Проблем С Инсталацията!

Акумулатор. Алтернатор. Стартер. Запалителна система. Осветление и сигнализация.
Dashew
потребител
потребител
Мнения: 14
Регистриран: 20 ное 2011, 09:32
Модел на автомобила: Ford Mondeo 1.8TDI 1998g Enduro Dvigarel ! (Poruchkov Avtomobil)
Местоположение: Плевен
Status: Извън линия

Проблем С Инсталацията!

Мнение от Dashew » 20 ное 2011, 09:46

Здравейте! Новобранец съм в този форум и също така се радвам да се присаединя към вашия екип и редовните потребители . Да ви обясня за проблема . Колата ми е Форд Мондео 1998г. 1.8TDi (Поръчков) . Вчера Реших Да я измия външно и вътрешно всичко точно измих я изчистих я и след това свалих халогенните фарове да видя каква е причината за да не светят , свалих ги разглобих ги видях че крушките са здрави и ги сглобих. При Слагането им на бронята реших да прусна буксите със контакт.спрей защото бяха клеясали буксите . Оправих Всичко Запалих Колата вклиучих халогенните фарове и като излязох от купето да видя дали светят колата сама огасна . Таблото Няма ток кум него смисал такъв не иска да завърти стартера не иска да фкючи чистачките да пусне къси дълги . Иначе плафоните алармата работят Касетофона В Колата и той работи . Не знам какво се случи с този автомобил. Ще Ви бъда Много благодарен ако дадете някакви мнение ! Благодаря Предварително , и Се радвам че станах част от вашият Форум!

Потребителски аватар
OgiDogi
потребител
потребител
Мнения: 2043
Регистриран: 01 фев 2009, 00:09
Модел на автомобила: Orion 1.6DL '83 -> Mondeo 1.8TDi '97 с газ
Местоположение: Сливен
Status: Извън линия

Re: Проблем С Инсталацията!

Мнение от OgiDogi » 20 ное 2011, 10:17

Dashew написа:Здравейте! Новобранец съм в този форум и също така се радвам да се присаединя към вашия екип и редовните потребители . Да ви обясня за проблема . Колата ми е Форд Мондео 1998г. 1.8TDi (Поръчков) . Вчера Реших Да я измия външно и вътрешно всичко точно измих я изчистих я и след това свалих халогенните фарове да видя каква е причината за да не светят , свалих ги разглобих ги видях че крушките са здрави и ги сглобих. При Слагането им на бронята реших да прусна буксите със контакт.спрей защото бяха клеясали буксите . Оправих Всичко Запалих Колата вклиучих халогенните фарове и като излязох от купето да видя дали светят колата сама огасна . Таблото Няма ток кум него смисал такъв не иска да завърти стартера не иска да фкючи чистачките да пусне къси дълги . Иначе плафоните алармата работят Касетофона В Колата и той работи . Не знам какво се случи с този автомобил. Ще Ви бъда Много благодарен ако дадете някакви мнение ! Благодаря Предварително , и Се радвам че станах част от вашият Форум!
Провери си предпазителите, възможно е халогените да не са били вързани към собствен предпазител, а към някой жизненоважен и да са го опукали (най-вече онези по-големите, като кубчета). Възможно е и да са проблемни и затова да са били изключени.
Изображение
Ford не боледува - направо умира... примерно след 25 години. :D
ДЕ-РУСИФИКАЦИЯ

Dashew
потребител
потребител
Мнения: 14
Регистриран: 20 ное 2011, 09:32
Модел на автомобила: Ford Mondeo 1.8TDI 1998g Enduro Dvigarel ! (Poruchkov Avtomobil)
Местоположение: Плевен
Status: Извън линия

Re: Проблем С Инсталацията!

Мнение от Dashew » 20 ное 2011, 11:20

Благодаря това е проблемът . Пробвах купих си нов комплект от тези предпазители. смених го но халогенните фарове ми дават на късо някаде смисал като смених изгореля предпазител с нов пробвах да включа халогените и като ги включих пак се прекъсна връзката , И Стигнах до извода че халогените ми като ги включа дават някаде на късо трябва да проверя кабелите ! Благодаря за Съвета! :) И Извинявайте Ако Има Нещо!

Отговори

Върни се в “ЕЛ. ИНСТАЛАЦИЯ и ОБОРУДВАНЕ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 38 госта