Панелче за 500 rds e-o-n

Отговори
triggerhippie
потребител
потребител
Мнения: 2
Регистриран: 28 юли 2006, 12:25
Модел на автомобила: ford focus
Status: Извън линия

Панелче за 500 rds e-o-n

Мнение от triggerhippie » 28 юли 2006, 12:27

Някой има ли идея от къде да и намеря такова "на промоция" щото от МотоПфое ми искат 210 кинта за ново.

Поздрави!

Потребителски аватар
paci
Модератор
Модератор
Мнения: 7883
Регистриран: 18 яну 2005, 07:52
Модел на автомобила: Fiesta MK4 Zetec-S 1.4 16V 90 коня
Местоположение: Плевен
Status: Извън линия

Re: Панелче за 500 rds e-o-n

Мнение от paci » 28 юли 2006, 17:55

triggerhippie написа:Някой има ли идея от къде да и намеря такова "на промоция" щото от МотоПфое ми искат 210 кинта за ново.

Поздрави!
Според мен е нормално.
Аз миналата седмица 1 ден бях без панел и бях убеден, че съм го изгубил. Нагласих се за МП и цифрата над 100 пари.
НО !!!
Имам документи на CD-то !!!

Ако това CD бъде отмъкнато панелчето ще го разтопя до последната молекула.
Щото ти избега CD-то и по панела дириш и изгори друг. Но има вероятност да си купиш отново твоето. Или "нахраниш" някой наркоман с 5-10 лв. и вземеш CD без панел и после си дириш панел.
Не бих завъртял колелото. Или няма да има повече музика в тази кола или ще си взема друго с панел и документи.

triggerhippie
потребител
потребител
Мнения: 2
Регистриран: 28 юли 2006, 12:25
Модел на автомобила: ford focus
Status: Извън линия

Re: Панелче за 500 rds e-o-n

Мнение от triggerhippie » 28 юли 2006, 20:08

Много разсъждения, малко инфо. Не е задължително да е крадено панелчето. Убеден съм че китайчетата правят aftermarket такива. Та някой да е виждал да се продават подобни?

Мерсаж!
paci написа:
triggerhippie написа:Някой има ли идея от къде да и намеря такова "на промоция" щото от МотоПфое ми искат 210 кинта за ново.

Поздрави!
Според мен е нормално.
Аз миналата седмица 1 ден бях без панел и бях убеден, че съм го изгубил. Нагласих се за МП и цифрата над 100 пари.
НО !!!
Имам документи на CD-то !!!

Ако това CD бъде отмъкнато панелчето ще го разтопя до последната молекула.
Щото ти избега CD-то и по панела дириш и изгори друг. Но има вероятност да си купиш отново твоето. Или "нахраниш" някой наркоман с 5-10 лв. и вземеш CD без панел и после си дириш панел.
Не бих завъртял колелото. Или няма да има повече музика в тази кола или ще си взема друго с панел и документи.

Потребителски аватар
paci
Модератор
Модератор
Мнения: 7883
Регистриран: 18 яну 2005, 07:52
Модел на автомобила: Fiesta MK4 Zetec-S 1.4 16V 90 коня
Местоположение: Плевен
Status: Извън линия

Re: Панелче за 500 rds e-o-n

Мнение от paci » 28 юли 2006, 22:23

triggerhippie написа:Мерсаж!
Много съжалявам ако съм и развалил готиния ден и прекрасното настроение. Не съм имал такова намерение.
От друга страна производството на това панелче едва ли струва 210 лв. И ако с такава цел обезмислянето на кражбата без панел е такава цената според мен е прекалено. Като представиш документите би трябвало да е достатъчно доказателство, че не е крадено и да го купиш на реалната му стойност която съм сигурен, че не е 210 лв.
Успех все пак ! :wink:

Отговори

Върни се в “Аудио и мултимедия”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 83 госта