лампа за пепелника

Акумулатор. Алтернатор. Стартер. Запалителна система. Осветление и сигнализация.
nikirs86
потребител
потребител
Мнения: 5
Регистриран: 15 яну 2010, 14:40
Модел на автомобила: Ford Fokus
Status: Извън линия

лампа за пепелника

Мнение от nikirs86 » 15 яну 2010, 16:25

Здравейте колеги,скоро станах собственик на форд фокус 1.6 16в.зетек 2001г,за сега сЪм доволен от разхода, возия и вЪрвенето.Скоро смених имах изгорели лампи на врЪтките на парното и запалката и ги смених обаче неЩо не виждам лампа да свети в пепелника,аз ли нямам или имат а моята е счупена? А и сЪЩо перката на радиатора ми_се пуска като запаля колата,дали е от датчика неЩо, не_сЪм гледал,благодаря предварително за помоща.

Потребителски аватар
gazetto
потребител
потребител
Мнения: 700
Регистриран: 20 фев 2008, 19:38
Модел на автомобила: Ford Mondeo 1997 TDI Endura de 90hp
ЕН7077АН......и разни временни бегачки :)
Местоположение: с.Опанец - Плевен
Контакти:
Status: Извън линия

Re: лампа за пепелника

Мнение от gazetto » 16 яну 2010, 00:20

И моята се пускаше, наръсих всички букси с ВД40 и се оправи.Може и да някое реле.На моята(само че Мондео) Намерих 3 релета дет все пускат перката.Незнам кое за какъв режим е.Успех
Изображение

nikirs86
потребител
потребител
Мнения: 5
Регистриран: 15 яну 2010, 14:40
Модел на автомобила: Ford Fokus
Status: Извън линия

Re: лампа за пепелника

Мнение от nikirs86 » 16 яну 2010, 22:06

Мерси, колега за помоща. Перката се оправи, а за пепелника някакво инфо имаш ли?

joroia
потребител
потребител
Мнения: 16
Регистриран: 09 май 2011, 14:32
Модел на автомобила: форд фокус комби 1,6 16V, Z 1999г.
Местоположение: гр. Бургас
Status: Извън линия

Re: лампа за пепелника

Мнение от joroia » 04 дек 2011, 11:05

nikirs86 написа:Здравейте колеги,скоро станах собственик на форд фокус 1.6 16в.зетек 2001г,за сега сЪм доволен от разхода, возия и вЪрвенето.Скоро смених имах изгорели лампи на врЪтките на парното и запалката и ги смених обаче неЩо не виждам лампа да свети в пепелника,аз ли нямам или имат а моята е счупена? А и сЪЩо перката на радиатора ми_се пуска като запаля колата,дали е от датчика неЩо, не_сЪм гледал,благодаря предварително за помоща.
колега може ли малко помощ? И на мене са ми за смяна лампите на запалката и парното, ама незнам как да стигна до тях. Как свали тая пластмаса дето са на нея копчетата? и всъщност трябва ли да я свалям?

Отговори

Върни се в “ЕЛ. ИНСТАЛАЦИЯ и ОБОРУДВАНЕ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта