Относно марка гуми ZEETEX...

Предно/задно окачване. Джанти и гуми. Кормилна уредба. Спирачна система.
Потребителски аватар
LORDA83
потребител
потребител
Мнения: 387
Регистриран: 24 окт 2013, 22:41
Модел на автомобила: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.
Ford - Fiesta IV, Ghia (Mk4-Mk5) - 1.25 i 16V (75 Hp), 1999 г.
Renault - Megane Grandtour II - 1.9 dCi (120 Hp), 6 скорости, 2004 г.
Местоположение: Пловдив
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Относно марка гуми ZEETEX...

Мнение от LORDA83 » 26 дек 2017, 17:22

freeway написа:
26 дек 2017, 16:55
Цената на коментираните гуми за мен е прекалено висока при положение че BARUM, NEXEN, FIRESTONE и др. среден клас гуми в този размер са 55-60лв./бр.За 5-10лв. разлика на гума какво да се коментира и място за експерименти няма.
Тия цени нз къде си ги гледал, но аз 3 дни рових на всякъде за гуми и най-евтиното, което намерих ( изключвам посочените в заглавието на темата ) за ТОЗИ РАЗМЕР гуми бе от 60 лв нагоре! Като искам да подчертая, че за 60 - 70 лв не взимаш пак някаква именита марка. Масово големите имена на този размер продават гумите си за не по-малко от 80 лв и нагоре до 150 лв бройката! Така, че... на фона на под 50 лв за бройка... разликата си е бая голяма...
" Само слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса!!! "

Потребителски аватар
LORDA83
потребител
потребител
Мнения: 387
Регистриран: 24 окт 2013, 22:41
Модел на автомобила: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.
Ford - Fiesta IV, Ghia (Mk4-Mk5) - 1.25 i 16V (75 Hp), 1999 г.
Renault - Megane Grandtour II - 1.9 dCi (120 Hp), 6 скорости, 2004 г.
Местоположение: Пловдив
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Относно марка гуми ZEETEX...

Мнение от LORDA83 » 26 дек 2017, 17:35

ЯЛТА написа:
26 дек 2017, 10:46
LORDA83 написа:
26 дек 2017, 07:31
ivo_63 написа:
25 дек 2017, 20:46
Бре , каква кола караш , че ти е средната скорост 170-180 ?

Тази тема много пъти сме я разисквали вече... Щом колата ми го позволява, щом уменията ми го позволяват и се чувствам сигурен и уверен и го правя с акъл
Не го разбра.
Понятието средна скорост не е това за което ти си написал.
Ако изминеш разстояние от 400 км. за два часа,- то тогава средната скорост ти е 200 км/ч., което значи че на места си карал с 250, на други с 150 км/ч.
А това че на места си вдигал и поддържал 180 км/ч. , то то е било кратковременно, и въобще не е средната ти скорост.
Още веднъж да подчертая, че идеята на темата е свързана с гумите посочени по-горе, а не с това как и с какви скорости шофирам! :)
Много ви е любопитно и интересно как карам с такива скорости да му се не види... Ще каже човек, че никой от тук присъстващите не е карал в живота си кола... вечно за това се хващате.

П.С: за протокола... точно за средна, подържана, постоянна скорост от 170-180 км/ч говоря! Намалям само по камерите за буквално 2-3 секунди, през останалото време се движа с постоянна скорост в диапазона м/у 170 и 190 км/ч, независимо на къде съм тръгнал и по коя магистрала! Отсечките извън магистралите, които свързват точките, към които съм тръгнал са по 5-10 километра, така, че няма какво да ги броя тях. Маршрут от 270 километра, който взимам ежемесечно... от който около 30 километра са околовръстни, селски пътища, градски улици и прочие... а останалите 240 км са магистрала... го взимам всеки път, без изключение за 2 часа +/- 5 минути. От там нататък сами си калкулирайте нещата и направете сметката колко ми е средната скорост и как шофирам... и да подчертая пак, с конкретно тези гуми, 20 годишна малолитражка и на газ... без никакви проблеми, затруднения и усещане за несигурност, поднасяне по мокрите участъци и прочие.
Та така... спирам с писането, защото навлизаме доста извън темата с излишни полемики и обяснения, които по никакъв начин не са предмет и идея на разговора, които имах желанието да проведем, създавайки тази тема...
" Само слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса!!! "

freeway
потребител
потребител
Мнения: 536
Регистриран: 26 дек 2016, 23:08
Местоположение: sofia
Status: Извън линия

Re: Относно марка гуми ZEETEX...

Мнение от freeway » 26 дек 2017, 18:03

DAYTON в Диана е 53лв. и то в Онлайн магазина.Ако се отиде на място цените са още по-ниски.Гумите които съм посочил струват точно толкова ако се вземат от магазин, не онлайн.Ти казваш, че са с 20-30лв. по-скъпи-няма такова нещо, заблудили са те.

Потребителски аватар
LORDA83
потребител
потребител
Мнения: 387
Регистриран: 24 окт 2013, 22:41
Модел на автомобила: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.
Ford - Fiesta IV, Ghia (Mk4-Mk5) - 1.25 i 16V (75 Hp), 1999 г.
Renault - Megane Grandtour II - 1.9 dCi (120 Hp), 6 скорости, 2004 г.
Местоположение: Пловдив
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Относно марка гуми ZEETEX...

Мнение от LORDA83 » 26 дек 2017, 19:28

freeway написа:
26 дек 2017, 18:03
DAYTON в Диана е 53лв. и то в Онлайн магазина.Ако се отиде на място цените са още по-ниски.Гумите които съм посочил струват точно толкова ако се вземат от магазин, не онлайн.Ти казваш, че са с 20-30лв. по-скъпи-няма такова нещо, заблудили са те.
С въпросния Дайтон карах целогодишно, почти 4 години. Взех ги преди 4 години на промоция, намалени, на 80 лв бройката. Вярно... тогава са били по-скъпи... ама в момента пак си държат цена и тази, която ти цитираш в " Дианата " е промоционална, смъкната от реалната цена! Реалната им пак си се върти около 80 лв и към момента. Но дори и тази, цитирана от теб, промоционална цена да гледаме и смятаме по нея... пак идват с 10 лв по-скъпи от " Зетекс - а ", който със сигурност мога да сравнявам с точно този Дайтон и да ти гарантирам, че на първо четене по всички възможни качества са в общи линии едно към едно и определено Дайтона с нищо не ги превъзхождат. Единственото, което за момента не мога да коментирам е износоустойчивостта им във времето...
" Само слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса!!! "

freeway
потребител
потребител
Мнения: 536
Регистриран: 26 дек 2016, 23:08
Местоположение: sofia
Status: Извън линия

Re: Относно марка гуми ZEETEX...

Мнение от freeway » 26 дек 2017, 19:41

Ти си знаеш най-добре, но за мен има по-добри и доказани гуми за 5-10лв. отгоре.Не че тези няма да ти свършат работа, просто считам че не си вложил добре парите си.

Потребителски аватар
LORDA83
потребител
потребител
Мнения: 387
Регистриран: 24 окт 2013, 22:41
Модел на автомобила: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.
Ford - Fiesta IV, Ghia (Mk4-Mk5) - 1.25 i 16V (75 Hp), 1999 г.
Renault - Megane Grandtour II - 1.9 dCi (120 Hp), 6 скорости, 2004 г.
Местоположение: Пловдив
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Относно марка гуми ZEETEX...

Мнение от LORDA83 » 26 дек 2017, 23:29

freeway написа:
26 дек 2017, 19:41
Ти си знаеш най-добре, но за мен има по-добри и доказани гуми за 5-10лв. отгоре.Не че тези няма да ти свършат работа, просто считам че не си вложил добре парите си.
Трябваше да ги монтирам в Съботен ден, в 5 привечер... и за 200 лв 4 гуми + монтаж/демонтаж/баланс/ нови вентили... :) Предходните дни гледах достатъчно цени, та чак ми писна и определено както казах не намерих нищо под тази цена. Имаше гуми за по 10 лв по-скъпи ( + 40 за общата, крайна сметка ), да... но просто сметнах, че като гуми и характеристики, посочени на хартия просто не предлагат нищо повече и няма смисъл да давам тези пари отгоре...

Та така... каквото и да е... нови са и на този етап, за тези пари се държат достатъчно прилично и в реда на нещата. Както казах... нямам забележки. Ще ги видя, като се смръзне малко повече как ще са спрямо " Дайтон-а ", както и след година като износоустойчивост... и ще споделя пак.
" Само слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса!!! "

Потребителски аватар
dimkar
потребител
потребител
Мнения: 1364
Регистриран: 03 мар 2007, 23:21
Модел на автомобила: Nissan
Местоположение: Сопот
Status: Извън линия

Re: Относно марка гуми ZEETEX...

Мнение от dimkar » 27 дек 2017, 00:01

LORDA83 написа:
26 дек 2017, 17:35
...Маршрут от 270 километра, който взимам ежемесечно... от който около 30 километра са околовръстни, селски пътища, градски улици и прочие... а останалите 240 км са магистрала... го взимам всеки път, без изключение за 2 часа +/- 5 минути. От там нататък сами си калкулирайте нещата и направете сметката колко ми е средната скорост и как шофирам...
И колко ти е средната скорост? Може би 170-180 км/ч?
Такива скорости само по нанадолнище може да постигнеш. Освен, ако не вярваш на скапания си спидометър... :lol:

Потребителски аватар
LORDA83
потребител
потребител
Мнения: 387
Регистриран: 24 окт 2013, 22:41
Модел на автомобила: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.
Ford - Fiesta IV, Ghia (Mk4-Mk5) - 1.25 i 16V (75 Hp), 1999 г.
Renault - Megane Grandtour II - 1.9 dCi (120 Hp), 6 скорости, 2004 г.
Местоположение: Пловдив
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Относно марка гуми ZEETEX...

Мнение от LORDA83 » 27 дек 2017, 00:18

dimkar написа:
27 дек 2017, 00:01
LORDA83 написа:
26 дек 2017, 17:35
...Маршрут от 270 километра, който взимам ежемесечно... от който около 30 километра са околовръстни, селски пътища, градски улици и прочие... а останалите 240 км са магистрала... го взимам всеки път, без изключение за 2 часа +/- 5 минути. От там нататък сами си калкулирайте нещата и направете сметката колко ми е средната скорост и как шофирам...
И колко ти е средната скорост? Може би 170-180 км/ч?
Такива скорости само по нанадолнище може да постигнеш. Освен, ако не вярваш на скапания си спидометър... :lol:
Мечтай си да е възможно само по нанадолнището ;) И ДА - определено му вярвам! ;) Разминаване с реалността не е имало никога. Просто масата коментиращи сте свикнали да настъпвате зорлем спирачките и все не ви се вярват от реални - по-реални неща! ;) :) Фактите са факти... вие иначе си се чудете и мислете, че някой ви гъбарка, или, че показателите на колите, минаващи през ръцете ми не са достоверни ;) Цял живот съм така, свикнал съм на предубедени и вечно невярващи хора ;)
" Само слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса!!! "

freeway
потребител
потребител
Мнения: 536
Регистриран: 26 дек 2016, 23:08
Местоположение: sofia
Status: Извън линия

Re: Относно марка гуми ZEETEX...

Мнение от freeway » 27 дек 2017, 00:34

LORDA83 написа:
26 дек 2017, 23:29
freeway написа:
26 дек 2017, 19:41
Ти си знаеш най-добре, но за мен има по-добри и доказани гуми за 5-10лв. отгоре.Не че тези няма да ти свършат работа, просто считам че не си вложил добре парите си.
Трябваше да ги монтирам в Съботен ден, в 5 привечер... и за 200 лв 4 гуми + монтаж/демонтаж/баланс/ нови вентили... :) Предходните дни гледах достатъчно цени, та чак ми писна и определено както казах не намерих нищо под тази цена. Имаше гуми за по 10 лв по-скъпи ( + 40 за общата, крайна сметка ), да... но просто сметнах, че като гуми и характеристики, посочени на хартия просто не предлагат нищо повече и няма смисъл да давам тези пари отгоре...

Та така... каквото и да е... нови са и на този етап, за тези пари се държат достатъчно прилично и в реда на нещата. Както казах... нямам забележки. Ще ги видя, като се смръзне малко повече как ще са спрямо " Дайтон-а ", както и след година като износоустойчивост... и ще споделя пак.
Добре, ама караме колите си в реални условия а не на хартия и носим голяма отговорност.Говорим за разлика от около 10лв. и гуми дето ще разчиташ на тях поне 3-4год.Разбирам това да ти е разход всеки месец или година, да правиш тънки сметки ама в този случай не е оправдано.

Потребителски аватар
GeorgiToRuleThemAll
потребител
потребител
Мнения: 174
Регистриран: 18 авг 2016, 17:43
Модел на автомобила: 2015 1.0 EcoBoost 74kW
Местоположение: Асеновград
Status: Извън линия

Re: Относно марка гуми ZEETEX...

Мнение от GeorgiToRuleThemAll » 27 дек 2017, 10:42

ivo_63 написа:
25 дек 2017, 20:46
Бре , каква кола караш , че ти е средната скорост 170-180 ?
Хора всякакви. Моята средна скорост е 39км/ч... :mrgreen:
*fe*

ivo_63
Потребител
Потребител
Мнения: 1260
Регистриран: 07 авг 2007, 10:35
Модел на автомобила: ford mondeo MK1 1.8 TD ex
ford focus 2 1.6 tdci 2007
Местоположение: ruse
Status: Извън линия

Re: Относно марка гуми ZEETEX...

Мнение от ivo_63 » 27 дек 2017, 21:26

Тоя човек е абсолютен индианец , с такава кола , такива скорости .... То с каруца да се размине се клати това купе . Някой админ , ако иска направо да я праща тая тема на бунището, нито въпросната марка гуми си струва коментара , нито хвалбите на това момче. То още ника му като видиш .....Ника IMPERATOR , KING и подобни са били заети, като се е регвал. То бива грандомания и келешлък , ма малко повече взе да ми идва.
Всъщност изчетох темата на този индивид от 7 страници търпеливо и съжалявам , че изобщо съм писал нещо за него. явно това е поредния форумен идиот , но пък си вярва. :D :D :D .

Потребителски аватар
LORDA83
потребител
потребител
Мнения: 387
Регистриран: 24 окт 2013, 22:41
Модел на автомобила: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.
Ford - Fiesta IV, Ghia (Mk4-Mk5) - 1.25 i 16V (75 Hp), 1999 г.
Renault - Megane Grandtour II - 1.9 dCi (120 Hp), 6 скорости, 2004 г.
Местоположение: Пловдив
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Относно марка гуми ZEETEX...

Мнение от LORDA83 » 27 дек 2017, 22:43

ivo_63 написа:
27 дек 2017, 21:26
Тоя човек е абсолютен индианец , с такава кола , такива скорости .... То с каруца да се размине се клати това купе . Някой админ , ако иска направо да я праща тая тема на бунището, нито въпросната марка гуми си струва коментара , нито хвалбите на това момче. То още ника му като видиш .....Ника IMPERATOR , KING и подобни са били заети, като се е регвал. То бива грандомания и келешлък , ма малко повече взе да ми идва.
Всъщност изчетох темата на този индивид от 7 страници търпеливо и съжалявам , че изобщо съм писал нещо за него. явно това е поредния форумен идиот , но пък си вярва. :D :D :D .
Иво... " тези скорости " само във вашите глави са прекалени и проблемни когато говорим за стабилност на колата, разминаване с каруци, ветрове и там каквото още ти дойде на ум в този ред на мисли :) Ако ще с 300 тира да се размина подред... пак няма да трепне... ама явно коментиращите карат технически неизрядни " каруци ", или просто имат кажи-речи нулеви умения зад волана, щом приказват така и все не вярват на околните, когато решат да споделят нещо различно.
Нямам за цел да се " юркам " с който и да е от по-горе писалите... ама някой хора просто прекаляват със странични изказвания, извън темата, както и с коментари по повод съвсем други неща, които сте си втълпили, че щом за вас самите са непонятни, неразбираеми, недостижими и прочие... - то и за друг са такива! ;)
И на мен ми идва в повече приказките ти за всевъзможни неща, нямащи нищо общо с реалноста и истината, която е пред очите ми ;) Коментара ти по повод никнейма ми е поредната ти небивалица... имайки се в предвид, че нито ме познаваш, нито си наясно каква е идеята зад него, или пък факта, че с него се подвизавам в нет пространството като цяло от около... над 20 години със сигурност, както и факта, че много от познати и причтели когато се обръщат по прякор към мен... се обръщат с именно този! ама какво да се обяснявам на непознати, коментиращи си на слука по форумите... И коментарите и мнението ти са толкова истина, колкото и това, че си " прочел търпеливо 7 страници ", при положение, че всъщност темата е от няма и 2 пълни :D :D :D

П.С: ... без коментар, отделих прекалено много внимание на незначителната ти особа и небивалиците извън темата, които изписа в коментара си.
" Само слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса!!! "

Eastbourne
потребител
потребител
Мнения: 901
Регистриран: 18 юни 2014, 10:14
Модел на автомобила: Focus c-max 1.8
Status: Извън линия

Re: Относно марка гуми ZEETEX...

Мнение от Eastbourne » 28 дек 2017, 10:41

Един от показателите, по които се оценяват гумите, е износването на гумата. Със сигурност тези ZEETEX ще са на последните места спрямо този показатели от другите марки гуми и дори да са по-малко като цена, ще се износят по-бързо и накрая ще излезне, че са и по-скъпи.

А относно скоростта - нормално е всички да негодуват и не защото колата не може да ги вдигне, а защото си в явно нарушение на закона с много и застрашаваш всички околни.

Потребителски аватар
GeorgiToRuleThemAll
потребител
потребител
Мнения: 174
Регистриран: 18 авг 2016, 17:43
Модел на автомобила: 2015 1.0 EcoBoost 74kW
Местоположение: Асеновград
Status: Извън линия

Re: Относно марка гуми ZEETEX...

Мнение от GeorgiToRuleThemAll » 28 дек 2017, 10:59

ivo_63 написа:
27 дек 2017, 21:26
Някой админ , ако иска направо да я праща тая тема на бунището, нито въпросната марка гуми си струва коментара , нито хвалбите на това момче. То още ника му като видиш .....Ника IMPERATOR , KING и подобни са били заети, като се е регвал. То бива грандомания и келешлък , ма малко повече взе да ми идва.
Иво, спокойно де :D...
Остави го човека да "лети" *00143* smileys-car-racing [fahren.gif] *Fun_tornado*

Хайде стига спам и весели празници!
*fe*

Потребителски аватар
ФордБългария
потребител
потребител
Мнения: 854
Регистриран: 10 яну 2014, 23:22
Модел на автомобила: Ford Focus mk1 1.6 16v
Status: Извън линия

Re: Относно марка гуми ZEETEX...

Мнение от ФордБългария » 30 дек 2017, 13:46

Много ми е интересно една такава тясна гума каква устойчивост дава в завоя.. Аз на фокуса единствено като карам с 205 я чувствам горе долу стабилна, камо ли със 155. Отделно ако минаваш 270 км за 2 часа, това прави средна скорост от около 135 км/ч, не знам къде ги видя 170-180. За силата на фиестата не мисля даже да коментирам, защото не знам какъв двигател е.
Аз като взимам гуми, предпочитам да заделя някой лев отгоре, за да се отлепя от китайския клас. За летните взех Falken, а зимни карам Дебика, за да може що годе да съм спокоен като вдигна по-висока скорост.
П.с. Не знам дали моят фокус е проблемен, ама за да карам с постоянна скорост от 190 км/ч трябва да го мъча на 4-та във високи обороти, което е крайно нерентабилно..

Потребителски аватар
LORDA83
потребител
потребител
Мнения: 387
Регистриран: 24 окт 2013, 22:41
Модел на автомобила: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.
Ford - Fiesta IV, Ghia (Mk4-Mk5) - 1.25 i 16V (75 Hp), 1999 г.
Renault - Megane Grandtour II - 1.9 dCi (120 Hp), 6 скорости, 2004 г.
Местоположение: Пловдив
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Относно марка гуми ZEETEX...

Мнение от LORDA83 » 09 яну 2018, 18:21

20431326_10214311916617618_6379795691407575900_n.jpg
ФордБългария написа:
30 дек 2017, 13:46
Много ми е интересно една такава тясна гума каква устойчивост дава в завоя.. Аз на фокуса единствено като карам с 205 я чувствам горе долу стабилна, камо ли със 155. Отделно ако минаваш 270 км за 2 часа, това прави средна скорост от около 135 км/ч, не знам къде ги видя 170-180. За силата на фиестата не мисля даже да коментирам, защото не знам какъв двигател е.
Аз като взимам гуми, предпочитам да заделя някой лев отгоре, за да се отлепя от китайския клас. За летните взех Falken, а зимни карам Дебика, за да може що годе да съм спокоен като вдигна по-висока скорост.
П.с. Не знам дали моят фокус е проблемен, ама за да карам с постоянна скорост от 190 км/ч трябва да го мъча на 4-та във високи обороти, което е крайно нерентабилно..
Изненадващо стабилна си е на такива скорости и си ги развива на 5-та без никакви ядове. Като цяло в началото бях адски скептично настроен към колата и я взех с идеята за малка, градска количка, но ме изненада доста бързо с тези си максимални скорости, факта, че изобщо ги достига, а за капак и подържа, чувствайки се в колата като цяло стабилно. Двигателя е 1.25 16 в, на газ. Със 190 е на 6 к оборота и може да набира още, но повече просто не си позволявам с нея, защото започва да се усеща, че вече е нестабилна. до 180-185 се чувствам съвсем ок в купето. Иначе с този размер гуми, за зимни не съм имал проблем никога и дори производителя си ги дава като размер за зимни гуми на тази кола. Именно за това от самото начало изхвърлих галошите с които беше и купих точно този размер.

П.С: снимката е от скоро, с този размер зимни гуми и то карани на топло, вместо летни, и като цяло с него си карам непрестанно, целогодишно, зимни гуми само, и с постоянни, такива скорости и на топло и студено и на мокъра и на гореща пътна настилка... ->
" Само слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса!!! "

Потребителски аватар
LORDA83
потребител
потребител
Мнения: 387
Регистриран: 24 окт 2013, 22:41
Модел на автомобила: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.
Ford - Fiesta IV, Ghia (Mk4-Mk5) - 1.25 i 16V (75 Hp), 1999 г.
Renault - Megane Grandtour II - 1.9 dCi (120 Hp), 6 скорости, 2004 г.
Местоположение: Пловдив
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Относно марка гуми ZEETEX...

Мнение от LORDA83 » 09 яну 2018, 18:32

Ето и клип, може да погледнеш ->

https://www.facebook.com/maryan.bg/vide ... 917137631/

Щом си позволявам да карам с постоянна такава скорост, държейки волана с 2 пръста на едната ръка, а с другата държейки телефона и шарейки на всякъде с него..., а след това чоплейки във ФБ, качвайки клипа и пишейки, докато продължавам да шофирам така... значи всичко е ок и нямам притеснения по отношение на стабилността, или каквото и да е друго като усещане в купето... И повярвай ми... преценката ми е доста адекватна и обоснована. Определено не съм от типа шофьори, дето се изхвърлят за келешлък и не знаят какво правят зад волана.
" Само слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса!!! "

ivo_63
Потребител
Потребител
Мнения: 1260
Регистриран: 07 авг 2007, 10:35
Модел на автомобила: ford mondeo MK1 1.8 TD ex
ford focus 2 1.6 tdci 2007
Местоположение: ruse
Status: Извън линия

Re: Относно марка гуми ZEETEX...

Мнение от ivo_63 » 09 яну 2018, 19:05

Толкова си кух , че чак се хвалиш с простотията си. Почвам да подозирам , че или дразниш потребителите нарочно или имаш психични проблеми. Рано или късно ще се размажеш , дано не повлечеш невинни хора след себе си.

Потребителски аватар
LORDA83
потребител
потребител
Мнения: 387
Регистриран: 24 окт 2013, 22:41
Модел на автомобила: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.
Ford - Fiesta IV, Ghia (Mk4-Mk5) - 1.25 i 16V (75 Hp), 1999 г.
Renault - Megane Grandtour II - 1.9 dCi (120 Hp), 6 скорости, 2004 г.
Местоположение: Пловдив
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Относно марка гуми ZEETEX...

Мнение от LORDA83 » 09 яну 2018, 20:02

ivo_63 написа:
09 яну 2018, 19:05
Толкова си кух , че чак се хвалиш с простотията си. Почвам да подозирам , че или дразниш потребителите нарочно или имаш психични проблеми. Рано или късно ще се размажеш , дано не повлечеш невинни хора след себе си.
Всичко и всеки според личните си разбирания, възможности и умения Иво! ;) Това, че някой прави нещата по различен от масата начин... нито го прави кух, нито психично болен, а факта, че някой се дразни... определено не е мой проблем, нито пък, че ми е цел! Кратко, ясно и точно! Фактите са такива, каквито са и в конкретния случай само аз мога да ги нарека с правилните им имена и по възможно най-адекватния начин! Говорим все за мои работи, не усещаш ли, че започваш да приказваш глупости и да категоризираш хора и неща, без изобщо това за което става дума да е твое и да си с него в час повече от мен самия?! Стегнете се малко всичките вече и осъзнайте, че всеки е индивидуален и изобщо не е ОК да му реагирате остро, или да си позволявате да го съдите за каквото и да е. Малко е дразнещо... даже доста повече и при това обосновано за разлика от другото, псевдо и измислено дразнение за което ти си писал по-горе.

П.С: " невинните " не ги мисли. Такива няма на тоя свят! И, ако от това ще ти олекне... мисля ги повече от теб самия и съм по-отговорен към тях като цяло от масата тук, мислеща си, че се съобразява уж с тях. Всичко, което го правя е когато съм сам и дори тогава с ясна преценка, трезва, адекватна мисъл и по възможно най-безопасния начин, колкото и странно и несвързано да ти звучи на теб самия! За което всъщност ми е все тая... ама нали искаш да се дразниш и ми пишеш глупости... та в този ред на мисли да ти върна жеста както подобава. Лека вечер! ;)
" Само слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса!!! "

Потребителски аватар
Ghost_Rider
потребител
потребител
Мнения: 228
Регистриран: 02 мар 2008, 14:59
Модел на автомобила: escort '95 1.8 16v
Status: Извън линия

Re: Относно марка гуми ZEETEX...

Мнение от Ghost_Rider » 09 яну 2018, 22:11

Като си правил снимката,колата да не е била повдигната на крик?

Заключена

Върни се в “ХОДОВА ЧАСТ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта