Нулиране на дневния пробег - фокус МК 1.5

Акумулатор. Алтернатор. Стартер. Запалителна система. Осветление и сигнализация.
F Focus
потребител
потребител
Мнения: 1189
Регистриран: 25 сеп 2020, 17:56
Модел на автомобила: Форд Фокус 1.8 бензин 125к.с., 2006г.
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Нулиране на дневния пробег - фокус МК 1.5

Мнение от F Focus » 26 яну 2022, 19:16

Грешиш-всичко е съвсем закономерно-каквото ти писах на ЛС това и стана, нали?
Що никой не слуша старите хора...? :(
Едно време не са ги трепали, за да има кой да дава акъл, а сега удължават максимално годините за пенсия, белким не доживеят! :evil:
Много автомати-слаби резултати!

Потребителски аватар
newworld
потребител
потребител
Мнения: 118
Регистриран: 26 юни 2011, 14:38
Модел на автомобила: focus mk1.5 tddi
Status: Извън линия

Re: Нулиране на дневния пробег - фокус МК 1.5

Мнение от newworld » 14 фев 2022, 11:06

Считам темата за приключена, благодарение на колегата F Focus! Оказа се безпогрешен - при повторен оглед на спойките забелязах много леки пукнатини на някои места. С невъоръжено око почти не се забелязват. Презапоих всички на екрана и бутона за ресет и вече две седмици се радвам на работещо табло.
smileys-car-driving

F Focus
потребител
потребител
Мнения: 1189
Регистриран: 25 сеп 2020, 17:56
Модел на автомобила: Форд Фокус 1.8 бензин 125к.с., 2006г.
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Нулиране на дневния пробег - фокус МК 1.5

Мнение от F Focus » 14 фев 2022, 11:13

Радвам се, че съм ти бил полезен!
Много автомати-слаби резултати!

Потребителски аватар
ivchotr
потребител
потребител
Мнения: 822
Регистриран: 31 окт 2015, 13:40
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Нулиране на дневния пробег - фокус МК 1.5

Мнение от ivchotr » 28 апр 2022, 10:02

А ако ФФокуса беше дал полезните съвети в темата, вместо да си гукат като влюбени гълъбчета на лични съобщения, цялото това писане щеше да е по-полезно за всички. Така поне смятам, де. Руснаците май не помагат чрез лични съобщения ;):
Знам всички вицове за Форд :D

F Focus
потребител
потребител
Мнения: 1189
Регистриран: 25 сеп 2020, 17:56
Модел на автомобила: Форд Фокус 1.8 бензин 125к.с., 2006г.
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Нулиране на дневния пробег - фокус МК 1.5

Мнение от F Focus » 28 апр 2022, 11:11

Аз, като давам публично съвети задължително ще се намерят неколцина да спорят, да оспорват, да обиждат, да твърдят, че гледам да затапя всяка тема, въпреки, че един го прави непрекъснато(сещаш ли се кой, или да кажа името ти? :lol: :lol: ).
Затова вече казвам веднъж, и ако питащият прояви интерес предпочитам да продължа с подробности на ЛС, преди да са се появили критикарите, катио теб,за да да избегна неприятни емоции! :wink:
За много неща съм казвал, че ги знам от личен опит, че съм ги правил, че има успех и т.н., ама не-не било вярно, не можело, не ставало, и какво ли още не! Айде-нема нужда да се хабя, нали така? :wink:
Сещам се за един, който по темата убеждаваше да се използва ВД-40 за всичко, с който започнах спор, ама оня не миряса, и чат-пат изпълзява от някоя дупка, за да се изходи тук по мой адрес, явно бъркайки външната си тоалетна с Форумът...та такива ми ти работи...

П.С. Не разбирам ти пък какво се възбуди в твой стил три месеца след решението на проблема... ?:wink: Аз се кротнах, а ти ме замести при това доста по-активно, агресивно, а и не толкова успешно! :lol:
За твое сведение руснаците помагат и чрез ЛС-стига да им пишеш! :lol:
И за Протокола-простотии, некомпетентост, заядливост, обида, и пр., съчетана с агревисност се наказва с Bann за месеци напред, та точно ти го имай предвид, шото се отнася точно за теб! :wink:
Дано вденеш какво ти казвам, ама надали-"цъфтиш" навсякъде без особенна полза, ама не вдяваш, и не се спираш! :evil: Скоро ще пусна тема как ни оценяват потребителите във Форумът. Как мислиш-какъв ще е резултатът...? :wink: :wink:
Много автомати-слаби резултати!

Потребителски аватар
ivchotr
потребител
потребител
Мнения: 822
Регистриран: 31 окт 2015, 13:40
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Нулиране на дневния пробег - фокус МК 1.5

Мнение от ivchotr » 28 апр 2022, 15:54

Ти па кога видя да съм се заяждал с теб за нещо? Или ме бъркаш с някого? Ама да ти кажа, че хич не ми дреме какви резултати ще покаже анкетата ти. Пиша във форума с идеята да съм полезен. Не търся нито признание, нито слава като теб. А пък ти вземи се ограмоти малко, че ти куца граматиката. Не за друго, ами написаното в мрежата стои дълго време видимо за всички и при твоята активност някой ще вземе да я заучи грешно.
Знам всички вицове за Форд :D

F Focus
потребител
потребител
Мнения: 1189
Регистриран: 25 сеп 2020, 17:56
Модел на автомобила: Форд Фокус 1.8 бензин 125к.с., 2006г.
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Нулиране на дневния пробег - фокус МК 1.5

Мнение от F Focus » 28 апр 2022, 16:29

Хората тук четат, разсъждяват и преценевят! Оставам на тях да изберат кой е по-полезен, а ти ме се виждаш много напрегнат-защо ли? :lol:
Много автомати-слаби резултати!

Отговори

Върни се в “ЕЛ. ИНСТАЛАЦИЯ и ОБОРУДВАНЕ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 23 госта