Не ми гасне плафона
Публикувано: 21 дек 2013, 12:13
Не ми гасне плафона, даже и като е на "12 секунди". Някое реле ли сдало багажа и къде да го търся?
КЛУБ ФОРД БЪЛГАРИЯ. Резултат от обединяването на ford.co.nr/forum и clubford.org/forum
https://clubford.org/forum/
По-правилното е "така че, проблемът е в бутончетата на вратите" и по-точно - на шофьорската, като най-използвана. Заключващият механизъм си е издълбал канал в пластмасата на ключето и вече не го натиска достатъчно. Или сменяш или като мен го обличаш с ламаринка, изрязана от кен-че Coca Cola/Vibes/Firebird.keanu написа:Не, даже и като запали. Вчера по едно време изгасна и се зарадвах че се е оправило, но вечерта не загасна пак. Иначе зумера ми пиука, като изгася колата на фарове, така че едва ли е проблема в бутончетата на вратите.
Пробвах и ръчно да го държа това бутонче, но няма ефект. Как го правиш това с кена, че не схващам?OgiDogi написа:По-правилното е "така че, проблемът е в бутончетата на вратите" и по-точно - на шофьорската, като най-използвана. Заключващият механизъм си е издълбал канал в пластмасата на ключето и вече не го натиска достатъчно. Или сменяш или като мен го обличаш с ламаринка, изрязана от кен-че Coca Cola/Vibes/Firebird.keanu написа:Не, даже и като запали. Вчера по едно време изгасна и се зарадвах че се е оправило, но вечерта не загасна пак. Иначе зумера ми пиука, като изгася колата на фарове, така че едва ли е проблема в бутончетата на вратите.
Винаги има варианти да не е шофьорската врата или микроключето да е сдало тотално багажаkeanu написа:Пробвах и ръчно да го държа това бутонче, но няма ефект. Как го правиш това с кена, че не схващам?OgiDogi написа:По-правилното е "така че, проблемът е в бутончетата на вратите" и по-точно - на шофьорската, като най-използвана. Заключващият механизъм си е издълбал канал в пластмасата на ключето и вече не го натиска достатъчно. Или сменяш или като мен го обличаш с ламаринка, изрязана от кен-че Coca Cola/Vibes/Firebird.keanu написа:Не, даже и като запали. Вчера по едно време изгасна и се зарадвах че се е оправило, но вечерта не загасна пак. Иначе зумера ми пиука, като изгася колата на фарове, така че едва ли е проблема в бутончетата на вратите.