Национален Тунинг Фест 2008

... но може да са полезни
Отговори
aimless
потребител
потребител
Мнения: 1
Регистриран: 13 мар 2008, 16:22
Модел на автомобила: Toyota Avensis
Status: Извън линия

Национален Тунинг Фест 2008

Мнение от aimless » 22 юни 2008, 00:22

Здравейте,
Казвам се Павел Григоров. Работя за списание MAXI tuning и помагам с координацията на Нацинален Тунинг Фест 2008, който ще се проведе на 28 и 29 юни (събота и неделя) на писта „Дракон”, Калояново.
В тази тема искам да поканя всички от този форум да дойдат на място и да се забавляват, както и да дам малко допълнителна информация за събитието.
Сайта на фестивала е ntf.maxituning.bg. Там можете да прочетете повече, както и да намерите координатите (моите и на организаорите), на които можете да ни безпокоите по всякакви въпроси. Освен това в последния, 6-ти брой на списание MAXI tuning ще можете да прочетете и интервю с един от организаторите, а именно Климент Шопов от КАМ Моторс Дизайн, в което той говори за Феста и състезанията в него.
Също така искам да кажа, че ще се радваме да има не само организирани посещения, но и представяния на всички форуми с насоченост близка до тунинга. Това в никакъв случай няма да бъде комерсиално! Просто искаме да дадем възможност на всички, които полагат усилия в тази посока, така че ако искате изложбена площ или да представите няколко от най-добрите автомобили от вашия клуб – просто се свържете с нас и ще го уредим.
Ако пък искате да посетите феста със собствения си автомобил и той е сериозно променен изпратете заявка за участие на ntf@maxituning.bg, за да бъдете освободени не само от входна такса за автомобила от 10лв., но и от входен билет. Входа за автомобили на участници е отворен до 10:00 ч. На 28- юни (събота). По време на часовете отворени за публика на изложението няма да се допуска движение на автомобилите на участниците.
Предварително искам да се извиня, че верояно няма да съм активен в темата, тъй като съм пуснал подобни съобщения в не по-малко от 30 форума, а и съм много зает с организацията на събитието. Ще оценя много всякаква подкрепа и предложения по телефон и имейл, както и ще съм много благодарен на модераторите ако отделят темата, като важна.

Очакваме ви ;)

Потребителски аватар
Set
потребител
потребител
Мнения: 397
Регистриран: 23 сеп 2005, 23:36
Модел на автомобила: Scorpio 2.0 GE '85
Местоположение: Пловдив
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Национален Тунинг Фест 2008

Мнение от Set » 23 юни 2008, 14:20

Аз ще съм там! Ще участвам в ЕММА феста! Тази година се надявам на по-добро представяне!
Густо майна Филибето, пред тримона п...и фраш...

Таралежа е птица упорита!?!
Не го ли ритнеш, не излита !!!

Не всичко, което има две бузи е лице...

Потребителски аватар
Maikal
потребител
потребител
Мнения: 660
Регистриран: 12 май 2007, 16:36
Модел на автомобила:  
Ford Focus 1.0 EcoBoost 125hp 2015 ;)
Ford Focus 1.6 TDCi 90hp 2008 ;)
Ford Mondeo 2.0 TDCi 115hp 2004
Ford Mondeo 1.6 16V Zetec 90hp 2000
Местоположение: Велико Търново / Варна
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Национален Тунинг Фест 2008

Мнение от Maikal » 24 юни 2008, 10:39

Ето и клипа от рекламата : цък

Потребителски аватар
Mr.Scorpion
потребител
потребител
Мнения: 265
Регистриран: 05 фев 2006, 23:13
Модел на автомобила: Ford Scorpio 2.0 Ghia
Местоположение: Сливен
Status: Извън линия

Re: Национален Тунинг Фест 2008

Мнение от Mr.Scorpion » 26 юни 2008, 22:59

И аз ще съм там 100% поне в Неделя.
Колега ако искаш дай някъв GSM ако имаш малко време да се видим.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
CEC0087
Потребител
Потребител
Мнения: 660
Регистриран: 14 юли 2006, 21:44
Модел на автомобила: Ford Focus mk2 06
Ford Orion 1.4 92
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Re: Национален Тунинг Фест 2008

Мнение от CEC0087 » 26 юни 2008, 23:32

и пловдивската група ще сме там ще се видим :D :D :D

Отговори

Върни се в “Архив - теми, които не са актуални”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 16 госта