наздравици, далеч от всичките им ежедневни ангажименти, задължения и тн. Иначе всички имат такова желание, дори тези които не го могат, дори тези които не могат да си го позволят финансово. Още повече не са много моделите Форд със задно предаване-което е по удачният вариант за бягания на писта, дрифт, не че с предното предаване не става, но е различно и разликата е от земята до небето. Винаги ще има доволни, и недоволни, и всеки сам избира на какво да се отдаде, но от това не трябва да се прави кардинален въпрос. Така мисля аз.
Мисли ГЛОБАЛНО действай ЛОКАЛНО

Потребителски аватар
Pyrhel
потребител
потребител
Мнения: 1559
Регистриран: 12 авг 2010, 20:51
Модел на автомобила: няколко други марки +
Mondeo Titanium X 2.2 TDCi
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Всичко за ДЕВЕТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР НА КЛУБ ФОРД БЪЛГАРИЯ

Мнение от Pyrhel » 17 авг 2011, 22:30

наско, аз станах клубен член по една единствена причина - да гласувам "против" старият УС и лъчо. за жалост се преизбраха сами и дереджето е... пак същото лайно. поне за мен е лайно и затова си забелязал, предполагам, че не ви цапам форума от известно време?
и както съм казвал преди - това не пречи колата ми да върви... та даже от известно време върви повече :) та даже в гаража имам още няколко форда на части и ще съм поредният фордаджиия, който изкарва синия овал на пистата. даже вече не ви уронвам престижа, нали в това бях упрекнат, защото написах, че ще готвите на националната среща)... а всъщност просто цитирах част от написаното в клубния раздел:
1. 3 отбора (по 5-10 човека) по желание, 10 кила мръвка (примерно), подправки и посуда :), 3 барбекюта
Задачата - за определено време да приготвят барбекю-храна, сготвена по най-вкусния начин и поднесена по най-елегатния начин за най-добро време.
Жури или представител на всеки отбор със завързани очи оценява вкуса и избира най-добре представил се отбор.
Така да си приготвим обяда на 4.09 с някоя друга каса бира :)
2. Ориентиране в гористата местност около хотела. Задачки в стихотворна форма, които да водят отборите към следващата "точка" от маршрута (Яким може да ни помогне ;) ) може да има задачи, свързани с басейна (пр. да извадяте нещо от него). Тази играще изисква малко предварителна подготовка в изибирането на маршрута и отбелязването на "точките" по него. Аз мога да измисля задачите, Яким да ги превъплъти в стихчета >:D<: Тук броят на участниците/екипите може да е неограничен, семейства, приятели. Най-бързията и точният в изпълнението печели. Награда - идеи?
3. Една игра с топки (Сашо й знае името, аз не го помня) на принципа на кърлинга :)
4. Иво спомена и за едни тетрадки за децата (че ще ги има доста май) :)
пичовско е всичко, нали след като се скриха темите за промените вече всички са приятели

бе лъчо, от година вече чакам да си получа членската карта, знаеш ли как удобно се свалят плафончетата с пластика... нещо промяна в устава ли има или сами си го нарушавате?

ся понеже съм първият с офтопик в темата ще се скарате, че при още един ще я заключите, ще ни наебете и т.н.?

па за срещата - ежте, пийти, гответе, рецитирайте стихотворения. аз при вас, пичове, място нямам...

Потребителски аватар
Danchev
потребител
потребител
Мнения: 647
Регистриран: 09 фев 2008, 02:47
Модел на автомобила: 89' B-road sleeper
Status: Извън линия

Re: Всичко за ДЕВЕТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР НА КЛУБ ФОРД БЪЛГАРИЯ

Мнение от Danchev » 17 авг 2011, 22:36

HACKO написа:Що бе, има начин, тези дето мрънкат стават клубни членове и почват да плащат членски внос (засега само Пърхела е такъв), за да се съберат достатъчно пари членския внос става 50лв. Желаещи за участие, които не са клубни членове заплащат такса от 100лв.
Ха сега да ги видим :mrgreen:
Това разбира се звучи несериозно при пложение, че за един трак дей (свободно каране) на Дракона се заплаща 5 лева вход и 30 лева такса за участие и го има по 4-5 пъти в годината.
Не се сърдете, че някой мрънка и тресе джунглата ..... знаем, че форумните нинджи са стройна организация и изкачат бързо срещу всеки който вие срещу луната. Трябва да се мрънка, а вие да се развивате, защото в един слънчев ден ще се появи някой с достатъчно добра алтернатива и изхода ще е предизвестен.
Tuned and performed by
Изображение
The people who once spent on the Mk3 have grown up and moved on, there's only a few nutters like us who still work on them

Gredarov
потребител
потребител
Мнения: 347
Регистриран: 02 авг 2008, 13:46
Модел на автомобила: Ford Sierra 2.0 DOHC
Ford Mondeo MK1 2.0
Местоположение: Банкя-София
Status: Извън линия

Re: Всичко за ДЕВЕТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР НА КЛУБ ФОРД БЪЛГАРИЯ

Мнение от Gredarov » 18 авг 2011, 00:03

Danchev написа:
HACKO написа:Що бе, има начин, тези дето мрънкат стават клубни членове и почват да плащат членски внос (засега само Пърхела е такъв), за да се съберат достатъчно пари членския внос става 50лв. Желаещи за участие, които не са клубни членове заплащат такса от 100лв.
Ха сега да ги видим :mrgreen:
Това разбира се звучи несериозно при пложение, че за един трак дей (свободно каране) на Дракона се заплаща 5 лева вход и 30 лева такса за участие и го има по 4-5 пъти в годината.
Не се сърдете, че някой мрънка и тресе джунглата ..... знаем, че форумните нинджи са стройна организация и изкачат бързо срещу всеки който вие срещу луната. Трябва да се мрънка, а вие да се развивате, защото в един слънчев ден ще се появи някой с достатъчно добра алтернатива и изхода ще е предизвестен.
:drink:
Изображение

Потребителски аватар
maxpoint
потребител
потребител
Мнения: 1265
Регистриран: 30 юли 2007, 14:11
Модел на автомобила: Черният лебед и бялата лястовица....
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Всичко за ДЕВЕТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР НА КЛУБ ФОРД БЪЛГАРИЯ

Мнение от maxpoint » 18 авг 2011, 00:08

Danchev написа: Това разбира се звучи несериозно при пложение, че за един трак дей (свободно каране) на Дракона се заплаща 5 лева вход и 30 лева такса за участие и го има по 4-5 пъти в годината.
Нямаме против Danchev ,плати таксата за участие на 50-60 човечета и с удоволствие събора ще се пренесе на "дракон"
Трябва да можеш да псуваш,но не може да псуваш където не трябва /maxpoint/

Потребителски аватар
HACKO
Модератор
Модератор
Мнения: 13097
Регистриран: 24 май 2006, 21:22
Модел на автомобила: FORD
FOCUS 00г/1.6/КОМБИ/ Х 7003 КА
FOCUS 04г/1.6/ X 4696 KK
SUBARU LEGACY 10г/2.0/ СВ 6292 ВК
Местоположение: ХАСКОВО
Status: Извън линия

Re: Всичко за ДЕВЕТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР НА КЛУБ ФОРД БЪЛГАРИЯ

Мнение от HACKO » 18 авг 2011, 00:10

Danchev написа: Това разбира се звучи несериозно при пложение, че за един трак дей (свободно каране) на Дракона се заплаща 5 лева вход и 30 лева такса за участие ....
Така ли, а аз защо останах с друго впечатление?
Такса за участие
до 1-ви Април 50 лв. на екипаж
от 1-ви Април да 16 Април -70 лв. на екипаж
Без предварителна заявка на място 90 лв.
Въздържайте се от излишни цитати, има бутон "ОТГОВОРИ", ще заключвам! *0030*

Потребителски аватар
Pyrhel
потребител
потребител
Мнения: 1559
Регистриран: 12 авг 2010, 20:51
Модел на автомобила: няколко други марки +
Mondeo Titanium X 2.2 TDCi
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Всичко за ДЕВЕТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР НА КЛУБ ФОРД БЪЛГАРИЯ

Мнение от Pyrhel » 18 авг 2011, 00:23

maxpoint написа:и с удоволствие събора ще се пренесе на "дракон"
дали? ;) я да видим лъчо какво ще каже по казуса "дракон"?
HACKO написа:Така ли, а аз защо останах с друго впечатление?
насенце, ти забеляза ли вълшебните думички "трак дей"?
Последна промяна от Pyrhel на 18 авг 2011, 00:25, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Danchev
потребител
потребител
Мнения: 647
Регистриран: 09 фев 2008, 02:47
Модел на автомобила: 89' B-road sleeper
Status: Извън линия

Re: Всичко за ДЕВЕТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР НА КЛУБ ФОРД БЪЛГАРИЯ

Мнение от Danchev » 18 авг 2011, 00:23

60*30=1800 лефа .... ако става въпрос някой да плаща нещо то за тия пари ще може да се наеме цялата писта и не 60, ами който иска ще е добре дошъл.
Аз нямам физическата потребност и финансовата възможност да плащам каквото и да било. Ако преди съм давал идеи с ясното съзнание, че няма какъвто и да било шанс те да се реализират, а нинджите мрънкаха без каквото и да било покритие .... ами сега аз си мрънкам .... не искам нищо :)
Комунизма си отиде ... да живеят феодалите :mrgreen:

Наско незнам дали ползваш фейсбук ..... http://www.facebook.com/#!/event.php?ei ... 6021193422" onclick="window.open(this.href);return false;
ако не, помоли някой да ти прочете хубаво какво пише :!:
Последна промяна от Danchev на 18 авг 2011, 00:26, променено общо 1 път.
Tuned and performed by
Изображение
The people who once spent on the Mk3 have grown up and moved on, there's only a few nutters like us who still work on them

Потребителски аватар
maxpoint
потребител
потребител
Мнения: 1265
Регистриран: 30 юли 2007, 14:11
Модел на автомобила: Черният лебед и бялата лястовица....
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Всичко за ДЕВЕТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР НА КЛУБ ФОРД БЪЛГАРИЯ

Мнение от maxpoint » 18 авг 2011, 00:24

Gredarov написа: :drink:
Гредаров,отправям ти последно предупреждение,или пиши смислени постове,или по-добре замълчи.Бъди сигурен ,че не си интересен,още повече смислен.
Трябва да можеш да псуваш,но не може да псуваш където не трябва /maxpoint/

Потребителски аватар
HACKO
Модератор
Модератор
Мнения: 13097
Регистриран: 24 май 2006, 21:22
Модел на автомобила: FORD
FOCUS 00г/1.6/КОМБИ/ Х 7003 КА
FOCUS 04г/1.6/ X 4696 KK
SUBARU LEGACY 10г/2.0/ СВ 6292 ВК
Местоположение: ХАСКОВО
Status: Извън линия

Re: Всичко за ДЕВЕТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР НА КЛУБ ФОРД БЪЛГАРИЯ

Мнение от HACKO » 18 авг 2011, 00:39

Danchev написа:60*30=1800 лефа .... ако става въпрос някой да плаща нещо то за тия пари ще може да се наеме цялата писта и не 60, ами който иска ще е добре дошъл.
Аз нямам физическата потребност и финансовата възможност да плащам каквото и да било. Ако преди съм давал идеи с ясното съзнание, че няма какъвто и да било шанс те да се реализират, а нинджите мрънкаха без каквото и да било покритие .... ами сега аз си мрънкам .... не искам нищо :)
Комунизма си отиде ... да живеят феодалите :mrgreen:

Наско незнам дали ползваш фейсбук ..... http://www.facebook.com/#!/event.php?ei ... 6021193422" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
ако не, помоли някой да ти прочете хубаво какво пише :!:
А ти как виждаш да направим двудневно мероприятие на писта без да я наемем за съответното време.
Май пак опираме до старата максима "дайте да направим, ама аз не мога"

Анатоли, не знам какво означава, но от факта, че е 4-5 пъти в годината, предполагам че е някакъв вид "аванта", която собствениците на пистата отпускат за всеки който желае без ангажименти. Дали ще се съгласят в този момент да затворят пистата само за определени автомобили?
Въздържайте се от излишни цитати, има бутон "ОТГОВОРИ", ще заключвам! *0030*

Потребителски аватар
ЯЛТА
Потребител
Потребител
Мнения: 10848
Регистриран: 22 юли 2010, 14:52
Модел на автомобила: FORD MONDEO 1.8 TD, 90 hp., GHIA, ENDURA D, SW, MK-2, 2000 year.
***********************
Ford Puma, 1.6, 2002 year, 103 hp.
http://clubford.org/forum/viewtopic.php ... __________
АМБИЦИЯТА Е ПОСЛЕДНОТО УБЕЖИЩЕ НА НЕУДАЧНИКА. О.Уайлд
Местоположение: СОФИЯ, и чат пат на луната.
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Всичко за ДЕВЕТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР НА КЛУБ ФОРД БЪЛГАРИЯ

Мнение от ЯЛТА » 18 авг 2011, 00:40

Всички тези цифри са нищо в сравнение с цифрите на ремонтите в последствие, защото ако се кара така както трябва-на МАКС,-/говоря за мен самия, както аз разбирам нещата/ рискът от сериозни повреди е 70-80 %, което естественно е пари, а автомобилизмът е скъп спорт. Който си е надвил на масрафа е чудесно, но колко са тези хора, аз не мога да си го позволя защото по моите си разбирания ще са ми нужни между 20-40 000 лв. минимум, и то за стара машина+подръжка. Иначе мога да се повозя с моето- Мондео МК-2 1.8 td sw-2000 year, смях а, то ще е по добре със скутер на мотокрос да отида. Така че който каквото може това да прави, иначе Данчев сериозно ти завиждам, в благородния смисъл.
Мисли ГЛОБАЛНО действай ЛОКАЛНО

Потребителски аватар
Pyrhel
потребител
потребител
Мнения: 1559
Регистриран: 12 авг 2010, 20:51
Модел на автомобила: няколко други марки +
Mondeo Titanium X 2.2 TDCi
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Всичко за ДЕВЕТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР НА КЛУБ ФОРД БЪЛГАРИЯ

Мнение от Pyrhel » 18 авг 2011, 00:47

обсъждаше се предложението за 50 лева членски внос и дали не ми е по-изгодно да отида на трак дей...

всъщност... за какво се дъвче темата с пистите, а не се заформи разговор кой какви подправки ще носи за кулинарния конскур? какво правило ще се спазва в поезията на срещата - 4 строфи в стих, по колко срички? дайте нещо по-така, хората за срещата питат, ние тука разбутваме работата с някакви писти и огранизации...

Потребителски аватар
maxpoint
потребител
потребител
Мнения: 1265
Регистриран: 30 юли 2007, 14:11
Модел на автомобила: Черният лебед и бялата лястовица....
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Всичко за ДЕВЕТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР НА КЛУБ ФОРД БЪЛГАРИЯ

Мнение от maxpoint » 18 авг 2011, 00:50

Pyrhel написа:обсъждаше се предложението за 50 лева членски внос и дали не ми е по-изгодно да отида на трак дей...

всъщност... за какво се дъвче темата с пистите, а не се заформи разговор кой какви подправки ще носи за кулинарния конскур? какво правило ще се спазва в поезията на срещата - 4 строфи в стих, по колко срички? дайте нещо по-така, хората за срещата питат, ние тука разбутваме работата с някакви писти и огранизации...

Простотията на излиянията ти край няма,мислех те за сериозен мъж,то се оказа ,че си обикновено лайно
Поздрави!
Трябва да можеш да псуваш,но не може да псуваш където не трябва /maxpoint/

Заключена

Върни се в “Архив - теми, които не са актуални”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 65 госта