ВНИМАНИЕ !!!! НЕ ХОДЕТЕ В АВТОСЕРВИЗ КРИСИДА АУТО СОФИЯ ДО ЗООПАРКА - ЧУПЯТ КОЛИТЕ !!!!

Кой къде си е изпатил
thom
потребител
потребител
Мнения: 2
Регистриран: 03 мар 2016, 13:26
Местоположение: Sofia
Status: Извън линия

ВНИМАНИЕ !!!! НЕ ХОДЕТЕ В АВТОСЕРВИЗ КРИСИДА АУТО СОФИЯ ДО ЗООПАРКА - ЧУПЯТ КОЛИТЕ !!!!

Мнение от thom » 06 мар 2016, 18:02

Здравейте на всички . Дълго мислих дали да пусна тази тема , но все пак здравия разум в мен надделя ! Предполагам ,че много хора ще се разпознаят в тази реална история .Всички онези обикновени хора ,които като мен са закарали автомобила си при гаражния "майстор" за дребен ремонт ,а са се оказали със счупена кола !! Андрей !!! Не се прави така !!!Голям си само на думи ,"приятелю" !!! Като мъж си една голяма НУЛА !! А като монтьор - нека читателите да преценят ! Нека започна с малко предистория . Колата ми е MAZDA 2 и през 2014 август месец се наложи смяна на ангренажен ремък ,защото наближаваше 70 000 километра .Купих ремъка и намерих някакъв сервиз Автосервиз Експрес , намиращ се на бул. "св. Климент Охридски" по пътя за Бистрица , преди "Ташев Галвинг" в дясно . Платих си , взеха ми 150 лева за труд по спомен . Трябваше да сменят ангренажния ремък и ролка . И забележете на другия ден трябваше да пътувам до морето с тази кола .Оставих колата сутринта и се разбрахме вечерта да си я взема готова . Когато отидох вечерта колата не беше готова . Някакъв хубостник ми заяви , че нямало кой да им плаща извънреден труд . На другия ден отидох към обяд ,казаха ,че бил сменен ремъка , но "колко бой била изяла колата" Shocked Shocked Shocked Взех си колата и след обяд тръгнахме за морето . Нещо ме усъмни и по време на едно от спиранията ни по магистралата на работещ двигател се загледах в ремъка на алтернатора . Който е запознат с модела знае , че MAZDA 2 е FORD и има болт на коляновия вал , които пази ангренажния ремък от разхлабване . Та именно на този болт тия п...ли бяха скъсали главата и бяха заварили вложка Shocked Shocked Shocked Направи ми впечатление ,че от тази вложка при работещ двигател се виждаше с просто око една разцентровка на ремъка на алтернатора . Не ми харесваше това , но нямах време да се занимавам и реших на по-късен етап да я закарам някъде да махнат скъсания болт със заварената вложка и да сложат оригиналния болт ,както е нормално да е . Колата я карах така почти една година . Като през това време не съм имал абсолютно никакъв проблем !!! И така .... стигаме до август месец 2015 година , когато най-накрая реших да закарам колата при някой "майстор" да смени болта . И тук ... започва най-интересната част от тази мила родна история . Колата я закарвам в Автосервиз "Крисида Ауто" . Сервизът ,ако може да се нарече сервиз едно паянтово хале ,се намира на ул. Чавдар Мутафов 30 .Това е улицата , която се вие покрай Софийския Зоопарк. Самото хале-"сервиз" се намира не на самата улица Чавдар Мутафов , а в една от преките ,която си е черен път . Място има колкото да мине един автомобил и всеки път когато трябва да се изкара от или вкара в халето-"сервиз" някоя кола се местят другите автомобили Shocked Shocked Shocked И започва едно местене ... бедна ти е фантазията . Дотук с условията ,в които се извършват ремонтите и се приемат клиентите Exclamation Сега започвам със същинската част ! Със собственикът на въпросния сервиз - АНДРЕЙ КОСТАДИНОВ тел: 0878 91 11 92 , който се изживява като най-великия "майстор"-механик на света smile016 се видяхме в края на юли 2015 , показах му проблема и му обясних историята на въпросния болт със заварената вложка . Тогава ми каза , че при него ставало само със записване Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Crying or Very sad Crying or Very sad и можел да поеме колата след седмица . Хубаво , казах си . В крайна сметка аз така колата я бях карал една година и не ми пречеше да изчакам още 7 дни . Записах си ден и час . В началото на август 2015 година му закарах колата .Беше сряда 10 часа . Нали работим с точен час Андрей ? Ремонтът уж се очертаваше да бъде лесен !!! Трябваше да се смени болтът със заварената вложка .Да не ви казвам като видя как е заварена вложката какви ги наговори лицето Андрей Костадинов . Как всички били "технически неграмотни" и други простотии . Брей , казах си , тоя явно не е мърляч като другите майстори от българево без дипломи и сертификати . Оставих му колата и си тръгнах . Рабрахме се да се обади след като е готова . Очаквах ремонта да не е повече от 100-150 лева . В петък ,тоест след два дни Андрей ми звъни и ми казва дословно " Пепи , можеш ли да дойдеш ,колкото е възможно по-бързо . Очертава се сериозен ремонт " Shocked Shocked Shocked Shocked "Как сериозен ремонт "???? - питам аз , "Като дойдеш ще ти обясня" ми казва той . Отивам и какво да видя !!! Двигателя на колата ми разглобен и Андрей Костадинов ми заявява , че колата има счупени клапани и бутала !!???? Започва да ми обяснява надълго и нашироко как са виновни от предишния сервиз ,където са сменяли ремъка и са заварили вложката . Започна да ми показва как според него не са отвивали на някои места ,защото там задължително трябвало да има белези от ключ !??? И ,че той бил сигурен ,че от предишния сервиз въобще не били сменили въпросния ангренажен ремък !???? Когато били тръгнали да го сменят нещо било "мръднало" и била избягала центровката на двигателя и те се били уплашили и затворили мотора без да сменят ремъка . И ,че той видял ,че ремъка не е правилно зацепен !!????? и го зацепил правилно ,но тъй като центровката на мотора била избягала , мотора се счупил ???!!! И ТАКА , ДА ОБОБЩЯ !!!! ЗАКАРАХ ,НАПЪЛНО РАБОТЕЩ И В ДВИЖЕНИЕ АВТОМОБИЛ MAZDA 2 НА РЕАЛНИ 70 000 КИЛОМЕТРА В АВТОСЕРВИЗ "КРИСИДА АУТО" И ПОЛУЧИХ КОЛА С ДВИГАТЕЛ ЗА ОСНОВЕН РЕМОНТ !!!!! На никой не пожелавам да изпада в моята ситуация !!! Но да продължа !!! Андрей ми подготви с охота списък с частите, които ще трябва да се сменят . Около 1200 лева без труд !!! От въпросните части Андрей допълнително товари клиента , тъй като ползва голяма отстъпка от доставчика , а покупката им минава през неговата фирма .Самият Андрей Костадинов ми каза , че за труд щял да си помисли колко да ми вземе ,защото донякъде ми влизал в положението ??!!!! По- нагъл човек от теб Андрей не съм срещал !!!!! И слава богу Shocked Shocked Е при въпросната ситуация аз какво трябваше да направя ???? Кола с разглобен двигател насред халето-"сервиз". Съгласих се ,че "другите са виновни" . Андрей !!! Аз не съм детектив или полицай !!!!! Колата се кара всеки ден и ми трябва изключително много . С нея си изкарвам хляба . Разбрахме се с "най-великия майстор на света" да започне да прави основен ремонт на двигателя възможно най-скоро . Няма да казвам през това време ,докато траеше ремонта ,какви затруднения имах и причиних на близките си . Пак искам да подчертая ,че притежавам само и единствено въпросната кола MAZDA 2 . Да спомена , че Андрей ми поиска две трети от цялата сума 1200 лева почти веднага ,защото иначе нямало как да започне ремонта . Да спомена ,че Андрей Костадинов ме заразпитва с какво се занимавам и какво работя !!!?????Каква подяволите е връзката ???? Или по този начин си успокояваш гузната съвест ,Андрей ??? Дето я нямаш !!??? Въпросният ремонт продължи точно един месец Shocked Shocked Shocked И сега идва най интересното . ВНИМАНИЕ !!!!! В края на месец август Андрей ми се обажда да ми каже ,че след обяд след 16:00 часа съм можел да си взема колата , в момента я събирали . В 15:30 същия ден се подготвям да тръгвам за халето -"сервиз" и получавам поредното неприятно обаждане от Г-н Костадинов . - "Пепи , абе не идвай , има проблем пак с колата " Shocked Shocked Е отидох , вече беше започнало да става непоносимо !!! И какво да видя : колата пак счупена по същия начин !!!!! Всички в халето-"сервиз" мълчат !!! Клиентът не заслужава да му се обяснява много много каква мърлящина се извършва с автомобила му !!!!??? Като ме видя лицето Андрей Костадинов ми се развика ,че заради предишните сервизи той сега цитирам "ял лайна" Shocked Shocked Shocked Колата седи един месец при него !!! Но пак някой друг е виновен .... И така тръгнах си . Искам да подчертая , че по време на тези събития нито веднъж не съм обвинил лицето Андрей Костадинов , че е виновен за нещо ,каквото и да било !!!! И така след една седмица Андрей пак ми се обажда да си взема колата ,била тествана и всичко работело нормално . Взех я ! Даде ми и гаранция Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Много хубаво ,но гаранция за какво ??
Оттогава вече шест месеца колата харчи масло !!!! По около литър на три хиляди километра . Преди злополучния ремонт не пипаше маслото !Възползвах се от гаранцията ,която великия сервиз "Крисида Ауто" ми даде . И познайте Laughing Crying or Very sad Crying or Very sad Пак греда !!! Колата седя при Андрей една седмица .Съмнявам се ,че въобще я е погледнал . Обади ми се :-"Можеш да си вземеш колата ,трима майстори я гледаме , не откриваме проблем защо харчи масло"!!!??? Ето това е гаранцията ,която тия СЕЛЯЦИ дават . Пазя и гаранцията !!!! Да спомена за протокола , че за въпросния ремонт не получих фактура , нито касова бележка ?????!!!!! А въпросната фирма е регистрирана даже и по ДДС ??? Какво по дяволите се случва в милата ни татковина ?????

Андрей !!!! Защо трябва да разбирам от друг сервиз (На Форд ) , че въпросният болт на коляновия вал , с който ти се бори един месец ,СЕ ЛЕПИ !!!!!!!! Да,ЛЕПИ СЕ !!!Запиши си го преди да счупиш колата на следващия клиент и да го накараш да си плати ремонта !!!! Искам да ти кажа , че ти си един нагъл и самозабравил се селянин , Андрей !!!! Виждам как ми влезе в положението след като ми счупи колата !!!! 360 лева за труд !!!!! Как не те беше срам да счупиш един мотор два пъти по един и същи начин ???? Как ставаш сутрин и се поглеждаш в огледалото ???? Как имаш спокоен сън ??? Как живееш със себе си ? Знаеш ли какво струваше на мен и моето семейство това ,че ти си един невъобразим мърляч????Ах ти колко си долен и нагъл !!! Гледаш ме в очите и ми казваш , че нищо не разбирам от коли ?! Андрей ,ако разбирах от коли никога нямаше да дам колата си на такъв мърляч като теб , a щях сам да си я оправя !!!! И последно , Андрей !!! Искам да ти кажа ,че в този живот всичко се връща , повярвай ми . Айде остани си със здраве .



сайт на "Великия Сервиз" http://krisidaauto.com

фейсбук страница на сервиза https://www.facebook.com/krisidaauto/

Потребителски аватар
BIGFORDFAN
потребител
потребител
Мнения: 1368
Регистриран: 03 май 2007, 05:06
Модел на автомобила: Mondeo mk2 1.8 TD ''Сребърната стрела'' & 1996 Scorpio 2.9 12v automatic estate
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: ВНИМАНИЕ !!!! НЕ ХОДЕТЕ В АВТОСЕРВИЗ КРИСИДА АУТО СОФИЯ ДО ЗООПАРКА - ЧУПЯТ КОЛИТЕ !!!!

Мнение от BIGFORDFAN » 06 мар 2016, 19:31

Уау, тия са за палене докато са вътре в халето...

Sent from my Lenovo

Потребителски аватар
martin1977
потребител
потребител
Мнения: 848
Регистриран: 17 май 2010, 16:42
Модел на автомобила: Ford
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: ВНИМАНИЕ !!!! НЕ ХОДЕТЕ В АВТОСЕРВИЗ КРИСИДА АУТО СОФИЯ ДО ЗООПАРКА - ЧУПЯТ КОЛИТЕ !!!!

Мнение от martin1977 » 06 мар 2016, 21:36

Съжалявам че ще го кажа, но над 90% от сервизите са така.

Потребителски аватар
ЯЛТА
Потребител
Потребител
Мнения: 10831
Регистриран: 22 юли 2010, 14:52
Модел на автомобила: FORD MONDEO 1.8 TD, 90 hp., GHIA, ENDURA D, SW, MK-2, 2000 year.
***********************
Ford Puma, 1.6, 2002 year, 103 hp.
http://clubford.org/forum/viewtopic.php ... __________
АМБИЦИЯТА Е ПОСЛЕДНОТО УБЕЖИЩЕ НА НЕУДАЧНИКА. О.Уайлд
Местоположение: СОФИЯ, и чат пат на луната.
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ВНИМАНИЕ !!!! НЕ ХОДЕТЕ В АВТОСЕРВИЗ КРИСИДА АУТО СОФИЯ ДО ЗООПАРКА - ЧУПЯТ КОЛИТЕ !!!!

Мнение от ЯЛТА » 06 мар 2016, 21:49

martin1977 написа:Съжалявам че ще го кажа, но над 90% от сервизите са така.
Потвърждавам !
Това е като да си имаш
личен лекар,
личен автомонтьор,
личен адвокат,
лично ченге.............
Мисли ГЛОБАЛНО действай ЛОКАЛНО

Потребителски аватар
S_C
потребител
потребител
Мнения: 4597
Регистриран: 05 юни 2008, 23:00
Модел на автомобила: Mondeo`95 2.0
Marea`01 1.6
Caravelle JX
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ВНИМАНИЕ !!!! НЕ ХОДЕТЕ В АВТОСЕРВИЗ КРИСИДА АУТО СОФИЯ ДО ЗООПАРКА - ЧУПЯТ КОЛИТЕ !!!!

Мнение от S_C » 06 мар 2016, 23:38

Това е дереджето на едни 50% от сервизите. Може и по-малко, ама са там някъде. Едно време беше лесно-имаше 50 човека майстори, ако някой не знаеше нещо, или звънеше на другия, или директно те пращаше при него. Отделно се знаеха кой какво може, защото или са се учили един от друг, или някъде са били колеги- я в ДАП, я в АРЗ, я по школи и т.н. Сега има едни 200 големи сервиза само в София, с 500 майстори в тях. Това са само големите. Т.е. топката е вече в клиента. Табелка "сервиз" нищо не значи. Трябва да си наясно как работят хората вътре.Ако влезеш е така в първата отворена врата...риска си го поел сам.
Не говоря с непознати. Никога не се знае кой от двама ни ще се окаже психопат!

Eastbourne
потребител
потребител
Мнения: 901
Регистриран: 18 юни 2014, 10:14
Модел на автомобила: Focus c-max 1.8
Status: Извън линия

Re: ВНИМАНИЕ !!!! НЕ ХОДЕТЕ В АВТОСЕРВИЗ КРИСИДА АУТО СОФИЯ ДО ЗООПАРКА - ЧУПЯТ КОЛИТЕ !!!!

Мнение от Eastbourne » 07 мар 2016, 02:10

И аз се присъединявам към колегите. Страх ме е да си закарам колата в сервиз, който не съм ходил и нямам информация за него.
Има тема от сорта на 'не ходете там" и е добре да се споделят такива премеждия, за да се знае предварително
Дано оправиш колата

tikva
потребител
потребител
Мнения: 112
Регистриран: 08 фев 2015, 18:21
Модел на автомобила: Galaxy
Status: Извън линия

Re: ВНИМАНИЕ !!!! НЕ ХОДЕТЕ В АВТОСЕРВИЗ КРИСИДА АУТО СОФИЯ ДО ЗООПАРКА - ЧУПЯТ КОЛИТЕ !!!!

Мнение от tikva » 07 мар 2016, 09:08

ЯЛТА написа:
martin1977 написа:Съжалявам че ще го кажа, но над 90% от сервизите са така.
Потвърждавам !
Това е като да си имаш
личен лекар,
личен автомонтьор,
личен адвокат,
лично ченге.............
то па и да си имаш личен от горе изброеното файда.................никва.Повечето монтьори както и доктори се имат за богоизбрани.Лошото е че от компетентността на първите две групи зависи човешки живот ,а досега осъдени доктори.............., а диагностици и механици ,както и доставчици на калпави и втора употреба части йок. Ква е ползата от гаранцията след като нещата могат трагично да приключат.Като се замисля само,..........ми те гаражните майстори са в пъти на по-добра заплата от механиците в оторизираните сервизи .Извода който си направих , е че един път ми е достатъчен за да кажа сервиза добър ли е или не.Коментара на механика по проблемите на колата и начина по който се отговаря когато се задават въпроси в 90 процента от случаите показва разбира ли си от работата или не. Картинката за съжаление е тъжна

tikva
потребител
потребител
Мнения: 112
Регистриран: 08 фев 2015, 18:21
Модел на автомобила: Galaxy
Status: Извън линия

Re: ВНИМАНИЕ !!!! НЕ ХОДЕТЕ В АВТОСЕРВИЗ КРИСИДА АУТО СОФИЯ ДО ЗООПАРКА - ЧУПЯТ КОЛИТЕ !!!!

Мнение от tikva » 07 мар 2016, 09:18

S_C написа:Това е дереджето на едни 50% от сервизите. Може и по-малко, ама са там някъде. Едно време беше лесно-имаше 50 човека майстори, ако някой не знаеше нещо, или звънеше на другия, или директно те пращаше при него. Отделно се знаеха кой какво може, защото или са се учили един от друг, или някъде са били колеги- я в ДАП, я в АРЗ, я по школи и т.н. Сега има едни 200 големи сервиза само в София, с 500 майстори в тях. Това са само големите. Т.е. топката е вече в клиента. Табелка "сервиз" нищо не значи. Трябва да си наясно как работят хората вътре.Ако влезеш е така в първата отворена врата...риска си го поел сам.
едно време е било лесно щот и колите са били по-просто устроени

Потребителски аватар
Lancer
потребител
потребител
Мнения: 366
Регистриран: 07 окт 2012, 06:06
Модел на автомобила: Ford Focus '99
Местоположение: Варна
Status: Извън линия

Re: ВНИМАНИЕ !!!! НЕ ХОДЕТЕ В АВТОСЕРВИЗ КРИСИДА АУТО СОФИЯ ДО ЗООПАРКА - ЧУПЯТ КОЛИТЕ !!!!

Мнение от Lancer » 07 мар 2016, 15:16

Сега харчи защото ясно е останал някакъв проблем от ударените клапани. Иначе опазил Господ от такива май... "майстори"... Ако ми се случи нещо такова, сигурно ще удуша някого.
Сокол скитник

Потребителски аватар
lubomirov89
потребител
потребител
Мнения: 774
Регистриран: 01 сеп 2010, 13:49
Модел на автомобила: Ford Focus 1.6 16v FYDA
Местоположение: Левски
Status: Извън линия

Re: ВНИМАНИЕ !!!! НЕ ХОДЕТЕ В АВТОСЕРВИЗ КРИСИДА АУТО СОФИЯ ДО ЗООПАРКА - ЧУПЯТ КОЛИТЕ !!!!

Мнение от lubomirov89 » 07 мар 2016, 19:07

Колега силно съжалявам за случката ! Мога само да напиша, че господ гледа всичко и рано или късно, всяко нещо се плаща. Да сме живи и здрави !

Потребителски аватар
le6o
потребител
потребител
Мнения: 167
Регистриран: 26 ное 2013, 11:00
Модел на автомобила: Форд Фокус 1.8 tddi
Status: Извън линия

Re: ВНИМАНИЕ !!!! НЕ ХОДЕТЕ В АВТОСЕРВИЗ КРИСИДА АУТО СОФИЯ ДО ЗООПАРКА - ЧУПЯТ КОЛИТЕ !!!!

Мнение от le6o » 07 мар 2016, 19:38

Кофти колега. И аз съм патил, не като теб де. Мислех да пиша, но не исках да уронвам ренюмето на така препоръчвания форумен майстор. Съвет от мен, каквото можеш сам, по- сложните неща при проверени от познати майстори. Винаги може да стане грешка, но не всеки е мъж да си я признае и оправи максимално бързо.

Поздрави

Потребителски аватар
paci
Модератор
Модератор
Мнения: 7883
Регистриран: 18 яну 2005, 07:52
Модел на автомобила: Fiesta MK4 Zetec-S 1.4 16V 90 коня
Местоположение: Плевен
Status: Извън линия

Re: ВНИМАНИЕ !!!! НЕ ХОДЕТЕ В АВТОСЕРВИЗ КРИСИДА АУТО СОФИЯ ДО ЗООПАРКА - ЧУПЯТ КОЛИТЕ !!!!

Мнение от paci » 07 мар 2016, 23:47

le6o написа:Кофти колега. И аз съм патил, не като теб де. Мислех да пиша, но не исках да уронвам ренюмето на така препоръчвания форумен майстор.
Пиши де :)
За кой става дума?

Потребителски аватар
Lancer
потребител
потребител
Мнения: 366
Регистриран: 07 окт 2012, 06:06
Модел на автомобила: Ford Focus '99
Местоположение: Варна
Status: Извън линия

Re: ВНИМАНИЕ !!!! НЕ ХОДЕТЕ В АВТОСЕРВИЗ КРИСИДА АУТО СОФИЯ ДО ЗООПАРКА - ЧУПЯТ КОЛИТЕ !!!!

Мнение от Lancer » 08 мар 2016, 08:28

paci написа:
le6o написа:Кофти колега. И аз съм патил, не като теб де. Мислех да пиша, но не исках да уронвам ренюмето на така препоръчвания форумен майстор.
Пиши де :)
За кой става дума?
Ахххаааа.... Друго си е да увреди колите и на други? :)
Сокол скитник

Потребителски аватар
le6o
потребител
потребител
Мнения: 167
Регистриран: 26 ное 2013, 11:00
Модел на автомобила: Форд Фокус 1.8 tddi
Status: Извън линия

Re: ВНИМАНИЕ !!!! НЕ ХОДЕТЕ В АВТОСЕРВИЗ КРИСИДА АУТО СОФИЯ ДО ЗООПАРКА - ЧУПЯТ КОЛИТЕ !!!!

Мнение от le6o » 08 мар 2016, 12:44

Както написах не ми се пише за това. Беше отдавна, вече забравено. Идеята да го напиша е да се има впредвид, че не винаги може да се разчита на хвалебствията по форумите и не всеки е застрахован. Човешко е да се греши. Живи и здрави!

Поздрави

tikva
потребител
потребител
Мнения: 112
Регистриран: 08 фев 2015, 18:21
Модел на автомобила: Galaxy
Status: Извън линия

Re: ВНИМАНИЕ !!!! НЕ ХОДЕТЕ В АВТОСЕРВИЗ КРИСИДА АУТО СОФИЯ ДО ЗООПАРКА - ЧУПЯТ КОЛИТЕ !!!!

Мнение от tikva » 08 мар 2016, 17:42

le6o написа:Както написах не ми се пише за това. Беше отдавна, вече забравено. Идеята да го напиша е да се има впредвид, че не винаги може да се разчита на хвалебствията по форумите и не всеки е застрахован. Човешко е да се греши. Живи и здрави!

Поздрави
Човешко е да се греши , но още по човешко е да се признават грешки и да се оправят без сумтене и прехвърляне на вина.Що не го напишеш ? Може да продължава по същият начин да работи.

Потребителски аватар
addition
потребител
потребител
Мнения: 398
Регистриран: 14 ное 2007, 17:35
Модел на автомобила: Focus C-Max 2.0 TDCI '04 Ghia
Местоположение: София, Монтана
Status: Извън линия

Re: ВНИМАНИЕ !!!! НЕ ХОДЕТЕ В АВТОСЕРВИЗ КРИСИДА АУТО СОФИЯ ДО ЗООПАРКА - ЧУПЯТ КОЛИТЕ !!!!

Мнение от addition » 08 мар 2016, 17:51

.
Последна промяна от addition на 09 мар 2016, 10:53, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
paci
Модератор
Модератор
Мнения: 7883
Регистриран: 18 яну 2005, 07:52
Модел на автомобила: Fiesta MK4 Zetec-S 1.4 16V 90 коня
Местоположение: Плевен
Status: Извън линия

Re: ВНИМАНИЕ !!!! НЕ ХОДЕТЕ В АВТОСЕРВИЗ КРИСИДА АУТО СОФИЯ ДО ЗООПАРКА - ЧУПЯТ КОЛИТЕ !!!!

Мнение от paci » 08 мар 2016, 23:38

май ви е казал, че от дизели не разбира.
Направи ми основен ремонт на мотора.
Скоро наближава километрите за проверка на клапаните и колата отива пак там.
Нямам оплаквания

Потребителски аватар
Lancer
потребител
потребител
Мнения: 366
Регистриран: 07 окт 2012, 06:06
Модел на автомобила: Ford Focus '99
Местоположение: Варна
Status: Извън линия

Re: ВНИМАНИЕ !!!! НЕ ХОДЕТЕ В АВТОСЕРВИЗ КРИСИДА АУТО СОФИЯ ДО ЗООПАРКА - ЧУПЯТ КОЛИТЕ !!!!

Мнение от Lancer » 09 мар 2016, 08:33

Никой ли не им пусна линк към темата на господата. Очаквах нещо като право на отговор, дори да е от типа "можем и още".
Сокол скитник

tikva
потребител
потребител
Мнения: 112
Регистриран: 08 фев 2015, 18:21
Модел на автомобила: Galaxy
Status: Извън линия

Re: ВНИМАНИЕ !!!! НЕ ХОДЕТЕ В АВТОСЕРВИЗ КРИСИДА АУТО СОФИЯ ДО ЗООПАРКА - ЧУПЯТ КОЛИТЕ !!!!

Мнение от tikva » 09 мар 2016, 09:19

paci написа:май ви е казал, че от дизели не разбира.
Направи ми основен ремонт на мотора.
Скоро наближава километрите за проверка на клапаните и колата отива пак там.
Нямам оплаквания
А аз имам от един майстор.............,който без никакви симптоми смени съединител и лагер помпа на колата ,щот така се правило когато се сменяла скоростна кутия.Докато му кажем дали да ги сменя или не , и от кой производител да вземем ,работата беше свършен факт, вместо да ни каже мотахте се и оставих старите.Ако нямахме тези пари ,интересно какво щеше да стане /700лв/.Добре че поне си взехме старите части.

Потребителски аватар
addition
потребител
потребител
Мнения: 398
Регистриран: 14 ное 2007, 17:35
Модел на автомобила: Focus C-Max 2.0 TDCI '04 Ghia
Местоположение: София, Монтана
Status: Извън линия

Re: ВНИМАНИЕ !!!! НЕ ХОДЕТЕ В АВТОСЕРВИЗ КРИСИДА АУТО СОФИЯ ДО ЗООПАРКА - ЧУПЯТ КОЛИТЕ !!!!

Мнение от addition » 09 мар 2016, 09:21

.
Последна промяна от addition на 09 мар 2016, 10:54, променено общо 3 пъти.

Заключена

Върни се в “НЕ ходете там”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта