Форд канект гасне в движение

Двигател. Съединител. Скоростна кутия. Главно предаване и диференциал. Мазилна уредба. Изпускателна система.
koevnikolai
потребител
потребител
Мнения: 4
Регистриран: 24 яну 2019, 19:19
Местоположение: Варна
Status: Извън линия

Форд канект гасне в движение

Мнение от koevnikolai » 27 яну 2019, 18:10

Преглед: Форд канект гасне в движение
Здравейте имам канект от четери години ,декенври месец го вкарах в бокса защото почна да гасне в движение и ми светва лампата на подгряващите свещи.Смениха ми горивния филтър и свещи казаха ми че и четирите свещи са били изгорели и горивния филтър бил задръстен.Всичко ок за един месец започна отново да гесне в движение и започна да пали трудно,пак на майстор и незнам много лавират стойностите на всичко имал съм проблем с динамото първо трябва този проблем да се отстрани и тогава да видят стойностите ,динамото показва стойности над 15 -15,5V едно че пали трудно второ че и двигателя тресеше след като се разкачи динамото двигателя се нормализира но работи малко и гасне

Roninn
потребител
потребител
Мнения: 187
Регистриран: 08 юли 2017, 22:07
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Re: Форд канект гасне в движение

Мнение от Roninn » 28 яну 2019, 17:49

По това което си написал,разбирам че кънекта е до 2006 г.и толкоз.

Та какво искаш да питаш?

koevnikolai
потребител
потребител
Мнения: 4
Регистриран: 24 яну 2019, 19:19
Местоположение: Варна
Status: Извън линия

Re: Форд канект гасне в движение

Мнение от koevnikolai » 29 яну 2019, 21:37

И аз вече незнам след смяна на ангренажен ремак свещи и горивен филтър колата работеше има няма един месец въртеше малко повече за да запали но палеше .Сега даже и не ще да пали сутрин когато е студена но след като е запаля със спрей и загрее пали макар и трудно но пали.Питам се дали може да има въздух в маркучите или не са центровали ангренажа като са го слагали майсторите незнам какво да мисля и правя .Преди да е вкарам в бокса ми светна лампата на подгрява и гасне в движение въртя пак паля и продалжавам ,отидох на майстор свещите бяха изгорели и четерите и задрастен филтър горивен .Всичко сменихме и масло сменено .И след един месец започна проблема и ми изписва грешка Р0251 и Р1211 ПОМАГАЙТЕ МОЛЯ.

koevnikolai
потребител
потребител
Мнения: 4
Регистриран: 24 яну 2019, 19:19
Местоположение: Варна
Status: Извън линия

Re: Форд канект гасне в движение

Мнение от koevnikolai » 29 яну 2019, 21:39

Динамото вече е оправено показва 14.6v

Roninn
потребител
потребител
Мнения: 187
Регистриран: 08 юли 2017, 22:07
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Re: Форд канект гасне в движение

Мнение от Roninn » 29 яну 2019, 22:29

Колега ти сигурно се майтапиш.Бърза справка в нета показва ниско ниво в рейла.Причината може да е въздух,дюзи помпа и без първото,почваш от 1000 лв.

Без година и мотор ,Делфи или Сименс толкова помощ

koevnikolai
потребител
потребител
Мнения: 4
Регистриран: 24 яну 2019, 19:19
Местоположение: Варна
Status: Извън линия

Re: Форд канект гасне в движение

Мнение от koevnikolai » 29 яну 2019, 22:44

Ок благодаря все пак

Отговори

Върни се в “ДВИГАТЕЛ И ТРАНСМИСИЯ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 68 госта