Национален Форд Фест 2009 - 25-26 Април 2009

Фордовки, скари, бири, манaстири и малко offroad.
Потребителски аватар
BACHEV
потребител
потребител
Мнения: 172
Регистриран: 25 дек 2007, 15:26
Модел на автомобила: eskort 91g 1.3 Mondeo 2.0 Zetec. 16v Ghia 1997г.
Местоположение: pleven
Status: Извън линия

Re: Национален Форд Фест 2009 - 25-26 Април 2009

Мнение от BACHEV » 28 апр 2009, 17:55

Май ас бях единствения на сабора плевенчанин. _friends_

Потребителски аватар
mladen1984
потребител
потребител
Мнения: 1471
Регистриран: 14 апр 2006, 12:16
Модел на автомобила: ford scorpio 2.8i Ghia 204к.с.автоматик
ford scorpio 2.0i Ghia 136k.c. DOHC (1995)
ford scorpio 2.9i Ghia 210k.c. V6 (1995)cosworth
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Re: Национален Форд Фест 2009 - 25-26 Април 2009

Мнение от mladen1984 » 28 апр 2009, 19:53

за събора мога само да благодаря за хубавата организация на Христо(собственика на писта Дракон) !За мен събора бе хубаво организиран, а малкото присъствие си беше наша вина.Отдавам го на манталитета на българина.....За мен цена от 5лв. е просто символична и смешна.Но има хора и хора.Съжелявам че фордаджиите, които съставят една от най-големити автомобилни общности в България нямат необходимия интерес ......Надявам се че догодина ще поправим тази грешка(а защо не и по-рано) и ще се представим на ниво.Говорих с Христо и компания и съм сигурен в това..
Изображение

Потребителски аватар
cossy
потребител
потребител
Мнения: 4564
Регистриран: 22 яну 2005, 22:20
Модел на автомобила: Ескорт 1.6 -> 2.0 16V
Status: Извън линия

Re: Национален Форд Фест 2009 - 25-26 Април 2009

Мнение от cossy » 28 апр 2009, 20:21

mladen1984 написа:...
Аз пък мога да ти кажа, че Лъчо е този дето се блъска като луд. Той търси спонсорите, направи така, че да има награди и въпреки малкото интерес от фирмите накара и МП да докарат тест автомобили на които много хора се повозиха. Без него това събитие просто нямаше да се случи...
Изображение

DTM
потребител
потребител
Мнения: 1526
Регистриран: 05 мар 2006, 14:18
Модел на автомобила: *
Местоположение: Варна
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Национален Форд Фест 2009 - 25-26 Април 2009

Мнение от DTM » 28 апр 2009, 20:41

mladen1984 написа: за събора мога само да благодаря за хубавата организация на Христо(собственика на писта Дракон) !За мен събора бе хубаво организиран, а малкото присъствие си беше наша вина.Отдавам го на манталитета на българина.....За мен цена от 5лв. е просто символична и смешна.Но има хора и хора.Съжелявам че фордаджиите, които съставят една от най-големити автомобилни общности в България нямат необходимия интерес ......Надявам се че догодина ще поправим тази грешка(а защо не и по-рано) и ще се представим на ниво.Говорих с Христо и компания и съм сигурен в това..
Колега, ако беше запознат с поне малка част, от това което Лъчо направи и прави вече няколко години щеше да разбереш, че въпросния Христо поставя повече условия от колкото да предлага решения и реализирането им!
Далече си много от сумата (5лв.), която е трябвало да отделят много хора от далечните крайща на България за да присъстват.
Събора беше организиран добре, благодаря на Лъчо и всички които са взели участие в реализацията му. Съжалявам, че не можах да остана и в неделя :cry: , нямаше как....
Не съм racer, въпреки това се накефих на хората който излязоха и показаха умения, дори с цената на огън под капака :shock: .
Най-вече дойдох, за да се видя с познати лица, хора който уважавам и се кефя на компанията им. Живот и здраве на следващото събиране сме там (с половинката), ако ще и в Петрич да е :D .

Потребителски аватар
kilikanzer
Потребител
Потребител
Мнения: 907
Регистриран: 20 ное 2007, 19:59
Модел на автомобила: Focus tddi/комби/P1888PM
Wartburg 312
Местоположение: Разград
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Национален Форд Фест 2009 - 25-26 Април 2009

Мнение от kilikanzer » 28 апр 2009, 21:02

И от мен 1 капанско евалла на Лъчо,момчето е потичало доста за организацията.Нищо че бях сам и само за съботата.Всеки знаеше за феста месеци напред и можеше да задели за идеята.Надявам се да се видим и на другото мероприятие,тогава и за 2-та дни.
Изображение
Конституция на РБ.
Чл. 36.
(1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.

Потребителски аватар
doomhammer
потребител
потребител
Мнения: 34
Регистриран: 24 мар 2009, 21:22
Модел на автомобила: мондео 98 2.5i duratec v6 24v Ghia
Местоположение: стара загора
Status: Извън линия

Re: Национален Форд Фест 2009 - 25-26 Април 2009

Мнение от doomhammer » 28 апр 2009, 21:19

Колеги единственото което мога да кажа е ,че феста беше боза и повече няма да стъпя на такова събитие . В събота беше по-добре макар че имаше изцепки ,обаче в неделя просто мноо съжалявам ама направо работата си замириса на лай.... Кво подяволите правеше там Дунев ,както и ония разбити опели и не знамси още какво.Мизерияяяяяяяяяяяя ,после се оплакватв че няма хора ,няма и да има ,то едно свясно кафе не можахме да изпием като хората . Имаше замо 3 коли за гледане , това за мен бяха на 1во място гренадата ,2ро рс турбото и 3то за косуътда.Колеги не се обиждайте ама повечето за нищо не ставате са драскате и нищо да си бяхте направили труда да дойдете поне за 2 часа и да направим феста като хората , аз се притеснявах, че моето мондео е ударено и не ми се идваше ,но отидох .По-добре не драскайте глупости а погледнете истината в очите фордаджий иама само на теория.

Потребителски аватар
paci
Модератор
Модератор
Мнения: 7883
Регистриран: 18 яну 2005, 07:52
Модел на автомобила: Fiesta MK4 Zetec-S 1.4 16V 90 коня
Местоположение: Плевен
Status: Извън линия

Re: Национален Форд Фест 2009 - 25-26 Април 2009

Мнение от paci » 28 апр 2009, 21:25

doomhammer написа:Колеги единственото което мога да кажа е ,че феста беше боза и повече няма да стъпя на такова събитие . В събота беше по-добре макар че имаше изцепки ,обаче в неделя просто мноо съжалявам ама направо работата си замириса на лай.... Кво подяволите правеше там Дунев ,както и ония разбити опели и не знамси още какво.Мизерияяяяяяяяяяяя ,после се оплакватв че няма хора ,няма и да има ,то едно свясно кафе не можахме да изпием като хората . Имаше замо 3 коли за гледане , това за мен бяха на 1во място гренадата ,2ро рс турбото и 3то за косуътда.Колеги не се обиждайте ама повечето за нищо не ставате са драскате и нищо да си бяхте направили труда да дойдете поне за 2 часа и да направим феста като хората , аз се притеснявах, че моето мондео е ударено и не ми се идваше ,но отидох .По-добре не драскайте глупости а погледнете истината в очите фордаджий иама само на теория.
Що ли не ревнахме така на 1вия Събор 2003та и не заебахме всичко а?
И тогва колко писаха и капризничиха за време и място и накрая 4 коли се срещнахме.
Ако всички бяхме с такава нагласа и това нямаше да има.
Полека лека нещата се разрастнаха.
Предполагам така ще стане и с Феста.

Потребителски аватар
nikolovvd
потребител
потребител
Мнения: 4952
Регистриран: 15 май 2006, 16:18
Модел на автомобила: Mitsubishi X
Местоположение: Видин
Status: Извън линия

Re: Национален Форд Фест 2009 - 25-26 Април 2009

Мнение от nikolovvd » 28 апр 2009, 22:31

Със сигурност ще е така Паци!
Просто лошо стечение на обстоятелствата - Първи фест и криза едновременно.
И аз не вярвах на Лъчо, като ми разказваше за предходния (преди Априлци 2007г.) събор колко малко коли били и в същото време се чюдеше къде ще се съберем следващата година (2009), ако бройката на колите расте с този темп.
Всяко нещо с времето си. Ние да сме живи и здрави да се срещаме, а мрънкала винаги ще има.

Потребителски аватар
blago870208
потребител
потребител
Мнения: 137
Регистриран: 18 фев 2009, 00:46
Модел на автомобила: TAUNUS Мк1
Местоположение: Варна
Status: Извън линия

Re: Национален Форд Фест 2009 - 25-26 Април 2009

Мнение от blago870208 » 28 апр 2009, 22:44

всеки знае на какав хал сме момчета борба голяма е ,а хленчещи момичета винаги ще има
аз разбрах миналото лято че вобще има сабори на форд феновете и сам решн че като ми се отвори и наи малка вазможност
пак ако не е готов таунуса ще се метна на влака :mrgreen:

Потребителски аватар
frankypro
потребител
потребител
Мнения: 104
Регистриран: 03 дек 2007, 00:22
Модел на автомобила: Мондео 2.0 16V , Ескорт 1.8 D.
Местоположение: Sofia
Status: Извън линия

Re: Национален Форд Фест 2009 - 25-26 Април 2009

Мнение от frankypro » 28 апр 2009, 22:55

не успях да остана вторият ден на феста ...и ме е яд :) някой питаше за други малолитражни автомобили ... еми излязох с моят ескорт 1.8 Дизел , Не е малолитражен но е 60 коня , в сравнение с бензиновите 1.6,1.8 мойто си е мъртвец и въпреки всичко дадох 7мо време в събота на Тайм Атак-а :)
vsi4ko deto mi izleze na putq biva zali4eno :)

Потребителски аватар
doncho78
потребител
потребител
Мнения: 1681
Регистриран: 04 авг 2008, 08:51
Модел на автомобила: Fiesta 1,1 `93,Fiesta 1,25 `98,
Mondeo 2.0`97,Mondeo 2,0 `01,
Scorpio 2,0 `97.
Местоположение: Пловдив
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Национален Форд Фест 2009 - 25-26 Април 2009

Мнение от doncho78 » 28 апр 2009, 23:49

"Майни", незнам ама като чета тази вечер отзивите направо ми се драйфа.
Не било на ниво.
Ами като се оплашиха гостите от многото дъжд и вятър и се изпокриха в хотели ли, незнам каде кво да кажем.
Запалихате ме за шоуто.
Нали къмпинг щеше да има?
И ние;Сет,Аз,Младен и ко., можеше да си легнем в белите чаршафи нали?Но останахме за купона.
Да беше ми студено но бях с познати ,стари и нови.И не съжалявам.
Поздрави за Софиянците от Видин със Сиеррите.
И момчетата от Стара Загора с мерака.
И пича с МК3 Мондеото от София и Труд-щяхме да се пазарим но не остана време от купон.Чакам оферта от него.
И за ветераните с ретро автомобилите.
И на Ицо.
И на учасниците в състезанията.
И на всички други който ПРИСЪСТВАХА.

А има и нещо друго което си мисля.
Това ми бе първия събор на Форд но не мислите ли че на предните събори така сте си "постелили" и затова това се е получило.
Айде.Успех на всички че ми свърши азбуката.

Потребителски аватар
deshi
потребител
потребител
Мнения: 369
Регистриран: 13 сеп 2007, 12:31
Модел на автомобила: Capri 2300 turbo
Puma 1.7
Status: Извън линия

Re: Национален Форд Фест 2009 - 25-26 Април 2009

Мнение от deshi » 29 апр 2009, 00:43

Всеки мрънка за нещо и всеки е недоволен ... в интерес на истината всичко си беше организирано както трябва ... единствения проблем е това че нямаше хора ... В предните постове четох нещо по адрес на Христо Стоилов ... момчета вие наясно ли сте колко е наема на пистата за 2 ... знаете ли че парите събрани от входа дори не стигат за да се плати на маршалите по пистата , някои да повдигна въпроса че парите не стигат и да е събирал допълнително ? тва знаете ли го за да коментирате кои какъв бил и кой какво е направил , като няма спонсори да предоставят награди а няма и събрани от входа пари какви награди чакате... знаете ли че цените за участие в състезание на тая писта примерно на таим атак или на дрифт или на италианско са примерно 30 или 40 лв .... а вие имахте възможността да карате срещу 10 лв 2 дни , а да сте наясно случайно че седмица преди събора са дадени пари за да се преасвалтират места на пистата за да е покритието и като хората , защото примерно2 седмици преди събора тва беше направено ... а да не говорим че събота Ицо предложи да се кара дори и до 10 ако има желаещи това знаете ли го ... фордджиии повечето сте просто писачи и малоумници с претенции без никакво покритие ... нямали пари било, еми и в стара загора е криза ама бяхме 12 коли къде е софия ,пловдив, варна , бургас по 5-6 коли ... нямам пред вид хората които присъстваха не тях обвинявам, просто истината е че фордаджииската общност са мизерници комплексари и кретени ... имам пред вид тези с по 2386543289753 на брой мнения в форума а дори не се и покзаха ... Чета тук и в сиерра форума милиони постове и накрая на живо никой ... какъв бил Cosworthteamruse ... бил пишел глупости бил незнам си какъв ... незнам какъв е ама се хвана и дойде от Русе и е пич момчето дойде запозна се с останалите хвана се и кара ... (евала Дани ) така че в моите очи тези които го нареждат те са криви а не той .Така че не търсете проблема в ораганизаторите а в мизерниците които не дойдоха.
live and let die

Потребителски аватар
billy_boy
потребител
потребител
Мнения: 845
Регистриран: 01 фев 2006, 12:40
Модел на автомобила: Audi a4 1.8TQ AJL, караше Sierra
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Национален Форд Фест 2009 - 25-26 Април 2009

Мнение от billy_boy » 29 апр 2009, 08:47

Мале мале направо нямам думи! Влезте в сайта на пистата и прочетете там пише каква е цената за такова наемане на пистата. Високи били цените и какво ли не... Нямам думи просто. Една птичка пролет не прави! Хората са го казали! Не била добра организацията. За пример ще ви дам че в програмата беше включено ретро изложение... Как да се състои с 3 коли ли?! Щото толкова имаше!

doomhammer
Здравей, аз съм Явор вечерта бяхме на една маса, не се сърди ама мрънкаш кой е карал на пистата и кой не... Ама ти не излезна да направиш едно кръгче... Като никой не искаше да кара тая писта е за това...

Организация имаше, хора нямаше. Не може като ни викнат да се съберем да караме по някоя дисциплина и да се повтаря по 10 пъти за да се съберат 3 коли... не става.
По едно време имах чувството, че съм един от малкото дето са отишли и им се кара... Карах с кеф и малко глупости направих, за което пак се извинявам на Лъчо, защото все пак него излагаме по този начин. Той е поел риска за вложение организация и какво ли още не. Имайте уважение към труда на хората. Ревете че не се замервало драга... Хубаво някои за това били отишли е как да се замери и как да се раздели по класове като колко 6 7 коли ли бяха? То дори втория ден и аз не влезнах на драга щото пак сменях гуми... Не става като няма мераклии не става. Аз отидох да се запозная лично с някои хора да карам и да си прекарам добре. Доволен съм покарах видях се с много свестни хора искарах си добре. Пак бих отишъл.

Ето ви извадка на ценорасписа на пистата.

Сезон А Сезон B Сезон C
Уикенд 850 лв. 1 400 лв. 2 800 лв.

До колкото знам аз са продадени 155 билета. 155 * 5 = 775 лв.!

Незнам какви претенции имате... Моето мнение е: Да прекарах добре, но бяха малко хора догодина елате повече и няма да съжелявате.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
peterdi_bg
потребител
потребител
Мнения: 2076
Регистриран: 11 сеп 2008, 22:02
Модел на автомобила: n/a
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Национален Форд Фест 2009 - 25-26 Април 2009

Мнение от peterdi_bg » 29 апр 2009, 09:24

При мен точно преди феста стана тоталната закъсвация, а дадох за нови гуми и за части за колата 450лв, че да я стегна поне на вид, и като излязоха тия проблеми в последния месец направо ужас пълен. Иначе бях решил да дойда и за двата дена на палатка, и в крайна сметка - цъ.

Исках да говоря и с KickingKing, щото ми стана гадно че се сдърпахме с него в една друга тема. Както писаха колегите по-горе - по форумите някой път пишем глупости за другите, без да ги познаваме, заради разни митове или лични впечатления. Надявам се да се засечем на някоя от срещите в София.

Потребителски аватар
madboy
Администратор
Администратор
Мнения: 7254
Регистриран: 20 юли 2005, 09:59
Модел на автомобила: ex. Fiesta 1.1`86
Ford Ka I coupe
Ford Focus 2.0 mk1
You'll Never Walk Alone!
„Душевно болен, но духовно богат!“ "Морално дезоориентиран."
Местоположение: West Park, Blood green
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Национален Форд Фест 2009 - 25-26 Април 2009

Мнение от madboy » 29 апр 2009, 10:44

deshi написа:Всеки мрънка за нещо и всеки е недоволен ... в интерес на истината всичко си беше организирано както трябва ... единствения проблем е това че нямаше хора ... В предните постове четох нещо по адрес на Христо Стоилов ... момчета вие наясно ли сте колко е наема на пистата за 2 ... знаете ли че парите събрани от входа дори не стигат за да се плати на маршалите по пистата , някои да повдигна въпроса че парите не стигат и да е събирал допълнително ? тва знаете ли го за да коментирате кои какъв бил и кой какво е направил , като няма спонсори да предоставят награди а няма и събрани от входа пари какви награди чакате... знаете ли че цените за участие в състезание на тая писта примерно на таим атак или на дрифт или на италианско са примерно 30 или 40 лв .... а вие имахте възможността да карате срещу 10 лв 2 дни , а да сте наясно случайно че седмица преди събора са дадени пари за да се преасвалтират места на пистата за да е покритието и като хората , защото примерно2 седмици преди събора тва беше направено ... а да не говорим че събота Ицо предложи да се кара дори и до 10 ако има желаещи това знаете ли го ... фордджиии повечето сте просто писачи и малоумници с претенции без никакво покритие ... нямали пари било, еми и в стара загора е криза ама бяхме 12 коли къде е софия ,пловдив, варна , бургас по 5-6 коли ... нямам пред вид хората които присъстваха не тях обвинявам, просто истината е че фордаджииската общност са мизерници комплексари и кретени ... имам пред вид тези с по 2386543289753 на брой мнения в форума а дори не се и покзаха ... Чета тук и в сиерра форума милиони постове и накрая на живо никой ... какъв бил Cosworthteamruse ... бил пишел глупости бил незнам си какъв ... незнам какъв е ама се хвана и дойде от Русе и е пич момчето дойде запозна се с останалите хвана се и кара ... (евала Дани ) така че в моите очи тези които го нареждат те са криви а не той .Така че не търсете проблема в ораганизаторите а в мизерниците които не дойдоха.
Ти пък от де се взе и какъв си, че почна да определяш кой какъв бил!
Не ти ли и е ясно, че заради такива "умозаключения" подобни на твоите, сегашни и предишни, на много хора не им е чак толкова приятно да посетят подобно мероприятие, че да направят всичко възможно да присъстват!
Още повече, че това е Национален Форд Фест, а не Националния Събор на Клуб Форд България.
Преди да пишеш простотии, си погледни своето "покритие"!
Изображение Фен на служителите на OMV "Белозем"
Мръсните усти на завистниците са като кофи за боклук - вонящи и винаги отворени.
Парите свършват, глупостите не.

Потребителски аватар
la4o
потребител
потребител
Мнения: 2269
Регистриран: 19 яну 2005, 10:59
Модел на автомобила: Mondeo '07 2.0 TDCi
Местоположение: София, център
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Национален Форд Фест 2009 - 25-26 Април 2009

Мнение от la4o » 29 апр 2009, 11:22

Вижте, ням смисъл да се разпростира темата... прочетох откровени глупости по няколко точки... Развалих си мнението за доста хора, подобрих си го за други, осъзнах доста неща, и за себе си поне реших какво би следвало да се направи за напред ;) дето се вика, човек се учи от грешките си.

Конкретно не ми се говореше... не исках да намесвам конкретни цифри. Много от цитираните (да не кажа всичките) не са верни.

Гео написа няколко невероятно грешни цифри! Парите събрани от входа и от състезателите покриха почти всички разходи по организиране на мероприятието, не е сериозно да се твърди, че не са стигнали за стюардите ;) Не знам от къде той има тази информация. Остана да се доплати сумата за наема на пистата. Тук бих искал да отбележа, че Ицо (Христо Стоилов) постъпи изключително добронамерено и намали сумата, които първоначално беше договорена, въпреки моето предложение да я платим в целия и договорен размер. Не бих искал точно тук да казвам колко точно е, но намалението беше повече от 1/2. Моите уважения за него!!! Сумата, която остана като задължение на Сдружение "Клуб Форд България" към писта Дракон, ще бъде преведена до края на работната седмица, точно както се разбрахме след края на събора.

Като цяло Сдружение "Клуб Форд България" е на загуба от организираното мероприятие. Говоря за финансова загуба. Колко точно, ще бъде подробно разяснено пред Общото събрание на Сдруженето, което е след по-малко от две седмици.

Като цяло изводите от Феста... За организацията не се положиха толкова усилия, колкото беше нужно да се положат. Не се изпълниха огромна част от ангажиментите на различните страни, договорени на среща, ако не ме лъже паметта, през Януари месец.

В последните няколко дни, големи усилия за Феста безспорно положиха Христо Стоилов, Живко Щерев, на който изрично искам да благодаря за търпението и др. (нарочно не изброявам хората от клуба... сигурно ще пропусна някой)

Най-лошото в случая е, че адски типично, след края на събитието, започнахме да говорим какво другите не са направили. Никой не погледна себе си. Никой не намери сили да каже, аз обещах да направя това и не успях. В тази връзка, аз ще започна...
Аз обещах да осигуря спонсори, фирми които чисто финансово да подкрепят събитието... не успях! Защо, не ми се иска да коментирам. Обещах да осигуря няколко публикации в пресата... също не успях! Обещах да поканя чуждестрнни клубове, поканих ги, но не дойдоха, дори не отговориха... което означава, че не съм успял! честно казано радвам се :) иначе щяхме да се срамуваме и пред чужденци ;)

Мисля, че всичко друго, което обещах го направих, ще бъде глупаво да го изброя! Моля, ако някой е чул обещание от мен за Феста, което не е изпълнено, да ме поправи и допълни!!! Аз обаче чух невероятно много обещания... толкова много, че всичко изглеждаше прекрасно. Някой от тях ги имам и написани дори ;) Няма да ги напиша, няма дори да ги споделя в разговор... ще оставя тези които са ги давали да си кажат, премълчат, намерят оправдание или там каквото им е удобно. Не сме ученички, че да се разстройваме от неизпълнени обещания... нали?

Ще помоля, обаче всички които пишат тук, да бъдат коректни и да не изкривяват фактите. Това няма да поправи нищо, напротив, ще донесе само негативи за напред. Всъщност много негативи вече са факт ;)

Факт е и че има хора от форума които явно не искат да се асоциират с него.

А иначе събори ще има още много. Първия вече се задава с пълна сила ;) знае се и датата... хайде да не бъда егоист - 15-16 Август! Подробностите очаквайте скоро.

P.S Пропуснах да напиша, че обидни квалификации са нежелателни.

noface
потребител
потребител
Мнения: 567
Регистриран: 28 юли 2005, 10:40
Модел на автомобила: Sierra
Местоположение: Sofia
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Национален Форд Фест 2009 - 25-26 Април 2009

Мнение от noface » 29 апр 2009, 14:12

Е кво аз отидох не да се напия, но успях .От тия които останахме вечерта да спим там само момчето с Пловдивското мондео с трудния номер ;): знеше къде е :D:(може и друг да е имали,но не го видях) Като кажа на някой познат къде съм спал и на ква температура и условия- ми задават въпрос- защо не си посещавам редовно семейния лекар. Добре че имаше и 3-ма господа който бяха по- стари от мен,че ако трябваше да се чувствам и като дътанян :P вече щеше да ми е много.
А и нещо много важно- аз лично не съм отишъл заради обещания,а защото така ми е кеффффф. Хората от екипа на дунев разбира се са подразнили много колеги,но не забравяйте че все пак става дума за пари ;;):
Децата са наследствени.Ако родителите ти не са имали деца,няма да ги имаш и ти :P

Потребителски аватар
paci
Модератор
Модератор
Мнения: 7883
Регистриран: 18 яну 2005, 07:52
Модел на автомобила: Fiesta MK4 Zetec-S 1.4 16V 90 коня
Местоположение: Плевен
Status: Извън линия

Re: Национален Форд Фест 2009 - 25-26 Април 2009

Мнение от paci » 29 апр 2009, 14:12

deshi написа:... фордджиии повечето сте просто писачи и малоумници с претенции без никакво покритие ... нямали пари било, еми и в стара загора е криза ама бяхме 12 коли къде е софия ,пловдив, варна , бургас по 5-6 коли ... нямам пред вид хората които присъстваха не тях обвинявам, просто истината е че фордаджииската общност са мизерници комплексари и кретени ... имам пред вид тези с по 2386543289753 на брой мнения в форума а дори не се и покзаха ... Чета тук и в сиерра форума милиони постове и накрая на живо никой ...
100 кинта някъде ми трябваха за да дойда.
Еми нямам ги ...

До миналия Събор все готини хора съм срещал и такива постове след това не бях чел.

Ще се замисля за тазгодишния дали да си правя труда ходя, че и на следващите.

М/у другото deshi, ти къде беше на Събора миналото лято?
Щото аз, madboy, maxpoint, nikolov и доста други бяхме там.
Николов беше и на по преднишния а аз и на другите предишни.

Някъде да си ме видял да плюя и квалифицирам тези които не са присъствали?
Дам, сигурно съм ги нахранил така яко както ти сега и те взеха че се уплашиха и затова 1вия събор бяхме 4 коли на следващия 15 човека, един пропуснах, след това 25 човека, 60-70, а миналата незнам изобщо бройката, но беше лудница.
Ти къде беше?

Потребителски аватар
cossy
потребител
потребител
Мнения: 4564
Регистриран: 22 яну 2005, 22:20
Модел на автомобила: Ескорт 1.6 -> 2.0 16V
Status: Извън линия

Re: Национален Форд Фест 2009 - 25-26 Април 2009

Мнение от cossy » 29 апр 2009, 15:52

paci написа:...
Paci, айде стига вече... След поста на Лъчо мисля, че няма какво да се добави по темата. Дано следващата година се съберем всички (да сме живи и здрави) и да няма сръдни и обиди. _friends_
Изображение

Потребителски аватар
mladen1984
потребител
потребител
Мнения: 1471
Регистриран: 14 апр 2006, 12:16
Модел на автомобила: ford scorpio 2.8i Ghia 204к.с.автоматик
ford scorpio 2.0i Ghia 136k.c. DOHC (1995)
ford scorpio 2.9i Ghia 210k.c. V6 (1995)cosworth
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Re: Национален Форд Фест 2009 - 25-26 Април 2009

Мнение от mladen1984 » 29 апр 2009, 18:22

по повод оттовора но Лъчо ,подчертавам че съм пропуснал да спомена и поздрави към него,за организацията!Дано следващия събор се получи по-добре рот към посащаемост.За организацията- спор няма - НА НИВО!Между впрочем и аз си промених мнението за някои хора от които не съм очаквал толкова плювни!
Успех на следващия събор!
Изображение

Заключена

Върни се в “СРЕЩИ НА КЛУБА”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта