КАКВО ДА КУПЯ-НОВ ФОРД ФИЕСТА 2006 ИЛИ ФАБИЯ

... но може да са полезни
garfild35
потребител
потребител
Мнения: 38
Регистриран: 13 сеп 2006, 14:23
Модел на автомобила: ford
Status: Извън линия

Мнение от garfild35 » 15 сеп 2006, 14:25

Колеги благодаря ви!Ще си карам май още пасата той още си е добър пък дано влезем в европа и да станем и ние като хората.За сега найстина не си срува нова кола много разходи ,грижи ит.н.Е да имаше пари за нов Пасат!!! :D :D :D

niss
потребител
потребител
Мнения: 15
Регистриран: 09 сеп 2006, 14:59
Модел на автомобила: Focus 2008
Status: Извън линия

Мнение от niss » 15 сеп 2006, 19:28

в момента продавам една фиеста на едно семейство което правеше точно същият избор между Фабия и Фиеста.Та като взехме да си говорим смешно ми стана като ме питаха има ли жабка. и дали имало разлика в седалките с по високата версия.Казвам им естествено че има жабка то това не е екстра а при седалките няма разлика освен във видът на материята.Те ми казаха че базовата шкода нямала жабка и не занм си какви били седалките ама се плащало за по-комфортни.За двигателят както някой спомена базовият 1,3 е 4 цилиндъра докато Фабията е 3 и имаше известна разлика в конете 70 срещу 54 ако не се лъжа при Фабия.Това по-принцип а иначе за семейна кола бих препоръчала да е поне Фюжън.Фиестата не е точно семейна кола тя е предназначена за млади хора които са необвързане семейно сащо така за младо семейство без деца или за по възрастни хора чийто деца са вече порастнали.

Заключена

Върни се в “Архив - теми, които не са актуални”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта