Национален Форд Фест 2009 - 25-26 Април 2009

Фордовки, скари, бири, манaстири и малко offroad.
Потребителски аватар
DigiPro
потребител
потребител
Мнения: 4336
Регистриран: 08 фев 2005, 23:15
Модел на автомобила: служебен C-Max 1,0 EcoBoost
ex служебен B-Max 1,0 EcoBoost
ex служебен Fusion 1,4 Duratec 16V.
ex Fiesta Si 1,6 16V MK3,5
ex Fiesta 1,1i MK3
Местоположение: Велико Търново
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Национален Форд Фест 2009 - 25-26 Април 2009

Мнение от DigiPro » 11 май 2009, 20:52

nitrowalk написа:НИКОЙ С НИКОЙ НЕ СЕ Е КАРАЛ , изказвахме мнения който са верни и не се харесват ,никой не е упрекнал органицацията на феста,а само това че за 12 000 + регистрирани души , имаше 40 коли!!!Недопустимо за такъв голям автомобилен форум.
Ами колега никой не можем да задължим или да накараме да дойде насила. Лично аз успях да дойда само в неделята и то с колата на друг колега. Искаше ми се да дойда още от петък вечер, но жена ми е бременна в 5-я месец и нито мога да я оставя сама за 2 нощи, нито пък да я лашкам по завоите на Шипка, нито да виси на дъжда и вятъра покрай пистата.

Потребителски аватар
doomhammer
потребител
потребител
Мнения: 34
Регистриран: 24 мар 2009, 21:22
Модел на автомобила: мондео 98 2.5i duratec v6 24v Ghia
Местоположение: стара загора
Status: Извън линия

Re: Национален Форд Фест 2009 - 25-26 Април 2009

Мнение от doomhammer » 11 май 2009, 21:57

мдам стана повече от ясно че този форум хич не е форум. Мили момченца клубни членове и всякакви такива други членове хората имат различно мнение от вас и ако ще триете всяко такова направо може да си затривате перфектния сайт!!! честно казано мене ме боли нокътчето на малкия пръст какво сте вършили с нашата малка и мижава темица за стара загора; напук продължаваме да се събираме все повече хора на нашите сбирки и духът да е все така приятелски и задружен. Затова дружно можете да се хванете за големите пръсти на краката за да ви теглим по един...... крак в задника и да престанете да ни занимавате с глупости. :P :P :P :P :P
Въпреки вас клуб форд стара загора ще продължи да същесвува и да просперира, докато се състои от амбициозни млади хора. Затова с ръка на сърцето мога да ви тегля една дружна майна. Който се иска да обмени знания и опит, и наистина си е фордаджия по душа може да заповяда. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
НА КОЙТО НЕ МУ ХАРЕСВА ДА ХОДИ ДА СЕ Е...

Потребителски аватар
la4o
потребител
потребител
Мнения: 2269
Регистриран: 19 яну 2005, 10:59
Модел на автомобила: Mondeo '07 2.0 TDCi
Местоположение: София, център
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Национален Форд Фест 2009 - 25-26 Април 2009

Мнение от la4o » 11 май 2009, 22:16

така, току що говорих с Гео, за да обясня какво ме накара да изтрия темата!
Тя е изтрита във връзка с пост на Венелин. Изтриването и няма абсолютно никаква връзка със Форд Феста, споровете около него, отношението ми/ни към хората от Стара Загора и т.н.

Както знаете самия аз съм сериозно свързан със Стара Загора и ми е неприятно, че хора от там псуват по хора, които не познават!

Въпреки всичко което казахте за нас, аз ви поканих чрез Гео на срещата ни в Узана. Искрено ще се радвам да се видя с видя с някои от вас... наистина само с някои!

И за да видите, че сме широко скроени, няма да изтрия мненията ви... въпреки че ни теглите дружна майна... ;)

И премислете дали вие сами не искахте да страните от нас...

:)

Потребителски аватар
madboy
Администратор
Администратор
Мнения: 7254
Регистриран: 20 юли 2005, 09:59
Модел на автомобила: ex. Fiesta 1.1`86
Ford Ka I coupe
Ford Focus 2.0 mk1
You'll Never Walk Alone!
„Душевно болен, но духовно богат!“ "Морално дезоориентиран."
Местоположение: West Park, Blood green
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Национален Форд Фест 2009 - 25-26 Април 2009

Мнение от madboy » 11 май 2009, 22:19

doomhammer написа:мдам стана повече от ясно че този форум хич не е форум. Мили момченца клубни членове и всякакви такива други членове хората имат различно мнение от вас и ако ще триете всяко такова направо може да си затривате перфектния сайт!!! честно казано мене ме боли нокътчето на малкия пръст какво сте вършили с нашата малка и мижава темица за стара загора; напук продължаваме да се събираме все повече хора на нашите сбирки и духът да е все така приятелски и задружен. Затова дружно можете да се хванете за големите пръсти на краката за да ви теглим по един...... крак в задника и да престанете да ни занимавате с глупости. :P :P :P :P :P
Въпреки вас клуб форд стара загора ще продължи да същесвува и да просперира, докато се състои от амбициозни млади хора. Затова с ръка на сърцето мога да ви тегля една дружна майна. Който се иска да обмени знания и опит, и наистина си е фордаджия по душа може да заповяда. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Сайта си е добре, даже е перфектен. Момченцата се виждат отдалеч. Сайта и форума няма как да се затрият, заради някой си, даже самата мисъл е смешна.
Относно темата за сбирки на потребители от Стара Загора, всеки може да види какво пише там, особено последните постове. Темата е тук: http://www.clubford.org/forum/viewtopic ... &start=620" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;, постовете там нямат нищо общо със Сдружение "Клуб Форд България".
Изображение Фен на служителите на OMV "Белозем"
Мръсните усти на завистниците са като кофи за боклук - вонящи и винаги отворени.
Парите свършват, глупостите не.

Потребителски аватар
The seven
потребител
потребител
Мнения: 1107
Регистриран: 16 яну 2005, 13:39
Модел на автомобила: Punto 75 1,2 MPI ELX '96
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Национален Форд Фест 2009 - 25-26 Април 2009

Мнение от The seven » 11 май 2009, 23:01

Тъй като някой се правят на ощипани, ще уточня поста заради който според мен е изтрита темата за сбирките в Стара Загора - http://www.clubford.org/forum/viewtopic ... 05#p217205" onclick="window.open(this.href);return false;.
Това няма нищо общо с темата за събора.

Ще ви напомня и общите правила с които сте се съгласили регистрирайки се в този форум и по точно "7. Уважавайте другите участници, за да Ви уважават и те."
Поздрави
Изображение

Заключена

Върни се в “СРЕЩИ НА КЛУБА”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта