Прибор на алтернатор Фокус TDCI

Акумулатор. Алтернатор. Стартер. Запалителна система. Осветление и сигнализация.
Kiko123
потребител
потребител
Мнения: 59
Регистриран: 21 юни 2009, 18:21
Модел на автомобила: Ford Focus 2002 1.8 TDCI 115hp
Местоположение: Sofia
Status: Извън линия

Прибор на алтернатор Фокус TDCI

Мнение от Kiko123 » 14 дек 2009, 21:13

Както и писах в другата тема откриха някакъв проблем с прибора на алтернатора (реално наистина присвирваше нещо). Казаха ми, че цената в МП е 450 само на прибора и го нямало на други места (подлежи на проверка).

Та въпросът ми е имате ли представа, къде може да се намери алтернативен вариант на МП и какви са симптомите при подобен проблем, защото аз реално не отидох за това при тях и нямам някакви симптоми насочени в тази посоко.

Обясниха ми, че имало някаква гума (излята) и тя се късала в този прибор и не можело да се ремонтира.

Благодаря Ви колеги, направо се видях в чудо с тази кола и незнам какво да правя (идва ми да я хвърля в яз. Искър, запаля или заровя някъде).

Потребителски аватар
evg2
потребител
потребител
Мнения: 708
Регистриран: 06 сеп 2005, 10:33
Модел на автомобила: Mondeo-комби 2.0-136 PS-NGA.-GHiA-1993г.
Местоположение: Дряново+42° 58' 17.86", +25° 28' 15.07"
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Прибор на алтернатор Фокус TDCI

Мнение от evg2 » 14 дек 2009, 22:48

http://stilko.snimka.bg/other/dempferna ... 8.10907932" onclick="window.open(this.href);return false; , да не би да става въпрос за демпферна шайба, но стои на коляновия вал. Тя е с отлята гума по-средата и като се скъса се получава тоя при-свирващ звук.
Котките си имат поверие,ако негър им мине път....

Отговори

Върни се в “ЕЛ. ИНСТАЛАЦИЯ и ОБОРУДВАНЕ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта