Празни букси и гнезда за релета за какво ли са ?

Акумулатор. Алтернатор. Стартер. Запалителна система. Осветление и сигнализация.
Потребителски аватар
bikercho
потребител
потребител
Мнения: 245
Регистриран: 06 авг 2009, 22:04
Модел на автомобила: Ford Mondeo MK2 2.0 sedan Ghia,
Ford Mondeo MK1 2.0 sedan Ghia
Status: Извън линия

Празни букси и гнезда за релета за какво ли са ?

Мнение от bikercho » 12 фев 2012, 09:58

Здравейте колеги със Мондео Мк2 съм Джиа изпълнение и много ми е чудно за какво ли са тези две букси едната която е до казанчето за антифриза си мисля да не е за тракшан но ако някой знае за какво точно са ще съм му благодарен и това гнездо което сочи надолу и това синйото които са празни и може да им се сложат релета ако някои знае за какво да пише благодарности :) ето и снимки http://bikercho.snimka.bg/automobiles/tasove.622453" onclick="window.open(this.href);return false;

Потребителски аватар
OgiDogi
потребител
потребител
Мнения: 2043
Регистриран: 01 фев 2009, 00:09
Модел на автомобила: Orion 1.6DL '83 -> Mondeo 1.8TDi '97 с газ
Местоположение: Сливен
Status: Извън линия

Re: Празни букси и гнезда за релета за какво ли са ?

Мнение от OgiDogi » 12 фев 2012, 11:12

bikercho написа:Здравейте колеги със Мондео Мк2 съм Джиа изпълнение и много ми е чудно за какво ли са тези две букси едната която е до казанчето за антифриза си мисля да не е за тракшан но ако някой знае за какво точно са ще съм му благодарен и това гнездо което сочи надолу и това синйото които са празни и може да им се сложат релета ако някои знае за какво да пише благодарности :) ето и снимки http://bikercho.snimka.bg/automobiles/tasove.622453" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
Това, до казанчето на антифриза, е за външен термодатчик, ако имаш трип компютър.
Изображение
Ford не боледува - направо умира... примерно след 25 години. :D
ДЕ-РУСИФИКАЦИЯ

Потребителски аватар
bikercho
потребител
потребител
Мнения: 245
Регистриран: 06 авг 2009, 22:04
Модел на автомобила: Ford Mondeo MK2 2.0 sedan Ghia,
Ford Mondeo MK1 2.0 sedan Ghia
Status: Извън линия

Re: Празни букси и гнезда за релета за какво ли са ?

Мнение от bikercho » 12 фев 2012, 11:21

Имам трип компутар ама си имам външен термо датчик показва си ми на трипа температурата отвън да не би да е за нещо друго

Отговори

Върни се в “ЕЛ. ИНСТАЛАЦИЯ и ОБОРУДВАНЕ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта