Страница 1 от 1
Проблем с мотора
Публикувано: 24 дек 2015, 15:11
от cytheria
Здравейте колеги,имам следното питане.Колата ми е Фокус 2.0 бензин, 145 коня,2005 година.Като и дам газ в ниските обороти я няма никаква,чак като влезе в 4000-4500 оборота почва да върви.Също така като я изключа от скорост,стрелката на оборотите почва да трепери.Много ще съм благодарен ако някой даде съвет от какво може да е.
Re: Проблем с мотора
Публикувано: 24 дек 2015, 22:55
от ЯЛТА
Ето го "доктора"-
http://clubford.org/forum/viewtopic.php ... 71#p470686
Обаждаш му се след празниците, и ще полети............Фокуса ти.
Re: Проблем с мотора
Публикувано: 26 дек 2015, 09:25
от peigera
Подкрепям колегата, познавам го лично и е съвестен майстор.
Иначе като препоръка най често проблемът е в запалителна система. Но ако тръгнеш да сменяш без точна диагностика ще излезе цифра. Цените и на трите неща варират от 70 до над 100лв. за брой. Така, че е по добре да е закараш за да не ти излезе златна.
Re: Проблем с мотора
Публикувано: 27 дек 2015, 13:36
от cytheria
Майстора има ли програма за диагностика?
Re: Проблем с мотора
Публикувано: 27 дек 2015, 16:02
от ЯЛТА
cytheria написа:Майстора има ли програма за диагностика?
Еми той ремонтира коли още от времето, когато нямаше никакви уреди за диагностика, пък ти какво търсиш не знам. Води я в Мото Пфое,- там имат всякакви уреди за диагностика.