ГОЛЯМ ПРОГЛЕМ с заклучването на Ford Tourneo Connect S

Акумулатор. Алтернатор. Стартер. Запалителна система. Осветление и сигнализация.
KewwoBG
потребител
потребител
Мнения: 1
Регистриран: 25 юни 2014, 05:37
Модел на автомобила: ford tourneo connect s
Status: Извън линия

ГОЛЯМ ПРОГЛЕМ с заклучването на Ford Tourneo Connect S

Мнение от KewwoBG » 25 юни 2014, 05:47

Здравейте хора имам един голям проглем. Значи Форда ми от MOTO-PFOE пройзвоцтвото му е май турско 2006г. като го взехме беше на съвсем малки км. И така по темата. Значи имам 1 ключ с дистанционо за заключване за аларма и за отключане. Преди като го взехме и го заключим и пусним аларма се бъгваше и пещеше. Така с времето спряхме да пускаме аларма само го заключаме. Но наскоро ми се наложи само ключа да е в мен без дистанционото за заклучване. И аз така си излизах вечерта и отключвах го заключвах го и когато излязахо да закарам мой приятели нали отклкючвам и почна яко пищене нещеше и да спира. Изнервих се и отворих капака и откачи едната клема на акумолатора. С приятелите ми се мъчихме какво ли не търсихме в интернет как да спрем тая аларма, откачахме бушони, релета кабели квото прочета в нета с надеждата да не пищи. Някой знай ли как мога да спра тая аларма и свободно да си движа само с ключ а като ми донесат дистанционото за заключване да пусна пак алармата. Благодаря предварително !!! Когато се натисни едното копче за заклучване на дистанционото се заклучва а при втория път като го натисним си пуска аларма защита а с другото копче се отключва :) Надявам се някой да ми помогне !

Отговори

Върни се в “ЕЛ. ИНСТАЛАЦИЯ и ОБОРУДВАНЕ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта